لیست وزن

 

قیمت ورق گالوانیزه چین

تاریخ به روز رسانی :10:511401/11/10
کدشرحقیمتضخامتعرضبرندحالتواحدمحل بارگیری
1ورق گالوانیزه چینتماس بگیرید21000رولچینکیلوگرمبنگاه تهران
2ورق گالوانیزه چین تماس بگیرید21250رولچینکیلوگرمبنگاه تهران
3ورق گالوانیزه چینتماس بگیرید2.51000رولچینکیلوگرمبنگاه تهران
4ورق گالوانیزه چین تماس بگیرید2.51250رولچینکیلوگرمبنگاه تهران
5ورق گالوانیزه چین41,60031000رولچینکیلوگرمبنگاه تهران
6ورق گالوانیزه چین 41,60031250رولچینکیلوگرمبنگاه تهران
7ورق گالوانیزه چین41,60041000رولچینکیلوگرمبنگاه تهران
8ورق گالوانیزه چین 41,60041250رولچینکیلوگرمبنگاه تهران
9ورق گالوانیزه چین41,60051000رولچینکیلوگرمبنگاه تهران
10ورق گالوانیزه چین تماس بگیرید61250رولچینکیلوگرمبنگاه تهران


ورق آهنی که با فلز پوشانده شده، ورق گالوانیزه می باشد. کشورهای مختلفی اقدام به تولید ورق گالوانیزه می کنند که چین نیز یکی از کشورهای تولید کننده این محصول است. ورق گالوانیزه چین، یکی از محصولات صادراتی پرمصرف به کشورهای مختلف مانند ایران می باشد که برخی از نیازهای ورق گالوانیزه با وارد کردن ورق گالوانیزه چین برطرف می شود. در این مقاله قصد داریم به ورق گالوانیزه چین و بیان ویژگی های آن بپردازیم. پس همراه ما باشید.

ورق گالوانیزه چین چیست؟

ورق گالوانیزه چین از محصولات کشور چین می باشد که کیفیت خوبی دارد. ورق گالوانیزه چین از تنوع زیادی، برخوردار می باشد. این نوع ورق گالوانیزه، شامل رول های با عرض یک متر و ۱.۲۵ متر با ضخامت های ۰.۲ میلی متر تا ۶ میلی متر است. ورق گالوانیزه چین، انعطاف پذیری بالایی داشته و کاربردهای بسیاری دارد.

قیمت ورق گالوانیزه چین

عوامل بسیاری در تعیین قیمت ورق گالوانیزه چین تاثیر دارند. از جمله این عوامل، نوسانات در نرخ مواد اولیه، تغییرات قیمت ارز جهانی، وزن ورق گالوانیزه چین، کیفیت آن، وضعیت عرضه و تقاضای بازار و… می باشد. بنابراین قیمت ورق گالوانیزه چینی، با تاثیرپذیری از این عوامل در معرض افزایش و کاهش قیمت می باشد و نمیتوان قیمت ثابتی برای آن ارائه داد.

کاربرد ورق گالوانیزه چین

ورق های گالوانیزه به دلیل دوام بالا، کاربرد گسترده، قیمت مناسب و ظاهر زیبا در صنعت ساخت و ساز، مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین کاربردهای ورق گالوانیزه شامل ساخت لوله های گالوانیزه، نردبان کابل، سوله ها، سالن ها، لوازم خانگی و… می شود. ورق گالوانیزه چین نیز در کانال سازی، خودرو سازی، ساخت و ساز و انواع سقف های شیروانی، مورد استفاده قرار می گیرد.

وزن ورق گالوانیزه چین

ورق گالوانیزه چین در وزن ها و ضخامت های مختلفی، تولید و به بازار عرضه می شوند. با پارامترهایی مانند طول، عرض و ضخامت، میتوانید به راحتی وزن ورق گالوانیزه چین مدنظر خود را به دست آورید.

همچنین در محاسبه وزن و ضخامت گالوانیزه چین، بین ضخامت، ابعاد و وزن نهایی آنها رابطه مستقیمی وجود دارد.

نتیجه گیری

ورق گالوانیزه چین از تولیدات کشور چین می باشد. شرکت های مختلفی در چین به تولید ورق های گالوانیزه می پردازند که ایران یکی از بازارهای هدف این محصول می باشد. این ورق ها با کیفیت های مختلفی، تولید و به بازار عرضه می شوند که باید پیش از خرید، از کیفیت آنها اطمینان حاصل نمود. به طور کلی، کیفیت ورق های تولیدی کشور چین، بالا بوده و در میان کشورهای برتر در زمینه تولید انواع ورق های فولادی قرار دارد. ورق گالوانیزه چین، کاربردهای مختلفی داشته و از مزایای بسیاری برخوردار می باشد. در این مقاله، سعی نمودیم به ورق گالوانیزه چین پرداخته و اطلاعات مفیدی را در این زمینه به شما ارائه دهیم. امیدواریم که راهنمایی های لازم را در خصوص ورق گالوانیزه چین، کسب کرده باشید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .