تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن ورق

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع ورق را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن ورق روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه شهرکرد

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:46
کدشرحقیمتضخامت(میل)حالتمحل بارگیریبرند
1عرشه فولادی گالوانیزه 0.8 شهرکرد45,6400.8شیتبنگاه تهرانشهرکرد
2عرشه فولادی گالوانیزه 0.9 شهرکرد47,0900.9شیتبنگاه تهرانشهرکرد
3عرشه فولادی گالوانیزه 1 شهرکرد48,3601شیتبنگاه تهرانشهرکرد


 ورق عرشه فولادی گالوانیزه شهرکرد چیست؟

یکی از موارد مورد استفاده در انواع سازه ها تجهیزات و مصالح برای ساخت سقف است. از گذشته تا کنون از روش های بسیار زیادی برای ساخت سقت استفاده می شد. البته که هر یم از این روش ها دارای معایب و مزایایی بوده و هر بار با گذشت زمان و پیشرفته تر شدن تکامل بیشتری یافته و روش های جدید تری به میان آمده است. یکی از جدید ترین روش های سقف زنی استفاده از ورق عرشه فولادی گالوانیزه می باشد که توسط بهترین کارخانه های کشور در حال تولید است. اکنون اگر شما عزیزان هم می خواهید برای ساخت سقف سازه خود از ورق عرشه فولادی استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید. زیرا در مورد کاربرد و وزن آن ها صحبت خواهیم نمود. از این رو توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه شهرکرد

کاربرد ورق عرشه فولادی گالوانیزه شهرکرد

همانطور که خدمت شما عزیزان عرض نمودیم کاربرد ورق عرشه گالوانیزه برای ساخت انواع سقف است. به همین خاطر اگر تنها نگاهی به سازه های نیمه کاره نواحی مختلف شهر بیاندازید متوجه سقف هایی با ورق عرشه فولادی خواهید شد. اکنون مواردی که در زیر می ‌بینید همگی کاربرد ورق عرشه فولادی گالوانیزه شهرکرد است:

  • برای عایق سقف های بتنی از ورق عرشه فولادی استفاده می شود.
  • برای ساخت سقف انواع انبار ها و کارخانجات از ورق عرشه فولادی گالوانیزه استفاده می کنند.
  • کیوسک های امداد رسانی و جاده‌ ای نیازمند سقف با ورق عرشه گالوانیزه هستند.
  • در ساخت سقف انواع سوله ها و کارگاه ها و یا حتی سازه های موقت از ورق عرشه فولادی بهره می برند.

با توجه به این موارد می‌توان به محدوده گسترده استفاده از ورق عرشه فولادی گالوانیزه پی برد. حکم شما هم یکی از افرادی هستید که می توانید به راحتی برای ایجاد چنین سقف هایی از چنین ورق ای استفاده نمایید.

وزن ورق عرشه فولادی گالوانیزه شهرکرد

اگر شما هم برای خرید ورق عرشه فولادی گالوانیزه مراجعه نموده باشید متوجه خواهید شد که این ورقه ها در سایز و ابعاد مشخصی ساخته و تولید و عرضه می شوند. ضخامت هرورق عرشه فولادی گالوانیزه شهرکرد بین 8/0 تا 5/1 می رسد که باعث می شود وزن آن ها متغیر باشد.

قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه شهرکرد

از جمله موارد تاثیرگذار دیگر در قیمت روز ورق عرشه فولادی گالوانیزه شهرکرد نوسانات اقتصادی و سیاسی در بازار است. همچنین می‌توان شرکت و کارخانه سازنده ورق عرشه را نیز موثر در قیمت آن دانست. البته که کارخانه شهرکرد ورق عرشه فولادی گالوانیزه را طبق نورد سرد به ابعاد مورد نظر و با اندازه مشخص و به شکل ذوزنقه طراحی و تولید می کند. از این رو شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین ورق عرشه فولادی گالوانیزه را از کارخانه شهرکرد به صورت حضوری مشاهده کنید و خریداری آن را به راحتی انجام دهید. هم چنین می توانید خرید خود را به راحتی و بصورت آنلاین استعلام قیمت را از سایت آهن آنیل انجام دهید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .