تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن ورق

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع ورق را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن ورق روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:47
کدشرحقیمتضخامت(میل)حالتمحل بارگیریبرند
1عرشه فولادی گالوانیزه 0.8 کاشانتماس0.8شیتبنگاه تهرانکاشان
2عرشه فولادی گالوانیزه 0.9 کاشانتماس0.9شیتبنگاه تهرانکاشان
3عرشه فولادی گالوانیزه 1 کاشان54,2701شیتبنگاه تهرانکاشان


 ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان

آیا تا به حال  ورق عرشه فولادی را از نزدیک دیده اید؟ آیا می دانید که کاربرد آن چیست؟ امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی یک محصول فوق العاده از کارخانه های کاشان که کاربرد بسیار زیادی هم دارد. این محصول چیزی نیست جزورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان که طبق فرآیند مختلف و پیچیده ای تولید و عرضه می ‌شود.

عرض ورق عرشه فولادی گالوانیزه برای ساخت سقف سازه های مختلف استفاده می شود. هرچند می توان در کف هم از آن استفاده نمود زیرا نقشه عایق و حذف قالب بندی و تحمل وزن زیاد سازه را به عهده دارد. در واقع ورق عرشه فولادی با عملکرد و فوق العاده ای که دارد بسیار پرفروش بوده به طوری که تمام سازه های جدید را با استفاده از آن می سازند. اکنون اگر مشتاق شنیدن اطلاعات بیش تری مثل کاربرد و قیمت روز ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان هستید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

کاربرد ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان

در کشور عزیزمان ایران ممکن است کارخانه های زیادی وجود داشته باشند که ورق عرشه فولادی تولید کنند اما ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان از کیفیت و استحکام بالایی برخوردار است. از این رو ما توانستیم کاربرد های ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان را تحت موارد زیر دسته بندی کنیم تا به راحتی به آن ها دست یابید. توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم:

  • یکی از کاربردهای ورق عرشه فولادی در ساخت سقف ساختمان های چندین طبقه است.
  • مهندسین وجود دارند که برای کیوسک ‌های موقت و امدادرسانی جاده ‌ای از ورق عرشه فولادی استفاده می‌ کنند.
  • سقف کارخانه ها و سوله های مختلف و کارگاه ها را از جنس ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان می سازند.
  • وجود ورقه های عرشه گالوانیزه در کف می تواند نقش کامپوزیت و حذف قالب بندی را داشته باشد.
  • و کاربرد هایی از این دست...

با توجه به کاربرد های ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان ممکن است قرار داده می ‌شود که وزن آن چقدر است؟ در پاسخ به چنین سوالی باید گفت که وزن این نو برق بسیار سبک و قابل حمل است هر چند که در ابعاد مختلف و با شکل مشخصی تولید می شود اما وزن سبک آن باعث شده که موارد استفاده از آن بیش تر شود.

قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان

اگر تا به حال برای خرید ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان به بازار مراجعه نموده باشید، متوجه خواهید شد که قیمت ها با هم متفاوت هستند. زیرا عوامل مختلف در قیمت آن ها تاثیر گذار است. یکی از این عوامل برند یا تولید کننده این نوع ورق می باشد. خوشبختانه کارخانه تولید ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان این اوراق را با قیمت فوق العاده ای به بازار عرضه می کند.

از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان می توان ابعاد و ضخامت آن را مد نظر قرار داد. زیرا هر چه ضخامت و بزرگ تر باشد وزن بیش تری پیدا می‌ کند و در نهایت قیمت آن بالا تر خواهد رفت. البته که نوسانات بازار در قیمت ورق عرشه فولادی بی ‌تأثیر نیست.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .