تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست لوله و پروفیل کیهان

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:52
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/2 38,90048.32درز مستقیم6متری کیهانکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم


لوله داربست لوله و پروفیل کیهان

اگر مدتی است که به دنبال لوله داربست هستید با ما همراه باشید تا امروز با یک دیگر بخوانیم که لوله داربست_ لوله و پروفیل  کیهان چیست؟ لازم به ذکر است که کارخانه ی کیهان یکی از بهترین و معروف ترین تولید کننده در زمینه ی لوله های آهنی است.   این کارخانه در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را شروع کرد و اکنون تولیدات آن به ۳۵۰ هزار تن در سال می رسد.

  • لوله سیاه
  • لوله سفید
  • لوله صنعتی
  • لوله گاز
  • لوله داربست
  • گاردیل
  • پروفیل های مربع و مستطیل شکل

این همه تنوع در مدل و سایز قطعا بیان گر کار بلدی و معتبری یک برند است. لوله داربست همانند لوله های ساده هستند با این تفاوت که این لوله ها درز هایی دارند که اندازه و ارتفاع آن را تنظیم می کنند. جنس آهن و فولاد این لوله ها موجب می شود که فرد بدون هیچ نگرانی و استرسی کار خود را انجام می دهند‌.  در بهش های بعد به کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل کیهان  و وزن لوله داربست_  لوله و پروفیل کیهان صحبت می کنیم پس با ما همراه باشید.

کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل کیهان

این لوله ها نیز مانند هر لوله داربست دیگری کاربرد های زیادی دارند‌. معمولا برای نمای ساختمان ها از این داربست ها استفاده می کنند زیرا از یک حد فراتر فرد نمی تواند خود ش و یا چهار پایه به قسمت های بالایی ساختمان برسد پس در چنین مواقعی داربست ها بهترین گزینه هستند. شایان ذکر است که در خیلی از مواقع برای پاک کردن شیشه ها و پنجره ها و کار های این چنینی از داربست ها استفاده می شود. قطعا می دانید که نصب بنر های تبلیغاتی بدون استفاده از این داربست ها غیر ممکن است. در خیلی از صنایع و حرفه های دیگر از این لوله های داربست و لوله پروفیل  استفاده می کنند.

قیمت لوله داربست_ لوله و پروفیل کیهان

در گذشته ی نه چندان دور افراد مجبور بودند که برای فهمیدن قیمت روز لوله داربست_ لوله و پروفیل کیهان  و یا هر برند دیگری از هزار آن نفر پرس و جو کنند تا یک قیمت تقریبی دستشان بیاید اما همکاران ما برای این که این مشکل را از میان بردارند سایتی رل طراحی کرده اند و هر روز جدید ترین قیمت ها را با توجه به ابعاد، ضخامت و وزن لوله داربست_ لوله  و پروفیل کیهان مشخص می کنند و آن وقت مشتری می تواند با یک حساب سرانگشتی قیمت داربست مد نظر خود را بفهمد. باید خدمتتان عرض کنیم که برای تخمین دقیق قیمت باید هزینه ی حمل و نقل را نیز در نظر بگیرید.

 البته که هزینه ی حمل و نقل خود از چندین عامل مثل نوع ماشین حمل کننده،  شهر محل بارگیری و شهر محل تخلیه ی لوله داربست ها تاثیر می پذیرد.  اما اصلا نگران قیمت نباشید ما تمام تلاش خود را می کنیم تا این کار با مناسب ترین قیمت ها به شما داده شود.  شما می توانید با خرید از سایت در هزینه های رفت و آمد خود صرفه جویی کنید. علاوه بر این ها شما دیگر لازم نیست از کار خود بزنید تا روانه ی بازار شوید شما می توانید زمانی که در محل کار خود هستید و یا این که در منزل خود در حال استراحت هستید خرید خود را ثبت کنید و بدون این که خسته شوید لوله داربست های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن در آن محلی که می خواهید تحویل بگیرید و کار خود را شروع کنید پس همین حالا نسبت به تهیه این لوله ها اقدام کنید و به کار خود سرعت ببخشید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .