تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت شیر کشویی میراب

تاریخ به روز رسانی :-9:51
کدشرحقیمتسایزاستانداردجنسبرندانبار
1میراب شیرکشویی چدنیتماس2 1/2PN16چدنیمیراببنگاه تهران
2میراب شیرکشویی چدنیتماس2 1/2PN10چدنیمیراببنگاه تهران
3میراب شیرکشویی چدنیتماس10اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
4میراب شیرکشویی چدنیتماس10اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
5میراب شیرکشویی چدنیتماس12اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
6میراب شیرکشویی چدنیتماس12اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
7میراب شیرکشویی چدنیتماس12اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
8میراب شیرکشویی چدنیتماس14اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
9میراب شیرکشویی چدنیتماس14اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
10میراب شیرکشویی چدنیتماس2اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
11میراب شیرکشویی چدنیتماس2اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
12میراب شیرکشویی چدنیتماس3اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
13میراب شیرکشویی چدنیتماس3اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
14میراب شیرکشویی چدنیتماس4اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
15میراب شیرکشویی چدنیتماس4اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
16میراب شیرکشویی چدنیتماس5اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
17میراب شیرکشویی چدنیتماس5اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
18میراب شیرکشویی چدنیتماس6اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
19میراب شیرکشویی چدنیتماس6اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
20میراب شیرکشویی چدنیتماس8اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران


 شیرآلات چدنی میراب چیست؟

شیرآلات از مهمترین و پرکاربردترین اقلام پایپینگی و تاسیساتی می باشند که وظایفی از قبیل قطع و وصل جریان، تنظیم جریان و ... را انجام می دهند. این تجهیز در مناطقی با فشارهای مختلف و برای انتقال مواد مورد استفاده قرار می گیرد. توجه دقیق به انتخاب صحیح شیرآلات صنعتی باعث می شود که در خطوط لوله فلزی به حداکثر بازدهی کنترل جریان سیال دست یابیم برای انتخاب صحیح شیر باید به مسائل زیادی توجه کرد که این ملاحظات بر عهده مهندس لوله کشی - متریال می باشد. شیرآلات صنعتی با جنس ها و آلیاژهای متفاوتی تولیدی و عرضه می گردند که عبارتند از:

  • شیرآلات چدنی
  • شیرآلات برنجی
  • شیرآلات فولادی

شیرآلات استنلس استیل چیست؟

شرکت میراب یکی از بزرگترین کارخانه های تولید کننده شیرآلات چدنی در ایران می باشد که علاوه بر بازار ایران دارای بازارهای جهانی نیز می باشد و به علت مرغوبیت شیرآلات صنعتی خود از توان صادراتی بالایی نیز برخوردار می باشد. شرکت میراب اقدام به تولید شیرآلات تاسیساتی و صنعتی برای قطع و وصل جریان، تنظیم جریان و ... می کند که سبد تولیدی روتین شرکت میراب به صورت زیر می باشد:

  • شیر فلکه کشویی میراب
  • شیر یکطرفه میراب
  • شیر سوزنی میراب
  • شیر صافی میراب
  • شیر پروانه ایی میراب
  • شیر فلکه کشویی میراب

شیر فلکه کشویی برای قطع و وصل جریان مورد استفاده قرار می گیرد و در اصطلاح به شیرآلات چدنی ON/OFF معروف می باشند. شیر فلکه کشویی میراب از یک بدنه اصلی تشکیل شده است که درون آن میله STEM از طرف به دیسکی متصل می باشد که در مسیر جریان قرار میگیرد و از طرف به دستگیره متصل می باشد که با فرمان و چرخاندن دستگیره دیسک حرکت میکند تا وظیفه قطع و وصل جریان را انجام دهد. بهتر است که از شیر فلکه کشویی برای تنظیم جریان استفاده نکنیم زیرا در این صورت دیسک شیر فلکه کشویی دچار ارتعاش و خوردگی می شود.

تقسیم بندی شیرآلات فلکه کشویی بر اساس زبانه

شرکت میراب اقدام به تولید شیر فلکه کشویی در دو مدل زبانه لاستیک و زبانه فلزی می کند، این دو نوع از شیر فلکه کشویی میراب در دو فشار 10 بار و 16 بار تولید می گردد.

شیر یکطرفه، خودکار میراب چیست؟

وظیفه اصلی شیر یکطرفه جلوگیری از بازگشت جریان می باشد .شیر یکطرفه تا زمانی که جریان سیال مسیر اصلی خود را طی کند باز می باشد و اجازه عبور جریان را می دهد ولی در صورت بازگشت جریان سیال از مسیر اصلی خود بسته خواهد شد و جریان را قطع میکند تا آسیب به اقلام و تجهیزات پایپینگی نرسد.

یکی از مواردی که از شیر یکطرفه استفاده می شود در خط خروجی پمپ ها می باشد زیرا بازگشت جریان در این تجهیز باعث خرابی پمپ می شود. شیر یکطرفه میراب در مدل دریچه تولید می گردد که دارای دو فشارکاری 10 بار و 16 بار می باشد، همچنین قابلیت نصب در خطوط عمودی و افقی را نیز دارد.

شیر سوزنی میراب چیست؟

شیر سوزنی میراب را می توان برای تنظیم جریان استفاده کرد به صورتی که با تنظیم میزان گشودگی شیر سوزنی می توان فشار و دبی خروجی را تنظیم کرد. این شیر قابل استفاده در خطوط آب رسانی شهری، صنایع و ... می باشد. توصیه می شود جهت استفاده در فشارهای بالاتر 16 بار از طرح آب بندی فلز به فلز استفاده شود. شیر سوزنی میراب در دو فشار 10 بار و 16 بار تولید میگردد. تولید عمومی شیر سوزنی میراب به صورت عمل گر دستی می باشد ولی در صورت درخواست با عمل گر برقی، پنوماتیک و هیدرولیک قابل ارائه می باشد.

شیر صافی میراب چیست؟

وظیفه شیر صافی برای صاف کردن سیال و خارج کردن ذرات معلق از مسیر سیال می باشد، ذرات معلق در سیال می تواند باعث آسیب رسیدن به تجهیزات مکانیکال و روتاری شود از این رو صافی به واسطه توری فلزی خود این ذرات را جذب کرده توری صافی با مش بندی های متفاوت ارائه می شود که در صورت درخواست تغییر سایز مش بندی توری می بایست سفارش داده شود. یکی از موارد کاربرد عمده صافی میراب در خط ورودی پمپ می باشد تا ذرات اضافی قبل از ورود به پمپ گرفته شود.

شیر پروانه ایی میراب چیست؟

از شیرآلات پروانه ای برای قطع و وصل جریان استفاده می شود و نباید از شیر پروانه ای برای تنظیم جریان استفاده کرد زیرا باعث خوردگی بخش داخلی شیر می شود و احتمال وقوع پدیده کاویتاسیون را بالا می برد اما در شرایطی که سرعت جریان زیر m/s 1 باشد می توان برای تنظیم جریان استفاده کرد.

قیمت شیر فلکه کشویی میراب

برند میراب از بهترین تولیدکنندگان شیر فلکه چدنی می باشد. کیفیت ساخت بسیار بالا ، استحکام مناسب در کنار قیمت اقتصادی سبب شده است که همواره یکی از انتخاب های اصلی خریداران شیرآلات صنعتی باشد. در صورتی که قصد خرید یا اطلاع از قیمت شیر فلکه چدنی میراب را دارید، با کارشناسان فروشگاه آهن آنیل تماس بگیرید. سایز شیر فلکه در کنار کلاس آن از جمله موارد تاثیرگذار بر قیمت می باشد. فروشگاه آهن آنیل تضمین بهترین قیمت شیر فلکه میراب را به خریداران گرامی می دهد


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .