تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن ورق

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع ورق را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن ورق روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه هفت الماس

تاریخ به روز رسانی :1403/01/299:45
کدشرحقیمتضخامت(میل)حالتمحل بارگیریبرند
1عرشه فولادی گالوانیزه 0.8 هفت الماس49,0000.8شیتبنگاه تهرانهفت الماس
2عرشه فولادی گالوانیزه 0.9 هفت الماس49,0000.9شیتبنگاه تهرانهفت الماس
3عرشه فولادی گالوانیزه 1 هفت الماس49,0001شیتبنگاه تهرانهفت الماس


حتماً تا به حال سقف های نیمه ساز ساختمان ها و سازه های دیگر را دیده اید که چگونه ساخته می شوند. در واقع ساخت سقف در انواع سازه ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده که ممکن است به آن پی نبرده باشید. در حقیقت سقف سازه ها باید آن قدر قوی و مستحکم باشد که طبقات بعدی بر روی آن ساخته شوند و هم چنین سقف دچار ریزش و تخریب نشود.

قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه هفت الماس

به همین منظور امروزه از روش های جدیدی مثل ورق عرشه فولادی گالوانیزه استفاده می شود. حال چیزی که در این میان می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد برند و تولید کننده ورق عرشه فولادی است. زیرا نشان می دهد که از کیفیت بالایی برخوردار است یا خیر. اکنون اگر شما هم می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کاربرد و قیمت روز ورق عرشه فولادی گالوانیزه هفت الماس بدانید با ما همراه باشید.

قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه هفت الماس

اگر بخواهید این نوع سقف سازی را از نظر قیمتی مقایسه کنید. باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که قیمت آنلاین ورق عرشه فولادی گالوانیزه هفت الماس برای سقف بسیار به صرفه تر و مناسب تر از مصالح و مواد دیگر برای ساخت سقف است. همچنین می ‌توان گفت که مزایای بیشتری نیز نسبت به روش های دیگر دارد. برای مثال می توان استحکام و مقاومت آن را نام برد.

زیرا مقاومت ورق عرشه فولادی گالوانیزه هفت الماس به حدی زیاد است که می توان با استفاده از آن ساختمان های چندین طبقه را نیز ساخت. از این رو با هزینه مناسبی که دارد می توان با ساخت ن سقفی از هزینه‌ های سقف و هزینه‌ های ساختمان صرفه ‌جویی به عمل آورد. از این رو افراد زیادی برای اجرای سقف های مختلف از این روش استفاده می کنند.

کاربرد ورق عرشه فولادی گالوانیزه هفت الماس

در واقع ورق عرشه فولادی گالوانیزه توانسته مورد استفاده بسیاری از مهندسین و ساختمان سازان قرار بگیرد. به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم که کاربرد ورق عرشه فولادی گالوانیزه هفت الماس را خدمت شما دسته بندی کنیم و ارائه دهیم. در این صورت شما با خیال راحت با خواندن این مطلب به اطلاعات زیادی در این باره دست خواهید یافت. کاربردهای این این محصول به شرح زیر می باشد:

  • برای ساخت سقف انواع سوله ها و کارخانجات از ورق عرشه فولادی گالوانیزه استفاده می کنند.
  • ساختمان های چندین طبقه برای افزایش استحکام نیازمند سقفی با جنس ورق عرشه فولاد گالوانیزه هستند.
  • البته که برای ساخت کیوسک های موقت نیز از چنین محصولی استفاده می شود.
  • ساختن سقف سازه های موقت مثل امدادرسانی جاده ای نیازمند استفاده از ورق عرشه فولادی می باشد.
  • و مواردی از این قبیل...

وزن ورق عرشه فولادی گالوانیزه هفت الماس

با توجه به چنین مواردی ممکن است برای برخی افراد سوال پیش آید که وزن ورق عرشه فولادی گالوانیزه هفت الماس چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که وزن این نوع ورق بستگی به ابعاد و ضخامت آن دارد زیرا معمولاً ابعاد و ضخامت ورق عرشه فولادی گالوانیزه متغیر می‌ باشد و بین 8/0 تا 1/2 تولید و عرضه می شود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .