تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن چهارپهلو

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع چهارپهلو را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن چهارپهلو روی دکمه زیر کلیک کنید .

چهار پهلو آلیاژی ترانس

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:33
کدشرحقیمتآلیاژحالتسایزمحل بارگیری
1چهارپهلو آلیاژی48,680st52ترانس4*4بنگاه تهران
2چهارپهلو آلیاژی49,130st52ترانس5*5بنگاه تهران
3چهارپهلو آلیاژی49,180st52ترانس6*6بنگاه تهران
4چهارپهلو آلیاژی48,880st52ترانس8*8بنگاه تهران


 

چهار پهلو آلیاژی ترانس چیست؟

چهار پهلو آلیاژی ترانس یکی از محصولات این مجموعه می باشد، در ادامه تلاش کرده ایم تا تمامی موارد مرتبط به چهار پهلو ترانس را جمع آوری کنیم، بنابراین اگر شما میخواهید تا با این محصول پرکاربرد به صورت کامل آشنا شوید با ما همراه باشید. انواع چهار پهلو فولادی ترانس عموما با متریال های CK45, MO40, ST52, ST44 تولیدمی شوند. چهارپهلو فولادی در صنایع مختلفی کاربرد دارند که از مهمترین آن ها می توان به صنایع ریل سازی، شاسی ماشین آلات، صنایع ساختمانی و عمرانی، جرثقیل ها، نگهدارنده تیغه برش و ریل ها اشاره کرد، چهار پهلو آلیاژی ترانس با ضخامت ۸ تا ۲۰۰ mm تولید و عرض می شوند.

چهار پهلو ترانس از انواع چهار پهلو فولادی می باشد که در صنعت کاربرد بسیاری دارند. چهار پهلو ترانس مقاطعی مانند تسمه می باشند با این تفاوت که دارای ضخامت بیشتری نسبت به تسمه ها می باشند. در صنایع مختلف و همچنین در ساختمان سازی از مقاطعی به نام چهار پهلو استفاده های زیادی می شود. چهار پهلوها مقاطعی 4 ضلعی از جنس فولاد می باشند و با تسمه ها شباهت زیادی دارند. اما قطر چهار پهلو نسبت به تسمه بیشتر می باشد. چهار پهلو را در اندازه های مختلف تولید می کنند و انواع مختلفی از آن ها برای کاربردهای ویژه تولید می شوند. چهارپهلو را توسط دو روش نورد سرد و نورد گرم تولید می کنند که در نهایت محصول به دست آمده توسط هر یک از روش ها به کاربردی خاص می انجامد.

کاربرد چهار پهلو آلیاژی ترانس

یکی از انواع مرغوب چهار پهلوها، چهار‌پهلو ترانس می باشد. این نوع چهار پهلو از نظر دقت ابعادی و خواص سطح، از کیفیت بالایی برخوردار است. برای تولید چهار‌پهلو ترانس در ابتدا شمش های فولادی را در کوره های مخصوص قرار می دهند و حرارت می دهند و به روش ریخته گری پیوسته ذوب می کنند. سپس شمش ها را با طول های مشخص برش می دهند و برای این که اندازه مورد نظر به دست آید آن ها را نورد می کنند. قبل از نورد کردن آن ها را در پیش کوره قرار داده و در دماهای بالا حرارت می دهند. نورد کردن چهار پهلوها را در چندین مرحله انجام می دهند. در مرحله بعد شمش ها را که قابلیت شکل پذیری زیادی پیدا کرده اند از غلتک عبور میدهند تا شکل چهار پهلو به خود بگیرد. چهار پهلویی که توسط این روش به دست می آید چهار پهلوی نرمال نام دارد که سطحی تیره دارد و تلورانس ابعادی آن زیاد است.

در صورتی که بخواهند چهار‌پهلو ترانس به دست آورند باید چندین بار پرداخت سطحی را بر روی چهار پهلوی نرمال انجام دهند. برای این کار فرایندهای سنگ زنی و پولیش کاری را بر روی سطح چهار پهلو انجام می دهند. این کار را چندین مرحله انجام می دهند تا سطح چهار پهلو کاملا براق و صاف شود. محصول به دست آمده از تلورانس ابعادی کمی برخوردار است و چهار‌پهلو ترانس نام دارد. انواع چهار پهلو آلیاژی ترانس در سایز ۵-۶-۸- ۹-۱۰-۱۲-۱۴-۱۶ برای انواع کاربرد ساختمانی، اعم از نرده حفاظتی، درب لوکس، پنجره، حفاظ می باشد.

چهار پهلو آلیاژی ترانس سایز ۵-۶

چهار پهلوها را معمولا در طول های 5.5 تا 6.5 متری تولید می کنند. ضخامت چهار پهلوها معمولا از 10 تا 150 میلی متر متغیر است. اما چهار‌پهلو ترانس از نظر ضخامت در دو دسته زیر 10 میلی متر و بالای 10 میلی متر وجود دارد و در طول های 4 تا 6.5 متری تولید می شود. چهار پهلو آلیاژی ترانس سایز ۵-۶ غالبا کاربرد تزیینی و …دارد، و طی چند سال اخیر انواع کاربرد چهار پهلو ترانس سایز ۵-۶  در فرفوژه تالارها و رستوران ها بوده است.

چهار پهلو آلیاژی ترانس سایز ۸-۹

در ساخت انواع گلنرده های کوره ای در وزن سبک تر بکار برده می شود. چهار پهلو آلیاژی ترانس سایز ۸-۹ نسبت به چهار پهلو ترانس سایز ۵-۶ حالت مقاومتی و استحکام بیشتری دارد.

چهار پهلو آلیاژی ترانس سایز ۱۰

چهار پهلو آلیاژی ترانس سایز ۱۰، معمولا در ساخت انواع گلنرده کوره ای بکار گرفته می شود و بصورت کوره ای برای کارهای آهنگری و ساخت انواع درب و پنچره و نرده از این نوع چهار پهلو استفاده خواهد شد.

چهار پهلو آلیاژی ترانس سایز ۱۲

در سرنیزه های حفاظتی، درب های ساختمانی، نرده و … استفاده می شود این نوع چهارپهلو از لحاظ استقامتی از درصد بالایی برخوردار می باشند.

چهار پهلو آلیاژی ترانس سایز ۱۴-۱۶

چهار پهلوترانس سایز ۱۴-۱۶ بیشتر کاربرد استقامتی دارد، این نوع چهار پهلو به خاطر وزن سنگین و سایز بزرگ آن در کارهای سفارشی و استقامتی بکار برده می شود. 

   قیمت چهار پهلو آلیاژی ترانس

جهت اطلاع از قیمت چهارپهلو، قیمت چهارپهلو آلیاژی ترانس، قیمت روز چهارپهلو آلیاژی ترانس، قیمت انواع چهارپهلو آلیاژی ترانس، خرید چهارپهلو آلیاژی ترانس، فروش چهارپهلو آلیاژی ترانس، قیمت روز چهارپهلو آلیاژی ترانس در تهران، قیمت چهارپهلو ترانس فولاد آلیاژی با کارشناسان فروش آهن آنیل در ارتباط باشید.

قیمت چهارپهلو آلیاژی ترانس در سایز و حالت های مختلف قابل مشاهده است. چهارپهلو آلیاژی در آلیاژهای مختلف از جمله: CK45 و ST52  موجود می‌باشد. چهارپهلو آلیاژی ترانس در طول های متغیر از شمش تولید می شود و معمولا به طول های 5/5 متر الی 6/5 متر موجود می‌باشد. چهارپهلوی ترانس کششی و اتومات موجود است. چهارپهلوی آلیاژی ترانس در عرض و ضخامت بسیار دقیق موجود می باشد و در طولهای 3 الی 4 متری موجود است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .