تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ناودانی هموزن اروپا

تاریخ به روز رسانی :1403/03/249:00
کدشرحقیمتسایزطول شاخهواحدمحل بارگیری
1ناودانی 8 هموزن اروپا28,180812متریکیلوگرمبنگاه تهران
2ناودانی 10 هموزن اروپا27,8991012متریکیلوگرمبنگاه تهران
3ناودانی 12 هموزن اروپا27,7301212متریکیلوگرمبنگاه تهران
4ناودانی 14 هموزن اروپا27,8991412متریکیلوگرمبنگاه تهران
5ناودانی 16 هموزن اروپا27,8991612متریکیلوگرمبنگاه تهران
6ناودانی 18 هموزن اروپا41,3601812متریکیلوگرمبنگاه تهران
7ناودانی 20 هموزن اروپا30,3752012متریکیلوگرمبنگاه تهران
8ناودانی 22 هموزن اروپا45,4502212متریکیلوگرمبنگاه تهران


ناودانی هموزن اروپا چیست؟

شاید به کار بردن نام اروپا در ناودانی هموزن اروپا شما را به این فکر بیاندازند که این ناودانی در خارج از کشور تولید می شود. در واقع ناودانی هموزن اروپا همان ناودان اروپایی است که در داخل کشور تولید و عرضه می شود. شاید برای شما جای سوال باشد که چرا نام اروپایی را برای ناودانی هموزن اروپایی انتخاب کرده اند در حالی که در داخل کشور تولید می شود؟

جالب است بدانید این ناودانی در داخل کشور تولید و عرضه می شود اما در تولید و ساخت آن از استاندار های اروپایی استفاده می شود تا نیاز به ان نوع از ناودانی را برطرف نماید. ناودانی هموزن اروپا نیز زمینه های کاربردی متفاوت تری دارد که با انواع ناودانی موجود در بازار  متفاوت تر است و ناودانی هموزن اروپایی سنگین است و در کار هایی متفاوت تر با ناودانی های دیگر به کار می رود. ناودانی هموزن اروپایی به دلیل استحکام و وزن بالا در صنایع بزرگ و ساختمانی مناسب است که به کار بیاید. دو نوع از ناودانی که همان  UPE و UPN هستند  که ناودانی همزن اروپا همان ناودانی UPN است.

قیمت ناودانی هموزن اروپا

اصلی ترین مساله ای که در خرید ناودانی هموزن اروپا مورد نظر است همان قیمت ناودانی است. عوامل مختلفی بر قیمت یک محصول تاثیر گذار است که ناودانی هموزن اروپا نیز این قاعده مستثنا نمی ­باشد. از ان جایی که ناودانی هموزن اروپا در صنایع و ساختمان سازی­ های بزرگ به کار می ­رود بنابراین قیمت متفاوتی دارد اغلب خریدارن تمایل به خرید عمده آن دارند.

در عرضه عمده به دلیل حذف واسطه یک مرحله افزایش قیمت کم می شود و منجر می  گردد محصول با قیمت مناسبی که به نفع خریدار است به دست وی برسد. از سوی دیگر به دلیل این که وزن، جنس و قیمت ارز نیز درقیمت روز ناودانی هموزن اروپا تاثیر گذار است باید در هنگام خرید به مساله قیمت ارزو وزن این سازه توجه کنیم. چنان چه خریدار بخواهد این ناودانی را از خارج از کشور تهیه کند باید مبلغ بیش تری بپردازد اما با تولید ناودانی هموزن اروپا در داخل کشور قدم بزرگی به نفع خریدار و تولید کننده است. این ناودانی به دلیل اینکه بر اساس استاندار های به روز تولید می ­شود و در داخل کشور است به سود تولید کننده نیز می  باشد.

کاربرد ناودانی هموزن اروپا

همان طور که گفته شد ناودانی هموزن اروپا در داخل کشور و طبق استاندار های اروپا تولید می ­شود. ناودانی هموزن اروپا از نوع ناودانی سنگین است که زمینه کاربردی متفاوتی دارد. این نوع از ناودانی به دلیل این که سنگین است برای زمینه مشخصی استفاده می شود. در ساختمان سازی و فعالیت های صنعتی بزرگ از ناودان هموزن اروپا استفاده می شود.

این ناودانی دارای استحکام بالا و عمر مفید بیش تری است. طبق تحقیقاتی که بر روی انواع ناودانی انجام داده اند ناودانی هموزن اروپا در صورت بروز زلزله در ساختمان های بزرگ سالم مانده اند. کاربرد ناودانی هموزن اروپا به دلیل اینکه در انحصار است و زمینه مشخصی را  شامل می شود به همین دلیل خریداران آن ها نیز خاص هستند. در پروژه های بزرگ ساختمانی مثل مجتمع سازی، ساخت پل و غیره از ناودانی هموزن اروپا استفاده می شود. استفاده از این ناودانی در صنایع بزرگ  است و می تواند بخش مهمی از صنعت ساخت و تولید را تامین نماید.

وزن ناودانی هموزن اروپا

از آن جایی که شناختیم ناودانی چیست و چه کاربردی دارد حال نوبت به بررسی وزن این سازه پر کابرد و مفید می رسد. به طور کلی ناودانی به دو نوع سبک و سنگین تقسیم می شود که این وزن بر اساس تطابق با جدول اشتال تعیین می شود. ناودانی های سبک از میزان مشخص شده در جدول اشکال پایین تر هستند و این وزن در قیمت آن ها نیز تاثیر گذار است. ناودانی سنگین نیز مطابق با جدول یاد شده است.

ناودانی هموزن اروپا در سایز های فی مابین هشت تا بیست و چهار تولید می ­شود که هر سایز وزن مخصوص به خود را دارد البته لازم به یادآوری است که وزن ناودانی هموزن اروپا از نوع سنگین است. وزن ناودانی هموزن اروپا در کیفیت و قیمت ان تاثیر گذار است. تولیدکننده و مراکز عرضه این نوع از ناودانی باید از آخرین تغییرات و استاندار هایی که از سوی شرکت  های اروپایی اعمال می ­شود اطلاع داشته باشند تا بتوانند محصولی به روز تولید نمایند که وزن آن ها نیز دقیق باشد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .