تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت پروفیل صنعتی 14

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:35
کدشرحقیمتسایز(mm)ضخامت(mm)طول(m) واحدمحل بارگیری


 پروفیل صنعتی یا همان پروفیل ستونی در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد، صنعت ساختمان سازی و خودروسازی جزو صنایع عظیم و گسترده‌ای هستند که تا حد زیادی به پروفیل صنعتی وابسته هستند. پروفیل صنعتی با کیفیت‌های گوناگون همواره در کارخانجات و کارگاه‌های سراسر کشور با کیفیت‌های متفاوت تولید می‌شود، البته همواره پروفیل صنعتی با کیفیت بالا مورد توجه طراحان قرار دارد. درست است که کیفیت بالا قیمت بالایی نیز دارد اما در عوض طول عمر پروفیل را تضمین می‌کند. از آنجایی که پروفیل صنعتی جزو پرکاربردترین مواد اولیه در تهیه بسیاری از ابزارآلات است کیفیت در آن حرف اول را می‌زند.

پروفیل صنعتی 14 چیست؟

پروفیل صنعتی 14 بسیار دقیق و با کیفیت است، این پروفیل با دقت بالایی ساخته می‌شود، زاویه‌های تیزی دارد و خط جوش آن ثابت است همچنین از انحنای سطحی کمی نیز برخوردار است.

تولید پروفیل صنعتی 14 در چند مرحله انجام می‌شود. مرحله اول تامین مواد اولیه است، مواد اولیه پروفیل صنعتی 14 به طور گسترده در کشور تامین می‌شود، اما بخشی از آن نیز از کشورهایی همچون برزیل و اروپا وارد می‌شود. برای آن که پروفیل صنعتی 14 از نظر فیزیکی و شیمیایی متناسب با استانداردهای بین‌المللی باشد در مواد اولیه آن از ترکیبات شیمیایی خاصی استفاده می‌شود، این ترکیبات شامل عناصری همچون کربن، سیلیس، منگنز، گوگرد و فسفر است. 

مرحله دوم در تولید پروفیل صنعتی 14 برشکاری است، این مرحله بسیار حساس و پراهمیت است چرا که باید ورق‌های فولادی با دقت بالا اندازه‌گیری  و سپس برش داده شوند. برش ورق‌های فولادی در کارخانه‌ها و کارگاه‌ها توسط دستگاه‌های اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک صورت می‌گیرد. مرحله آخر تولید نهایی لوله و پروفیل است، این مرحله با توجه به ماشین آلات صنعتی موجود به دو روش مستقیم و غیر مستقیم انجام می‌شود. که انتخاب هر کدام از این روش‌ها به نوع دستگاه‌ها و ابزارآلات بستگی دارد. پروفیل‌های صنعتی 14 به شکل باز با روش مستقیم تولید می‌شوند. پروفیل صنعتی که با روش مستقیم تولید می‌شود نسبت به روش غیر مستقیم از کیفیت بالاتری نیز برخوردار است. پروفیل صنعتی 14 با استحکام بالایی ساخته شده  و به حالت غول‌آسا طراحی شده است. مراحل تولید پروفیل صنعتی 14 زمان‌بر است و بر همین اساس قیمت تمام شده آن نیز بالاتر می‌رود، اما کیفیت بالای آن و استفاده گسترده از آن در صنایع مختلف جبران کننده این موضوع است.

قیمت پروفیل صنعتی 14

برای تعیین قیمت روز پروفیل صنعتی 14 به عوامل مختلفی همچون حمل و نقل، نوسانات بازار ارز، نوسانات قیمت ورق سیاه، روش تولید و هزینه ساخت کارگاهی توجه می‌شود. با توجه به اینکه از پروفیل صنعتی 14 در تولیدات خودرو و مسکن به صورت گسترده استفاده می‌شود، قیمت این محصول در بازار خودرو و مسکن نیز بسیار تأثیرگذار است.

کاربرد پروفیل صنعتی 14

از پروفیل صنعتی 14 برای ساخت و سازهای بزرگ بسیار استفاده می‌شود. از جمله مواردی که در آن‌ها از پروفیل صنعتی 14 به طور گسترده استفاده می‌شود شامل: سازه‌های بزرگ فولادی، اسکلت ساختمان‌ها و پل‌های عظیم، ستون‌های بزرگ در کارخانجات، کارگاه‌ها و برج‌ها، سقف سالن‌های بزرگ مانند پارکینگ عمومی، سوله‌ها و سالن‌های ورزشی است.

وزن پروفیل صنعتی 14

پروفیل صنعتی 14 به طور کلی از وزن مناسبی برخوردار است، اما عوامل مختلفی همچون ضخامت وزن ورق‌های فولادی یا همان ورق سیاه، طول پروفیل، مواد مصرفی، جوشکاری‌های صورت گرفته، ابعاد و اشکال گوناگون پروفیل در ایجاد وزن نهایی مؤثر هستند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .