تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد کلاف آجدار فولاد نطنز

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:10
کدشرحقیمتسایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1کلاف 8 آجدار فولاد نطنزتماس8کلاف اجدارA2کارخانه فولاد نطنزکیلوگرم
2کلاف 8 آجدار فولاد نطنزتماس8کلاف اجدارA3کارخانه فولاد نطنزکیلوگرم
3کلاف 10 آجدار فولاد نطنز28,20010کلاف اجدارA2کارخانه فولاد نطنزکیلوگرم


میلگرد کلاف آجدار فولاد نطنز

میلگرد کلاف آجدار فولاد نطنز در کارخانه میلگرد کلاف آجدار فولاد نطنز در شهرستان نطنز استان اصفهان تولید شده که این کارخانه به یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید میلگرد و حتی مفتول تبدیل شده است. مجموعه میلگرد کلاف اجدار فولاد نطنز کیفیت خیلی بالایی دارد به گونه ای که در همان ابتدای کار در میان خیلی از مردم محبوب شد. اگر مایل هستید بیش تر در رابطه با میلگرد کلاف آجدار بدانید ما را در این بخش همراهی کنید.  قطعا همه ی شما با شکل و تا حدودی با کاربرد میلگرد ها آشنا هستید. باید خدمتتان عرض کنیم که میلگرد ها در دو نوع مختلف میلگرد ساده و میلگرد آجدار ساخته می شوند و میلگرد آجدار نیز به یک مدل ساده ختم نمی شود و آن نیز به سه دسته تقسیم می شود ‌.

  • مرکب
  • جناغی
  • مارپیچی

لازم به ذکر است که با توجه به وظیفه ای که بر عهده ی میلگرد ها می گذارند آن را به دو نوع شاخه ای و کلافی تقسیم می کنند که ما امروز به میلگرد کلاف آجدار فولاد نطنز می پردازیم.

کاربرد میلگرد کلاف آجدار فولاد نطنز در یک نگاه

کاربرد میلگرد کلاف آجدار فولاد نطنز این است که مقاومت و استحکام کار را به مقدار قابل توجهی بالا ببرد.  شایان ذکر است که این میلگرد باید با اصول و نظم خاصی به کار گرفته شود دقت کنید که این میلگرد ها باید به صورت عمیق به کار گرفته شوند تا وظیفه ی خود را به خوبی انجام بدهند. البته دقت کنید که بیش تر این میلگرد ها در سازه هایی هم چون توری های حصاری شکل،  سیم های خاردار،  سیم بکسل، فنر دیده می شود. لازم است بدانید که این کلاف ها معمولا با قطر ۸۵۰۰ میلی متر و وزنی معادل با ۲۲۰۰۰ کیلو گرم دارند. البته باید به این نکته توجه کنید که ابعاد و همچنین وزن میلگرد کلاف آجدار فولاد نطنز به ظرفیت کارخانه بستگی دارد و ظرفیت وزن میلگرد را مشخص می کند.  البته شما می توانید با جوشکاری وزن میلگرد ها را بیش تر کنید.  

قیمت میلگرد کلاف آجدار فولاد نطنز

از آن جایی که در هر ساخت و سازی به مقدار زیادی میلگرد نیاز می باشد این طبیعی است که قیمت آنلاین میلگرد کلاف آجدار مهم باشد و فرد بخواهد قیمت را بداند و حساب کند که آیا می تواند آن مقدار میلگرد را تهیه کند یا خیر. اصلا نگران نباشید همکاران ما تمام تلاش خود را می کنند تا بیش ترین کیفیت را با ارزان ترین قیمت به مشتری تحویل بدهند تا همه ی افراد قدرت خرید داشته باشند پس اصلا نگران قیمت روز میلگرد کلاف آجدار فولاد نطنز نباشید. شما می توانید همه روزه قیمت های آپدیت شده را در سایت ما مشاهده کنید و در صورت تمایل آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و هزینه ی خرید و همچنین هزینه ی حمل و نقل را بپردازید و میلگرد های خود را در محل دلخواه تحویل بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .