تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله و پروفیل فولاد آپادانا

تاریخ به روز رسانی :-8:32
کدشرحقیمت سایزضخامتحالتواحدمحل بارگیریواحد


کارخانه لوله و پروفیل فولاد اپادانا

یکی از جدیدترین کارخانه ها در مقطع فولاد که در سال ۱۳۸۳ در اصفهان تاسیس شده است کارخانه فولاد آپادانا می باشد این کارخانه در ۱۷ کیلومتری جاده اصفهان واقع شده و حدود ۳۰۹ هکتار مساحت دارد و این کارخانه دارای واحدهای مختلف از جمله صنفی، تولیدی و صنعتی می باشد. شهرک ۳۷ هزار مترمربعی در آپادانا واقع شده که در آن به تولیدات لوله و پروفیل می پردازند.

یکی از هدف های اصلی برای راه اندازی کارخانه فولاد آپادانا این بود که علاوه بر واحدهای صنعتی به تولید لوله و پروفیل های صنعتی ساختمانی و دیگر محصولات فولادی کشور بپردازند زمانی که کارخانه آپادانا تاسیس شد حدود ۱۲۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در آن مشغول به کار شدند. می توان گفت یکی از تولید کنندگان سرشناس لوله و پروفیل در اصفهان کارخانه لوله و پروفیل فولاد آپادانا می باشد تولیدات کارخانه آپادانا نسبت به سایر تولیدکننده ها محدود است و سالانه می تواند حدود ۶۰ هزار تن را تولید کند. همانطور که گفته شد این کارخانه در اصفهان واقع شده است و از جمله مشهورترین محصولات کارخانه لوله و پروفیل فولاد آپادانا شامل موارد زیر می باشد:

انواع قوطی پروفیل

 انواع لوله صنعتی که در طول های ۶ تا ۱۲ متر و ضخامت های بین ۲ تا ۴ میلی متر ساخته می شوند.

 انواع پروفیل صنعتی و پروفیل ساختمانی که با ابعاد:

  • ۲ در ۴۰ در ۴۰
  •  دو و نیم در ۴۰ در ۸۰
  •  ۳ در ۹۰ در ۹۰
  •  ۴ در ۱۰۰ در ۱۰۰
  • ۴ در ۱۳۵ در ۱۳۵

در این کارخانه ساخته می شوند.

محصولاتی که در این کارخانه تولید می‌شود به پروفیل دوغی یا پروفیل اصفهان نیز شناخته خواهد شد. فولاد هایی که برای ساخت لوله و پروفیل در این کارخانه استفاده می‌شود از ورق های فولاد نرم با st ۳۷ است که کربن آن ها کمتر می باشد.

قیمت لوله و پروفیل کارخانه فولاد آپادانا

 قیمت های لوله و پروفیل کارخانه فولاد آپادانا بسته به قیمت روز محاسبه می‌شود و بر اساس آنچه که شما سفارش می دهید انجام خواهد شد.

وزن لوله و پروفیل کارخانه فولاد آپادانا

قطعا می دانید که ورق های فولادی برای ساخت لوله و پروفیل استفاده می شوند، ضخامت های مختلفی دارد بنابراین همین باعث می‌شود تا لوله و پروفیل هایی که ساخته می شود نیز دارای ابعاد و ضخامت های مختلف باشد و در نتیجه کاربردهای مختلفی نیز داشته باشد.

کاربرد لوله و پروفیل کارخانه فولاد آپادانا

کاربرد لوله و پروفیل کارخانه فولاد آپادانا بیشتر در ساخت پروفیل درب و پنجره های ساختمان استفاده می شود زیرا در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت زیادی دارند. فولادی که برای ساخت چنین لوله و پروفیل‌هایی استفاده می‌شود دارای خاصیت شکل پذیری فوق العاده ای است و همین امر باعث می‌شود تا ساختار آن ها را راحت تر کند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .