تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت نبشی کارخانه اشتهارد

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:04
کدشرحقیمتسایزحالتضخامتواحدمحل بارگیری


نبشی کارخانه اشتهارد چیست؟

نبشی کارخانه اشتهارد متعلق به مجتمع فولاد اشتهارد است که در آن انواع نبشی و ناودانی تولید می شود. نبشی سازه ای به شکل L  انگلیسی است و کاربردی ترین قطعات در صنایع و ساخت و ساز است. نبشی کارخانه اشتهارد در وزن و ابعاد مختلف تولید می شود. مجتمع فولاد اشتهارد از سال هزار و سیصد و نود و دو شمسی شروع کرده است. این نبشی در سایزهای 8 تا 12 تولید می شود. تولید نبشی کارخانه اشتهارد به دو روش نورد گرم وسرد است که هر کدام فرآیند خاص و مشخصی را دارد. اگر از سر خیابان ها گذر کرده باشید حتما خانه های نبشی که دو طرف خیابان را در بر گرفته اند را دیده اید. نبشی بر اساس کاربردهای مختلفی که دارد به دو دسته نبشی های سبک و نبشی های سنگین که این وزن از طریق متراژ آنها تعیین می شود به کار می آید. این شرکت در ابتدا به طور محدودی فعالیت خو را آغاز نمود و تا سال هزار و چهارصد شمسی موفق به افزایش میزان تولید و افزایش کیفیت نبشی  خود به نام نبشی کارخانه اشتهارد گردید.

قیمت نبشی کارخانه اشتهارد

 قیمت یک محصول نسبت به فرآیند ساخت و مواد اولیه ای که در تولید آن به کار می رود مشخص می شود. نبشی کارخانه اشتهارد به دلیل این که بخشی از مواد اولیه آن از طریق خارج از کشور تولید می شود از قیمت ارز تاثیر می پذیرد. سایز و ابعاد نبشی کارخانه اشتهارد در قیمت ان تاثیر گذار است. نبشی در سایز 8، 9، 10، 11 و 12 تولید می شود که این سایز در ابعاد مورد نیاز عرضه می شود. خرید این نبشی به طور مستقیم از تولید کننده و مراکز نمایندگی به دلیبل حذف واسطه ای که افزایش قیمت دارد منجر به کاهش یکی مرحله از قیمت به نفع خریدار می شود. همچنین برخی از تغییرات اجتماعی نیز در قیمت روز نبشی کارخانه اشتهارد تاثیر می گذارد.

کاربرد نبشی کارخانه اشتهارد

نبشی یکی از قطعات پر کاربرد در ساخت خانه، اتاق کشتی، اسکلت یا فوانداسیون ساختمان، ساخت اقلام تزیینی و  وصل کردن برخی از قطعات به هم استفاده می شود. جالب است بدانید نبشی کارخانه اشتهارد به دلیل اینکه از ابعاد و متراژهای مختلفی تهیه شده است می تواند در بناهای مختلف چندین نوع از ابعاد را به کار برد. همچنین انتخاب صحیح ابعاد نبشی متناسب با محل و نوع مصرف باید قبل از خرید انجام شود. تولید کنندگان با ارائه اطلاعات به روز و کمک گیری از طریق کارشناسان فروش به مشتریان آنها را در انتخاب نبشی کارخانه اشتهارد متناسب با نیاز و زمینه کاربردی راهنمایی می کنند.

وزن نبشی کارخانه اشتهارد

همان طور که گفته شده نبشی کارخانه اشتهارد به دلیل اینکه در ابعاد ۸ الی 12 تولیدی میشود به طبع آن وزن های متفاوت خواهد داشت. همچنین ضخامت، سایز و وزن شاخه در یک نبشی تولید شده از این کارخانه تاثیر دارد. از سوی دیگر با توجه به ضخامت نبشی که به صورت واحد میلی متری تعیین می شود نیز وزن آن تغییر می یابد که می توان آنها را در زمینه های متفاوت نیز به کار برد. به همین  دلیل خرید نبشی کارخانه اشتهارد متناسب با نوع نیاز از مهم ترین عوامل است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .