تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت بولت و مهره 20

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:55
کدشرحقیمتسایزمحل بارگیریواحد


بولت

بولت یک اتصال‌دهنده مکانیکی با محور رزوه‌ای است که نقش نگهدارنده و ثابت‌کننده در تحمل وزن را برعهده دارد. یک بولت از طریق قطعاتی که همگی دارای سوراخ‌های بدون رزوه هستند، برای استحکام یک قطعه استفاده می‌شود و سپس یک مهره روی بولت قرار می‌گیرد تا نیروی گیره ایجاد کند و از حرکت محوری جلوگیری کند. به دلیل اینکه این محصول برای اتصال صفحه زیرستون به بتن استفاده می‌شود، قیمت بولت از اهمیت زیادی برخوردار است.

بولت چیست؟

اصطلاح بولت معمولاً برای بست‌هایی استفاده می‌شود که فقط بخشی از محور آن رزوه شده است. به زبان ساده‌تر، بولت‌ها همان میلگردهای شکل داده شده‌اند که برای اتصال صفحه زیر ستون به بتن استفاده می‌شوند. اتصال‌دهنده‌هایی که کل محور آن‌ها رزوه شده است، معمولاً بولت نامیده می‌شوند. شفت بولت از حرکت شعاعی قطعات جلوگیری می‌کند در حالی که سر بولت و مهره در صورت نصب از حرکت محوری جلوگیری می‌کند. بولت، بر خلاف پیچ، برای بسته شدن به یک مهره نیاز دارد.

بولت‌ها اغلب به نیروی محوری متکی هستند که باعث می‌شود اصطکاک کافی در رزوه‌ها در جای خود باقی بماند. برای ایجاد این نیروی محوری، یک گشتاور به سر بولت اعمال می‌شود. نیرو بین سر پیچ و هر چیزی که پیچ به آن متصل می‌شود، اعم از مهره یا یکی از قطعات، وارد می شود که این کار باعث کشیدگی پیچ و فشرده شدن قطعات خواهد شد.

بولت و مهره 20

ستون های ساختمانی که از اسکلت فلزی ساخته شده اند بار ها و فشار های وارد شده را به فونداسیون ساختمان انتقال میدهند. اتصال بین ستون و زیر ستونی توسط بولت ساختمانی یا میله مهار انجام میشود . البته بولت ها نقش اساسی را در تحمل وزن ندارند و فقط به عنوان نگهدارنده و ثابت کننده عمل میکنند که زیر ستونی را محکم در جای خود ثابت میکند و از تکان خوردن آن جلوگیری میکند. بولت ها با سایزهای اینچی و متریک و همچنین رزوه های اینچی و متری قابل تامین و تولید می باشند . شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز بولت ساده 20 یا بولت ساده 20 ، سایز بولت ساده 20 و وزن بولت ساده 20 با آهن آنیل تماس بگیرید.

بولت‌ و مهره 20 در چه صنایعی قابل استفاده هستند؟

در صنعت ساختمان سازی برای اتصال و جوش دادن مقاطع فولادی مانند تیرآهن، نبشی و میلگرد، باید یک صفحه در پی ساختمان به بتن متصل شود. برای انجام این اتصال از رول بولت‌ها استفاده می‌کنند. بولت‌ها در کاربردهای زیر قابل استفاده هستند:

 • قطعاتی که بسته می‌شوند و نیاز به جداسازی و مونتاژ مجدد دارند.
 • قطعاتی که بسته می‌شوند و ضخامت متوسطی دارند. به عنوان مثال، تیرها، فلنج‌ها یا صفحات و غیره.
 • برای بستن و نصب صفحات فلزی بر روی سطوح بتنی که بتوان عملیات جوشکاری را به‌راحتی انجام داد.
 • برای ترمیم و افزایش مقاومت سازه‌های بتنی این محصول کاربرد دارد.
 • قابل استفاده در صنایع برق و دکل‌های مخابراتی

نکته مهم این است که شما باید حتما باتوجه به کاربرد موردنظر، متناسب‌ترین نوع بولت را خریداری کنید. پیشنهاد می‌کنیم که اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید، حتما با شماره موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما  در آهن آنیل مشورت کنید تا خرید موفقی داشته باشید.

کاربردها و مزایای بولت و مهره 20

 • از انکربولت در نصب سقف‌های کاذب و پارتیشن، نصب لوازم بهداشتی در ساختمان، نصب تجهیزات بیمارستان، نصب پنل‌های پیش‌ساخته بتنی، نصب صفحات فلزی بر روی بتن و یا سایر مصالح ساختمانی و تقویت و ترمیم سازه‌های بتنی استفاده می‌شود.
 • از رول بولت‌ها در ایجاد صفحه پایه اتصال در سازه و صنعت ساختمان، صنایع مکانیکی،‌ تاسیسات و مخازن، آسانسور و پله برقی، مهار داربست، نصب ریل راه‌آهن و مترو، دکل‌های برقی و گاردریل استفاده می‌شود.
 • از استاد بولت علاوه بر صنایع نفت و گاز در صنایعی مانند ساختمان‌سازی، سیمان، خودروسازی، خطوط تولید ماشین آلات و معدن استفاده می‌شود.
 • از یو بولت به عنوان مهار کننده لوله‌ها، در صنایع کشتی‌رانی و به جهت بلند کردن لوله‌ها استفاده می‌شود.
 • کاربرد اصلی آی بولت جابجایی اجسام بوده و بیشتر به همین منظور از آن استفاده می‌شود.
 • از جی بولت معمولا به عنوان یک قلاب استفاده می‌شود و کاربردی نزدیک به آی بولت دارد.
 • از هنگر بولت بیشتر در صنعت مبلمان‌سازی و اتصال یک وسیله به اشیای چوبی استفاده می‌شود.

وزن بولت و مهره 22

وزن یکی از مهمترین مشخصات بولت صفحه ستون بوده و وزن این محصول در ابعاد 6 تا 30 میلی‌متر متفاوت است. به دلیل تاثیر وزن بولت بر قیمت آهن لازم است در هنگام خرید به وزن دقیق آن دقت داشته باشید. وزن دقیق بولت و مهره 20  را به همراه دیگر مشخصات محصول می‌توانید در جدول این صفحه مشاهده کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات مهره و بولت می‌توانید با کارشناسان مجموعه آهن آنیل مشاوره کنید.

خرید بولت و مهره 20

بولت ها و مهره ها از دسته مهم ترین محصولات مختلف فولادی هستند که در صنایع بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرند تا اتصالات مختلف را به خوبی برقرار کنند. اگر برای تولید محصول خود، یا انجام پروژه خود به بولت و مهره 20 نیاز دارید، می توانید خرید بولت و مهره را در آهن آنیل؛ مرجع فروش انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی و همچنین محصولات فولادی داشته باشید و بولت و مهره 20 را با بالاترین کیفیت و به روزترین قیمت خریداری فرمایید. برای اطلاع از قیمت رول بولت 20 ، قیمت بولت و مهره 20 و مهره می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که قیمت بولت 25 نیز در فروشگاه ما برای شما نمایش داده می شود.

قیمت به روز بولت و مهره 20

شرایط ناپایدار اقتصادی در بازار، میزان عرضه و تقاضا و نوسانات ارز نیز باعث شده که قیمت این محصول به صورت روزانه تغییر کند. طبیعتا قیمت روز بولت و مهره 20  یکی از فاکتور های مهم بوده که در تعیین هزینه‌های پروژه مشتریان نیز موثر است.

.پس پیشنهاد می‌کنیم قیمت روز این محصول را از یک مرجع فروش معتبر استعلام نمایید. شما می‌توانید به‌روز ترین قیمت بولت و صفحه ستون براساس سایزهای مختلف را در لیست قیمت سایت در جدول بالا مشاهده کنید


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .