تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد کلاف آجدار امیرآباد

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:02
کدنوع کلافقیمتسایزآنالیزواحدکارخانه-محل تحویل
1کلاف آجدار26,5458A3کیلوگرمامیرآباد - مازندران


میلگرد کلاف آجدار امیرآباد

میلگرد فرآورده های فولادی بوده که تحت حرارت به شکل های مختلفی تبدیل شده است بعد از آن میلگرد به دو نوع ساده و آجدار تقسیم بندی می شود و نوع دیگری از تقسیم بندی میلگرد کلاف دار و شاخه ای هستند. میلگرد های کلاف مانند کلاف به دور خود پیچیده اند اما میلگرد کلاف نیز به دو دسته تقسیم بندی می شوند: کلاف آجدار و ساده. سایز میلگرد کلاف  5.5 تا 16 میلیمتر می باشد.

قیمت میلگرد کلاف آجدار امیر آباد

کاربرد میلگرد کلاف آجدار امیرآباد

از کاربردهای میلگرد کلاف آجدار امیرآباد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 زنجیر فلزی، میخ و پرچ ، صنایع جوشکاری، توری های فنس ، صنایع فنر سازی،مفتول، خرپا، تیرچه، صنایع ساختمانی و فولاد های تبدیلی.

مفتول در دسته محصولات نیمه تمام دسته بندی می شود. از مفتول ها برای ساخت سیم استفاده می شود محصول نیمه نهایی توسط شمش پس از کشش سرد به سیم تبدیل خواهد شد.

کارخانه میلگرد کلاف آجدار امیرآباد

این کارخانه که در سال ۵۹ در امیرآباد بهشهر تاسیس شد. کار خود را گسترش داده و اکنون یکی از مناطق ویژه اقتصادی به شمار می رود. این کارخانه در مدت زمان کوتاهی توانست به نقطه اوج خود رسیده و اکنون سالیانه ۴۵۰ هزار تن فولاد را تولید می کند و صادراتی نیز به مناطق خارج از کشور و مناطق حاشیه کشورمان دارد ناگفته نماند که در مدت زمان کوتاهی این کارخانه دچار مشکل شده و کاررا به تعویق انداخت اما بعد از دو سال کار خود را از سر گرفته و اکنون یکی از موفق ترین کارخانجات در زمینه تولید فولاد می باشد.کارخانه فولاد امیرآباد با تولید کلاف ساده، کلاف های ساختمانی و میلگرد حرارتی یکی از کارخانجات پیشرو در زمینه صنعت می باشد.

مجموعه میلگردهای کلاف آجدار امیرآباد

محصولات زیادی در این کارخانه تولید و به مرحله اجرا رسیده اند یکی از این محصولات وایر رود یا کم کربن است وایر رود به دلیل کربن کمی که در ساختار آن وجود دارد انعطاف پذیری بالایی داشته و قابلیت چکش خوری و جوشکاری دارد.

مفتول: مفتول برای سیم  جوش و الکترود استفاده شده و در صنعت کاربرد زیادی دارد.

وایر رود با کربن متوسط: این وایر رود ها که میزان کربن آن ها به حالت بینابینی بوده برای تولید فنر، کابل های برق و همچنین سیم بکسل استفاده می شود.

وایرود پرکربن: وایرودهای پر کربن که مقاومت بالایی داشته اما به همان نسبت انعطاف پذیری کم تری دارند.

قیمت میلگرد کلاف آجدار امیرآباد

قیمت روز میلگرد کلاف آجدار امیر آباد بر روی قیمت ساختمان تاثیر بسزایی می گذارد اما به طور کلی هزینه مواد اولیه آهن،برند آهن، ارزش افزوده کارخانه بر قیمت میلگرد اثر گذاشته و ممکن است ثبات لازم را نداشته باشد اما شما می توانید مطمئن باشید که خریدی با کیفیت داشته این کارخانه صرفه اقتصادی برای خریداران را در نظر می‌گیرد. کارخانه امیرآباد معتبر در زمینه تولید مواد اولیه بوده و اکنون نامی درخشان در بین کارخانجات تولید فولاد دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .