تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله درز مستقیم تست آب سایز 3

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:07
کدشرحقیمتسایزضخامتطولواحداستانداردمحل بارگیری
1لوله درز مستقیم 1 اینچ ضخامت 3 تست اب32,2021 اینچ36کیلوگرمتست آببنگاه تهران
2لوله درز مستقیم11/2 اینچ تهران ضخامت 3 تست اب32,2021 1/2 اینچ36کیلوگرمتست آببنگاه تهران
3لوله درز مستقیم 11/2 اینچ صابری ضخامت 3 تست اب32,2021 1/2 اینچ36کیلوگرمتست آبکارخانه
4لوله درز مستقیم 11/4 اینچ اصفهان ضخامت 3 تست اب32,2021 1/4 اینچ36کیلوگرمتست آبکارخانه
5لوله درز مستقیم 2 اینچ تهران ضخامت 3 تست اب32,2022 اینچ36کیلوگرمتست آبکارخانه
6لوله درز مستقیم 21/2 اینچ ضخامت 3 تست اب32,2022 1/2 اینچ36کیلوگرمتست آبکارخانه
7لوله درز مستقیم 3 اینچ تهران ضخامت 3 تست اب32,2023 اینچ36کیلوگرمتست آبکارخانه
8لوله درز مستقیم 4 اینچ تهران ضخامت 3 تست اب32,2024 اینچ36کیلوگرمتست آبکارخانه


معمولا لوله ها در اکثر صنایع، کاربرد داشته و به دو بخش لوله بدون درز و لوله درزدار، تقسیم بندی می شود. لوله درز مستقیم شامل لوله های درزدار صنعتی، لوله درزدار تست آب و لوله های گازی می شود که در سایزها و ضخامت های مختلفی، تولید و عرضه می شود. یکی از انواع لوله درزهای مستقیم، لوله سایز 3 می باشد که دارای ویژگی ها و کاربردهای مختص به خود می باشد.

لوله درز مستقیم تست آب سایز 3 چیست؟

در واقع، لوله های درزدار از ورق های فولادی تشکیل می شوند. به صورتیکه لبه های ورق های فولادی را جوشکاری کرده و سپس به صورت لوله درمی آورند. در فرآیند تولید لوله درزدار از جوش استفاده شده و به همین دلیل، با نام های لوله های جوشی و لوله های درز جوش نیز شناخته می شوند. لوله درزدار دارای دو نوع لوله درزدار درز مستقیم و لوله درز مارپیچ می باشد که لوله درز مستقیم سایز 3، یکی از انواع لوله درزدار درز مستقیم می باشد. لوله درز مستقیم سایز 3، دارای یک درز جوش مستقیم می باشد که با ایجاد مقاومت الکتریکی، لبه های ورق فولاد را تا ۱۴۲۷ درجه سانتی گراد گرم می کند. سپس به هم فشرده و به یکدیگر متصل می شوند. لوله درز مستقیم سایز 3، قیمت پایین تری از لوله های بدون درز دارد ولی دارای محدودیت هایی در نوع مصرف می باشد. همچنین در برخی موارد، درز جوش مخفی می شود و سبب زیبایی بیشتر محصول می شود.

قیمت لوله درز مستقیم تست آب سایز 3

لوله درز مستقیم سایز 3، از ورق تولید شده و از طریق جوش به شکل لوله درمی آیند. پس در مقایسه با لوله های بدون درز، هزینه ساخت پایینی دارند. به طور کلی، ورق های مورد استفاده در تولید لوله درزدار دارای ضخامت و جنس های مختلفی بوده و به تبع آن، ضخامت و جنس لوله نیز متفاوت خواهد شد. پس فاکتورهای ضخامت، ابعاد، جنس و وزن لوله درز مستقیم بر قیمت آن تاثیر دارند.

کاربرد لوله درز مستقیم تست آب سایز 3

لوله ها به طور معمول برای انتقال مواد و سایر مایعات به مکان دیگر، کاربرد دارند. از جمله کاربردهای لوله درز مستقیم سایز 3، میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • ستون های برق تاسیسات ساختمانی
  • خطوط آبرسانی گرم و سرد
  • گازرسانی ساختمان ها
  • موتور خانه
  • ساخت لوله و پروفیل
  • و...

وزن لوله درز مستقیم تست آب سایز 3

لوله درز مستقیم، در ضخامت و ابعاد مختلفی تولید می شود. به همین دلیل بر این اساس، دارای وزن های متفاوتی می باشد. پس هر چه ضخامت کمتر باشد، وزن ورق جوش داده شده برای ساخت لوله درز مستقیم، سبک تر خواهد بود و بالعکس.

نتیجه گیری

لوله های درز مستقیم، لوله هایی می باشند که ماده اولیه آنها ورق بوده و از جوش دادن دو لبه ورق، تولید می شوند که از روش جوش مستقیم در آن استفاده می گردد. از لوله درز مستقیم در صنایع مختلفی استفاده شده و کاربردهای مختلفی در انتقال مایعات و مواد مختلف دارد. لوله های درز مستقیم در ابعاد و ضخامت های مختلفی تولید می شوند که لوله درز مستقیم سایز 3، یکی از انواع آن می باشد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .