تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن تیرآهن

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع تیرآهن را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن تیرآهن روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت تیرآهن IPE شرکت پروفیل صنعت ماهان

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:03
کدشرحقیمتسایزحالتواحداستانداردمحل بارگیری
1تیرآهن 14بلند پروفیل صنعت ماهانتماس1412متریشاخهIPEکارخانه
2تیرآهن 14کوتاه پروفیل صنعت ماهانتماس146متریشاخهIPEکارخانه
3تیرآهن 14بلند پروفیل صنعت ماهان3,150,0001412متریکیلوگرمIPEکارخانه
4تیرآهن 16بلند پروفیل صنعت ماهان4,000,0001612متریشاخهIPEکارخانه
5تیرآهن 16کوتاه پروفیل صنعت ماهان5,100,000166متریشاخهIPEکارخانه
6تیرآهن 16بلند پروفیل صنعت ماهانتماس1612متریکیلوگرمIPEکارخانه
7تیرآهن 18 بلند پروفیل صنعت ماهانتماس1812متریشاخهIPEکارخانه
8تیرآهن 18 کوتاه پروفیل صنعت ماهان5,800,0001812متریشاخهIPEکارخانه


تیرآهن IPE  شرکت پروفیل صنعت ماهان

ما در این مقاله تعریف های کلیشه ای مثل تیر آهن IPE  شرکت پروفیل صنعت ماهان چیست را کنار می گذاریم. زیرا هر کسی می داند تیر آهن چیست و در چه مواردی از آن استفاده می شود. اجازه بدهید قبل از این که به معرفی این محصول بپردازیم باید یک دیگر یک نگاهی به تاریخچه این کارخانه بیندازیم. 

لازم به ذکر است که کارخانه ماهان فعالیت خود را از سال ۸۹ در تولید انواع نبشی و تیر آهن شروع کرده است. این کارخانه در شهرک صنعتی جنت آباد است و همین جای خوب موجب موفق تر شدن این برند در فروش محصولات خود شده است.  شایان ذکر است که به طور کلی تیر آهن ها در سه دسته جای دارند.

  • IPE
  • IPB
  • INP

تیر آهن که ما امروز به آن می پردازیم بر اساس استاندارد IPE  تولید می شود و به تیر آهن معمولی نیز معروف است. باید خدمتتان عرض کنیم که این تیر آهن به دو بخش اصلی یعنی جان و بال تقسیم می شود. بال دو بخش موازی تیر آهن و جان هم بخش عمودی تیر آهن است که به یک دیگر وصل می شوند.

وزن تیر آهن IPE   شرکت پروفیل صنعت ماهان

نکته ای که خیلی در خرید و فروش این آهن آلات مهم است وزن آن ها است. زیرا که این تیر آهن ها با تخمین وزن قیمت گذاری می شوند. چندین مورد در ساخت تیر آهن ها وجود دارند تا وزن آن ها بالا برود. یکی از این عوامل ابعاد تیر آهن است، هر چه تیر آهن بزرگ تر باشد وزن آن نیز بالا تر می رود.

ضخامت جان و بال نیز نقش خیلی پر رنگی در بالا رفتن وزن دارند، علاوه بر این ها ارتفاع و عرض یک تیر آهن چه بیش تر و بزرگ تر باشد می تواند وزن آن را سنگین تر کند. در رابطه با کاربرد تیر آهن IPE  شرکت پروفیل صنعت ماهان باید خدمتتان عرض کنیم که این تیر آهن ها کاربرد خیلی وسیع و گسترده ای دارند اما در صنایع سازه ای نقش فوق العاده پر رنگی دارند. اگر مایل هستید درباره قیمت روز تیر آهن  IPE  شرکت پروفیل صنعت ماهان نیز بدانید در بخش بعد نیز ما را همراهی کنید.

قیمت تیر آهن IPE  شرکت پروفیل صنعت ماهان چه قدر است؟

قطعا می دانید که برای قیمت گذاری هر محصولی چندین عامل دست به دست یک دیگر می دهند تا یک قیمت را به عنوان قیمت نهایی به مشتری اعلام کنند و قیمت تیر آهن  IPE  شرکت پروفیل صنعت ماهان نیز از این قاعده مستثنی نیست.  یکی از چندین عواملی که در قیمت گذاری تاثیر می گذارند وزن تیر آهن است هر چه تیر آهن سنگین تر باشد قیمت آن نیز بالا تر است.

وضعیت خرید و فروش بازار نیز یکی دیگر از این عوامل است. همان گونه که می دانید این روز ها قیمت دلار روزانه بالا و پایین می رود باید به این نکته اشاره کنیم که نرخ دلار نیز در تعیین قیمت موثر است.  سایز و هم چنین قیمت ماده اولیه از دیگر موارد تاثیر گذار هستند.  کارشناس های ما در سایت ضخامت ، ابعاد، عرض و ارتفاع تیر آهن معمولی را مشخص کرده اند  و قیمت دقیق تیر آهن  IPE  شرکت پروفیل صنعت ماهان را نیز در سایت نوشته اند لطفا آن را چک کنید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .