تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن تیرآهن

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع تیرآهن را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن تیرآهن روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت تیرآهن IPE بنگاه اصفهان

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:02
کدشرحقیمتسایزحالتواحداستانداردمحل بارگیری
1تیرآهن 12 ذوب آهن اصفهان بنگاه اصفهان3,510,0001212متریشاخهIPEانبار اصفهان
2تیرآهن 14 ذوب آهن اصفهان بنگاه اصفهان4,910,0001412متریشاخهIPEانبار اصفهان
3تیرآهن 16 ذوب آهن اصفهان بنگاه اصفهان6,990,0001612متریشاخهIPEانبار اصفهان
4تیرآهن 18 ذوب آهن اصفهان بنگاه اصفهان6,910,0001812متریشاخهIPEانبار اصفهان
5تیرآهن 20 ذوب آهن اصفهان بنگاه اصفهان8,910,0002012متریشاخهIPEانبار اصفهان
6تیرآهن 22 ذوب آهن اصفهان بنگاه اصفهان9,455,0002212متریشاخهIPEانبار اصفهان
7تیرآهن 24 ذوب آهن اصفهان بنگاه اصفهان10,725,0002412متریشاخهIPEانبار اصفهان
8تیرآهن 27 ذوب آهن اصفهان بنگاه اصفهان12,545,0002712متریشاخهIPEانبار اصفهان


 تیرآهن IPE بنگاه اصفهان

هر فردی هزاران بار تیر آهن را دیده است و قطعا لازم نیست که ما به شما بگوئیم که تیر آهن IPE  بنگاه اصفهان چیست؟ اما یک سری توضیحات کلی درباره تیر آهن های IPE  خدمت شما عرض می کنیم.  این تیر آهن ها یکی از معروف ترین تیر آهن ها است و معمولا در ساخت ستون و یا خرپا مورد استفاده قرار می گیرد.  لازم به ذکر است که بنگاه اصفهان علاوه بر تیر آهن در تولید پروفیل ، ورق آلیاژی، ورق گالوانیزه و غیره حرف اول را می زند و سالانه هزاران تن از این محصولات را روانه بازار می کنند. 

همان گونه که از نام این تیر آهن پیدا است این تیر آهن ها بر اساس استاندارد IPE ساخته می شوند و معمولا با ضخامت بال یکسانی روانه ی بازار می شوند . معمولا تیر آهن IPE  را با تیر آهن INP را با یک دیگر مقایسه می کنند.  باید خدمتتان عرض کنیم که این دو نوع تیر آهن تفاوت های زیادی دارند. بال تیر آهن INP  متغیر است و هر چه از لبه آن به سمت جان تیر آهن می آید ضخامت بیش تر می شود.

وزن تیر آهن IPE  بنگاه اصفهان

زمانی که قصد خرید تیر آهن IPE بنگاه اصفهان را دارید حتما به چندین نکته توجه کنید.  یکی از این موارد مقدار تنش وارد شده بر سازه و دیگری وزن تیر آهن IPE  بنگاه اصفهان است.   از آن جایی که این تیر آهن ها بر حسب کیلو گرم به فروش می رسند پس وزن تیر آهن خیلی مهم است. شایان ذکر است که وزن تیر آهن به سایز و طول آن بستگی دارد و هر چه تیر آهن بزرگ تر باشد به طبع وزن آن نیز بیش تر است.

در  رابطه با کاربرد تیر آهن IPE  بنگاه اصفهان نیز باید اشاره کنیم که این حرفه و کاری باید زیر یک سقف انجام شوند که تیر آهن در ساخت همه ی آن ها نقش دارد پس به هیچ عنوان نمی توان از اهمیت آن چشم پوشی کرد.  علاوه بر این تیر آهن در ساخت سوله نیز خیلی نقش پر رنگی دارند. قطعا خیلی دیگر از مشاغل مثل جوشکاری ها از این تیر آهن ها استفاده می کنند.

قیمت تیر آهن IPE  بنگاه اصفهان چه قدر است

از آن جایی که قیمت روز تیر آهن IPE  بنگاه اصفهان بر اساس قیمت جهانی آهن آلات مشخص می شود ما نمی توانیم امروز یک قیمتی را به شما اعلام کنیم زیرا که ممکن است فردا همه چیز تغییر کند. اما باید خدمتتان عرض کنیم که این قیمت ها بر اساس ضخامت بال یا همان وزن تیر آهن مشخص می شود و هر چه وزن تیر آهن بیش تر باشد قیمت آن نیز بالا تر باشد.

یکی دیگر از تفاوت های تیر آهن IPE  و تیر آهن INP  در قیمت آن ها است.  از آن جایی تیر آهن Inp  ضخامت بیش تری دارد گران تر هم هست. اگر می خواهید به روز ترین قیمت ها را بدانید می توانید یک نگاهی به لیست قیمت تیر آهن IPE که کارشناس های ما ان را تنظیم کرده اند بیندازید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .