تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله اسپیرال 120

تاریخ به روز رسانی :-8:33
کدشرحقیمتسایزضخامتبرندحالتمحل بارگیریواحد


لوله معمولاً یک مقطع فولادی و توخالی است که از آن برای انتقال مواد با قابلیت جریان از یک مکان به مکان دیگر استفاده می‌شود. علاوه بر انتقال مواد انواع خاصی از لوله‌ها برای مستحکم سازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند، همچنین برخی از لوله‌ها با ویژگی‌های خاص برای تزیینات نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. لوله اسپیرال از خانواده لوله‌های فولادی و صنعتی است که در صنایع مختلف استفاده می‌شود. لوله از مصالح بسیار قدیمی و پرکاربرد در صنایع مختلف است، مهندسان با توجه به نوع نیاز و مکان در تاسیسات از لوله‌های گوناگون استفاده می‌کنند. هر کدام از لوله‌ها با متریال‌های مختلف ساخته می‌شوند که این متریال‌ها در وزن، قیمت و کارایی لوله موثر هستند.

لوله اسپیرال 120 چیست؟

لوله اسپیرال در قطرهای متنوع و بین 5 تا 120 اینچ تولید می‌شود. در این مقاله به بررسی لوله اسپیرال 120 می‌پردازیم؛ لوله اسپیرال 120 بزرگترین اندازه در بین لوله‌های اسپیرال است. در تولید این نوع لوله از پلیمر پلی اتیلن استفاده می‌شود، مواد اولیه‌ای که برای تولید لوله اسپیرال 120 استفاده می‌کنند برای آغاز مراحل تولید وارد فرایند اکستروژن می‌شوند.

طی این فرایند مواد اولیه در یک محفظه مخصوص قرار می‌گیرند و تحت تاثیر دمای مشخص ذوب می‌شوند، دمایی که برای ذوب مواد مورد استفاده قرار می‌گیرد بسیار مهم است، چرا که در کیفیت نهایی لوله اسپیرال 120 موثر است. پس از اتمام مرحله ذوب، مواد درون قالب‌های مخصوص ریخته می‌شود. در این مرحله شیارهایی در سطح خارجی لوله اسپیرال 120 ایجاد می‌کنند، شیارهای ایجاد شده در سطح خارجی لوله اسپیرال 120 سبب استحکام و مقاومت این لوله در برابر عوامل مختلفی همچون ترک و فشارهای وارد شده به لوله است‌. برای ایجاد استحکام بیشتر در لوله، مواد توسط آب خنک می‌شوند. در مراحل تولید لوله اسپیرال 120 صنعتگران توجه ویژه‌ای به کار می‌برند چرا که هر مرحله در کیفیت نهایی لوله و استحکام آن تاثیر زیادی دارد.

با توجه به عملیات‌های ویژه‌ای که بر روی لوله اسپیرال 120 انجام می‌شود، سطح آن از یک‌نواختی خوبی برخوردار است. شکل دهی لوله اسپیرال 120 بسیار آسان است و این لوله از انعطاف مناسبی برخوردار است و در شرایط مختلف در صورت نیاز به جوشکاری و یا خم‌کاری به راحتی می‌توان فرآیندهای لازم را بر روی لوله اسپیرال 120 انجام داد.

درون لوله اسپیرال 120 مواد مختلفی همچون نفت و گاز، آب، سیمان و بخارات جریان می‌یابد. با توجه به ویژگی‌های مختلف هر کدام از این سیالات جنس لوله نیز باید تغییر کند، به همین منظور صنعتگران لوله اسپیرال 120 را با جنس‌های مختلف و متناسب با سیالات تولید می‌کنند.

کاربرد لوله اسپیرال 120

کاربرد لوله اسپیرال 120، در صنایع متفاوتی همچون ستون بندی، اسکلت سازی، خطوط انتقال دهنده، صنایع گرمایشی، نیروگاه‌ها، سیستم آب و فاضلاب و لوله فولادی مولد فشار برق می باشد.

وزن و قیمت لوله اسپیرال 120

در تولید لوله اسپیرال 120 از ورق‌های فولادی با آلیاژهای مختلف استفاده می‌شود، بنابراین ضخامت لوله متغیر است. در نتیجه لوله با وزن‌های مختلف تولید می‌شود. طول لوله نیز با توجه به نوع نیاز بین 6 تا 12 متر متغیر است که فاکتور مهمی در تعیین وزن لوله اسپیرال 120 به حساب می‌آید.

در تعیین قیمت آنلاین لوله اسپیرال 120 عواملی همچون میزان عرضه و تقاضا، وزن و ابعاد لوله، برند و کارخانه تولید کننده، کیفیت جوش، قیمت ورق فولادی، قیمت دلار و وضعیت بازار ارز و غیره نقش مهمی ایفا می‌کنند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .