تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن تیرآهن

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع تیرآهن را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن تیرآهن روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت تیرآهن IPE گروه صنعتی فولاد یزد

تاریخ به روز رسانی :1403/01/299:01
کدشرحقیمتسایزحالتواحداستانداردمحل بارگیری
1تیرآهن 14 نورد فولاد یزد احرامیان4,300,0001412متریشاخهIPEکارخانه
2تیرآهن 16 نورد فولاد یزد احرامیان5,400,0001612متریشاخهIPEکارخانه
3تیرآهن 18 نورد فولاد یزد احرامیان6,500,0001812متریشاخهIPEکارخانه
4تیرآهن 20 نورد فولاد یزد احرامیان8,300,0002012متریشاخهIPEکارخانه


تیر آهن IPE  گروه صنعتی فولاد یزد

تیر اهن هایی که در گروه صنعتی فولاد یزد ساخته می شوند برای کارهای ساختمان سازی به نسبت خوب هستند و می توانید آن ها را در بازار، در انواع و ضخامت های مختلف پیدا کنید. تیر آهن هایی که کاربرد بیشتری در ساختمان سازی دارند تیر آهن IPE می‌ باشد که از استانداردهای ایران و اروپا در ساخت این تیر آهن ها استفاده شده بنابراین از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند. همان طور که می‌دانید در طراحی های یک ساختمان فلزی بیشتر از تیر اهن های IPE استفاده می شود.

 وزن آن ها حدود ۲۱۷ کیلوگرم می باشد و قیمت این تیر اهن ها بر اساس نوسانات بازار به صورت روزانه تغییر خواهد کرد. تیر آهن  IPE گروه صنعتی فولاد یزد به صورت شاخه ای و عمده نیز به فروش می‌رسد. هر کدام از آن ها در سایزهای مختلف ساخته شده اند و از تمامی استاندارد های لازم برای ساخت در آن ها نیز استفاده می‌شود.

گروه صنعتی فولاد یزد

در سال ۱۳۷۵ گروه صنعتی فولاد یزد به عنوان یکی از زیر گروه های تولیدی فولاد یزد تاسیس و شروع به فعالیت کرد. این شرکت در ۱۷ کیلومتری جاده تفت واقع شده و مشغول به ساخت انواع:

 •  میلگرد ساده و میلگرد آجدار
 •  مفتول های صنعتی و ساختمانی
 •  تسمه عریض فابریک
 •  تیر آهن
 •  سنگ آهن
 • و کنسانتره
 •  خر پای میلگردی
 •  گازهای صنعتی
 •  شافت پولیش خورده
 •  شافت روتراش شده
 • شافت کشش سرد شده

می باشد.

 گواهینامه این شرکت دارای برچسب ایزو ۹۰۰۱ ۲۰۰۸ می باشد تمامی تیر آهن های IPE که در گروه صنعتی فولاد یزد ساخته می شوند از کیفیت بالایی برخوردار هستند و آن به دلیل استفاده از استانداردهای لازم در ساخت چنین تیر اهن هایی می باشد.

 تیر اهن هایی که در این شرکت ساخته می‌شود دارای سایزهای مختلف بین ۲۰ تا ۲۲ خواهد بود و طول آن ها به ۱۲ متر می‌رسد و تحت استاندارد IPE تولید می شوند.

تیر آهن IPE گروه صنعتی فولاد یزد چیست؟

همانطور که در قسمت بالا نیز اشاره شد تیر آهن ها از جمله پر کاربرد ترین وسایل در ساختمان سازی هستند که از فولاد ساخته می شوند. این تیر اهن ها در انواع مختلفی ساخته  و وارد بازار شدند که یکی از آن ها تیر آهن IPE می باشد. یک تیر آهن در ساختمان تمامی تنش های حاصل از نیروهای وارد بر سازه را تحمل می کند. تیر اهن به عنوان پل و ستون در سازه های فلزی استفاده می شود. تمام تیر آهن هایی که ساخته می شود دارای سطح مقطع های مختلف هستند و تفاوت آن ها در شکل فقط مقطع آن ها است.

 به تیر آهن های IPE، تیر اهن های بال نیمه پهن موازی نیز می گویند و اگر شما به بال های آن نگاه کنید ضخامت بال های آن در ابتدا و انتها کاملاً یکسان و یکنواخت می باشد. تمامی نقشه های ساختمانی بر اساس تیر آهن های IPE کشیده می شود پس در هنگام خرید یک تیر آهن IPE دقت لازم را داشته باشید تا بتوانید یکی از بهترین ها را انتخاب کنید. 

قطعا می دانید که برای قیمت گذاری هر محصولی چندین عامل دست به دست یک دیگر می دهند تا یک قیمت را به عنوان قیمت نهایی به مشتری اعلام کنند و قیمت تیر آهن  IPE  گروه صنعتی فولاد یزد نیز از این قاعده مستثنی نیست.  یکی از چندین عواملی که در قیمت گذاری تاثیر می گذارند وزن تیر آهن است هر چه تیر آهن سنگین تر باشد قیمت آن نیز بالا تر است.

وضعیت خرید و فروش بازار نیز یکی دیگر از این عوامل است. همان گونه که می دانید این روز ها قیمت دلار روزانه بالا و پایین می رود باید به این نکته اشاره کنیم که نرخ دلار نیز در تعیین قیمت موثر است.  سایز و هم چنین قیمت ماده اولیه از دیگر موارد تاثیر گذار هستند.  کارشناس های ما در سایت ضخامت ، ابعاد، عرض و ارتفاع تیر آهن معمولی را مشخص کرده اند  و قیمت روز تیر آهن  IPE  گروه صنعتی فولاد یزد را نیز در سایت نوشته اند لطفا آن را چک کنید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .