تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله درز مستقیم تست گاز خانگی ضخامت 3 میل

تاریخ به روز رسانی :1403/04/289:16
کدشرحقیمتسایزضخامتطولواحداستانداردبرندمحل بارگیری
1لوله درز مستقیم 3 39,9091 اینچ36کیلوگرمتست گاز خاتگیاصفهانکارخانه
2لوله درز مستقیم 3 39,90911/4 اینچ36کیلوگرمتست گازخاتگیاصفهانکارخانه
3لوله درز مستقیم 3 39,9092 اینچ36کیلوگرمتست گاز خاتگیاصفهانکارخانه


 

لوله درز مستقیم گاز خانگی ضخامت 3 میل چیست؟

اصطلاح درز مستقیم برای لوله هایی استفاده می شوند که دارای یک درز جوش مستقیم هستند که با ایجاد مقاومت الکتریکی دو لبه یک ورق فولادی را تا درجه 1427 سانتیگراد حرارت داده به نحوی که دو لبه حالت خمیری پیدا کرده و با فشار حساب شده هردو لبه یک پارچه شده تا جائیکه هیچ  منفذ و روزنه ای وجود نخواهد داشت. لوله های درز غیرمستقیم باتوجه به مقدار ضخامت آنها کاربرد داشته و مصرف می شوند. از نمونه کاربردهای آن می توان به لوله های شوفاژ ، لوله انتقال آب و لوله های انتقال گاز اشاره کرد. لوله های درزدار باتوجه به نحوه تولید و نوع جوش آن به دو شکل لوله درز مستقیم و لوله اسپیرال تقسیم می شوند. لوله های درزدار تحت عنوان لوله های جوشی یا درز جوش نامبرده می شوند. هزینه های نهایی تولید لوله های جوشی نسبت به لوله های یک تکه و بدون جوش پائین تر است. بعضی از تولیدکنندگان اقدام به عملیات کشش گرم یا سرد بر روی لوله های درز مستقیم می نمایند که انگیزه آن فقط زیباتر کردن ظاهر لوله ها می باشد.

انواع لوله های درز مستقیم گاز خانگی  

لوله های درز مستقیم از جهتی به دو نوع ، لوله درز مستقیم ساختمانی و لوله درز مستقیم جوشی تقسیم می شوند و ازجهت کاربری به اشکال زیر تولید می گردند:

لوله درز مستقیم صنعتی ، لوله درز مستقیم تست آب ، لوله درز مستقیم گاز API ، لوله درز مستقیم تست گاز خانگی و لوله درز مستقیم متفرقه.

لوله درز مستقیم گاز خانگی ضخامت 3 میل

لوله های درز مستقیم خانگی با ده ضخامت گوناگون توسط کارخانجات داخلی و خارجی تولید می گردد  که عبارتند از : 4/3 اینچ با ضخامت 5/2 میلیمتر ، 2/1 اینچ با ضخامت 5/2 میلیمتر ، یک اینچ با ضخامت 8/2 میلیمتر ، 4/11 اینچ با ضخامت 8/2 میلیمتر ، 2/11 اینچ با ضخامت 5/3 میلیمتر ، 2 اینچ با ضخامت 5/3 میلیمتر ، 2/21 اینچ با ضخامت 3 میلیمتر ، 2 اینچ با ضخامت 3 میلیمتر ، یک اینچ با ضخامت 3 میلیمتر و 4/11 اینچ با ضخامت 3 میلیمتر در شاخه های 6 متری.

لوله درز مستقیم تست گاز خانگی 3 میل

همانطور که گفته شد یکی از موارد مصرف لوله های درز دار مستقیم برای گاز رسانی منازل و خانه ها می باشد. جنس آنها از فولاد یا پلی اتیلن می باشد . البته به غیر از خانه ها در نیروگاه ها ، کارخانجات پتروشیمی ، سوله های صنعتی و امثال آنها مورد استفاده قرار می گیرد ، تنها تفاوت آنها مقدار ضخامت لوله ها می باشد چون هرچه ضخامت لوله یشتر باشد مقاومت و قدرت تحمل پذیری آن نیز افزایش پیدا می کند. لوله درز مستقیم تست گازخانگی 3 میل در دو نوع معمولی و API وجود دارند. لوله های معمولی در سایزهای 2/1 تا 6 اینچ و لوله های درز مستقیم API در اندازه های 2/1 تا 4 اینچ ارائه می شوند.

نحوه تولید لوله درز مستقیم تست گاز خانگی 3 میل

فرم و شکل اولیه این نوع از لوله ها به صورت ورق می باشد که با بسته بندی های کویل یا رول برای تغییر حالت به انواع لوله ها به کارخانجات مربوطه انتقال پیدا می کنند. کویل ها در اندازه های موردنظر برش داده می شوند که به آنها کلاف یا نوار می گویند. نوارها بعد از برش ، به بخش نورد انتقال پیدا کرده و بعد از گذشتن از میان غلطک های نورد ، هردو لبه نوارها که در این وضع به یکدیگر نزدیک شده اند و لبه ها با گرما و حرارت های داده شده تقریباً به صورت خمیر درآمده با تحت فشاردادن های استاندارد و عملیات خنک سازی به یکدیگر جوش داده می شوند. بعداز این مرحله لوله ها از مسیری حرکت می کنند که بوسیله سنسورها ئی کنترل شده تا احیاناً دارای منفذ یا ترک خوردگی در محل جوش داده شده نباشد ، که در این صورت از خط خارج شده و برای اصلاح مجدداً به خط جوش برگردانده می شوند.

لوله های درز مستقیم تست خانگی تحت این استانداردها تولید می شوند : DIN 2440 ، DIN 2441 و ISIRI 3360  .

نحوه خرید و قیمت لوله درز مستقیم تست خانگی ضخامت 3 میل

لوله های درز مستقیم تست خانگی از انواع و تولیدکنندگان قابل توجهی در برندهای داخلی و خارجی برخوردار هستند که بوسیله نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر به فروش می رسند . قبل از هر اقدامی برای خرید لوله درز مستقیم تست گاز خانگی ضخامت 3 میل توصیه می شود نظر به تفاوت استفاده لوله ها ازجهت ضخامت ضمن اخذ مشاوره از کارشناسان بخش فروش کارخانجات یا نمایندگی های معتبر ، آخرین قیمت لوله درز مستقیم تست گاز خانگی ضخامت 3 میل را از سایت آهن آنیل دریافت نموده و حتماً با گرفتن ضمانت های اصالت کالا برای اصل بودن و تعویض یا عودت درصورت معیوب بودن و یا غیراصل بودن خریداری فرمائید تا خریدی مطمئن انجام شده باشد


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .