تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت فلنج اسلیپون ملسی

تاریخ به روز رسانی :-10:15
کدشرحقیمتسایزاستانداردضخامتجنسبرندانبار
1فلنج اسلیپون فولادی ملسیتماس1 1/2کلاس 15015فولادیملسیبنگاه تهران
2فلنج اسلیپون فولادی ملسیتماس2 1/2کلاس 15020فولادیملسیبنگاه تهران
3فلنج اسلیپون فولادی ملسیتماس1 1/4کلاس 15015فولادیملسیبنگاه تهران
4فلنج اسلیپون فولادی ملسیتماس1اینچکلاس 15012فولادیملسیبنگاه تهران
5فلنج اسلیپون فولادی ملسیتماس3اینچکلاس 15022فولادیملسیبنگاه تهران
6فلنج اسلیپون فولادی ملسیتماس4اینچکلاس 15022فولادیملسیبنگاه تهران
7فلنج اسلیپون فولادی ملسیتماس5اینچکلاس 15022فولادیملسیبنگاه تهران
8فلنج اسلیپون فولادی ملسیتماس18اینچکلاس 15038فولادیملسیبنگاه تهران
9فلنج اسلیپون فولادی ملسیتماس2اینچکلاس 15018فولادیملسیبنگاه تهران
10فلنج اسلیپون فولادی ملسیتماس20اینچکلاس 15041فولادیملسیبنگاه تهران
11فلنج اسلیپون فولادی ملسیتماس6اینچکلاس 15023.9فولادیملسیبنگاه تهران


فلنج اسلیپون ملسی چیست؟

بطور معمول فلنج ها یا گلو دار یا کور و یا اسلیپون هستند و همان گونه که در تیتر خواندید ما امروز قرار است که درباره فلنج اسلیپون ملسی با یک دیگر صحبت کنیم.  در پاسخ به سوال فلنج اسلیپون ملسی چیست باید خدمتتان عرض کنیم که این فلنج ها به قسمت پایانی لوله وصل می شود و بعد از آن هم می شود آن را به لوله، فلنج ، تجهیزات و هر چیز دیگری وصل کرد. در رابطه با ویژگی های ظاهری این فلنج ها باید اضافه کنیم که ابعاد این فلنج ها از ۱/۲ تا ۱۶۰ اینچ است و کلاس فشاری آن نیز از ۱۵۰ شروع شده و تا ۲۵۰۰ نیز ادامه دارد. قطر داخلی فلنج اسلیپون ملسی کمی از قطر خارجی لوله که به آن وصل می شود بزرگ تر است. علاوه بر این ها باید این نکته را اضافه کنیم که قسمت بیرونی و هم چنین داخلی آن جوشکاری می شود تا هم کار محکم باشد و هم این که نشتی نداشته باشد.

کاربرد فلنج اسلیپون ملسی

قبل از این که به سراغ کاربرد فلنج اسلیپون ملسی برویم اجازه بدهید که یک سری به مزیت های این فلنج بزنیم. شایان ذکر است که قیمت این فلنج ها از فلنج  گلو دار پایین تر است و هم چنین نصب خیلی راحتی دارند. این فلنج ها برای بررسی به زمان کم تری احتیاج دارند و علاوه بر آن در تاسیساتی که به صورت پیش ساخته هستند خیلی مناسب تر هستند. برای کاربرد هم بهتر است بدانید که این فلنج ها در هر کجایی که نتوان از جوشکاری استفاده کرد کاربرد دارند. به غیر از آن در اتصال هایی که قطر به نسبت کوچکی هم دارند خیلی مناسب هستند.

قیمت فلنج اسلیپون ملسی چقدر است؟

یکی از متداول ترین سوالی که کاربران از ما می پرسند این است که قیمت فلنج اسلیپون ملسی چه قدر است و یا این که می پرسند آیا فلنج اسلیپون ملسی گران است؟ ما هم تصمیم گرفتیم تا در این بخش یک سری توضیحات لازم را به این عزیزان بدهیم. از آن جایی که قیمت روز فلنج اسلیپون ملسی مثل قیمت آهن و فولاد بر اساس نرخ جهانی مشخص می شود ما نمی توانیم یک قیمت مشخص به شما بگوئیم زیرا هر روزه ساده نوسان های بازار هستیم اما اگر می خواهید جدید ترین و به روز ترین قیمت ها را بدانید می توانید یک سری به لیست قیمت ها در سایت بزنید و از قیمت ها مطلع شوید.

این قیمت برای مدت زیادی اعتبار ندارند و معمولا هر روزه عوض می شوند. علاوه بر این موضوع عوامل دیگری مثل قطر دهانه فلنج ، ضخامت آن،  تحمل فشار آن و ابعادی که دارد در قیمت گذاری موثر هستند و شما ابتدا باید حالت،  نوع،  سایز، ضخامت،  محل بارگیری ، محل تخلیه و جنین اطلاعاتی را پر کنید تا کارشناس های قیمت را به شما اعلام کنند. بهتر است بدانید که این فلنج ها به صورت تعداد خرید و فروش می شود و شما می توانید هر تعدادی که می خواهید سفارش بدهید تا همکاران ما آن ها را در اسرع وقت به شما تحویل بدهند.  البته هزینه ی حمل و نقل به عهده ی خریدار است و به عواملی هم چون مسافت طی شده و ماشین حمل کننده بستگی دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .