تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت نبشی آونگان

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:05
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتواحدمحل بارگیری
1نبشی 6*60*60 آونگان24,82060*60*666متریکیلوگرمکارخانه
2نبشی 8*80*80 آونگان24,18080*80*886متریکیلوگرمکارخانه
3نبشی 10*100*100 آونگان23,910100*100*10106متریکیلوگرمکارخانه


نبشی آونگان چیست؟

نبشی یکی از انواع سازه های فولادی است که فرآیند تولید سخت و بسیار ییچیده ای دارد. نبشی آونگان متعلق به شرکت ما است که علاوه بر تولید نبشی سایر محصولات مختلف مثل ناودانی، ورق و غیره را نیز تولید می کند. اگر با اصطلاح نبشی اشنا باشید حتما می دانید که نبشی به قسمتی می گویند که دو ضلع بر هم عمود باشند. نبشی اونگان سازه ای از جنس فولاد به شکل ال انگلیسی است.

زمینه های استفاده از این سازه متنوع و بر اساس ساختار آن که بنا به روش ساخت به دو نوع پرسی و فابریک تقسیم می شود به کار می آید. به همین دلیل برای خرید نبشی اونگان باید به طور کامل با وزن، کاربرد و از همه مهتر قیمت ان آشنا شوید. نبشی آونگان در سایز و ابعاد مختلف تولید و به بازار عرضه می شود.

قیمت نبشی آونگان

قیمت دقیق نبشی آونگان از عواملی مثل وزن، کاربرد، جنس و شرایط اقتصادی و میزان تقاضا و عرضه در بازار تاثیر می پذیرد. شرایطی را فرض کنید که برای تقاضای نبشی در بازار به همان میزان تولید وجود ندارد. این امر منجر به افزایش قیمت روز نبشی آونگان در لحظه می شود که تا برابر شدن عرضه و تقاضا تاثیرات خود را بر جای می گذارد.

وزن و ابعاد نبشی اونگان نیز در قیمت آن تاثیر گذار است. نبشی شماره 8 با نبشی شماره 6 متفاوت است. از سوی دیگر با وجود عرضه کنندگان فراوان یک محصول می توانید با خرید مستقیم از تولید کننده که با حذف واسطه همراه است یک قیمت واقعی و به روز را به دست بیاورید. همچنین خرید از نمایندگی های معتبر طرف قرار داد نیز می تواند کار شما را راه بیاندازد.

کاربرد نبشی آونگان

همان طور که می دانید وقتی یک محصول جدید تولید می شود قبل از اقدام به تولید و عرضه آن زمینه های مصرفی این محصول را مشخص می نمایند. نبشی آونگان در سازه های مختلفی به کار می رود که برای هر زمینه ابعاد و زن متفاوتی از ان را استفاده می نمایند. نبشی اونگان برای سازه دکل های بزرگ برق، اتصال برخی از سازه ها به هم، در صنعت ساختمان سازی، صنعت ساخت پل و غیره استفاده می شود. یکی از کاربردهای مهم نبشی آونگان همان اتصال دو سازه به هم است که معمولا در مرحله ایجاد فونداسیون ساختمان ها به کار می رود. نبشی با داشتن شکل ال انگلیسی در محل های مورد مظر کارایی خوبی دارد.

وزن نبشی آونگان

اصلی ترین عاملی که در وزن نبشی آونگان تاثیر گذار است مساله جنس آن است. مساله بعدی همان ابعاد آن است. به همین دلیل برای بررسی وزن نبشی آونگان باید ابعاد مختلف موجود در بازار را شناسایی نماییم. برخی از نبشی ها در شماره های 4 الی 8 تولید می شود که زمینه ای کاربردی آنها بر اساس شماره انها مشخص می شود. به همین دلیل باید دقت نماییم که نوع نبشی که برای ساخت یک بوفه تزیینی به کار می رود  با نوع نبشی که برای ساختمان به کار می رود جنس و وزن متفاوت تری دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .