تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت میلگرد کلاف ساده ذوب آهن اصفهان

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:10
کدشرحقیمتسایزگریدآنالیزبرندمحل بارگیری
1کلاف 5.5 ساده 100627,2705.51008A1ذوب آهن اصفهانکارخانه
2کلاف 6.5 ساده 1006 27,2706.51008A1ذوب آهن اصفهانکارخانه


 کلاف ساده ذوب آهن اصفهان

حتما تا به حال نام کلاف ساده را شنیده اید، کلاف ساده در واقع همان دسته های میلگرد است. کلاف ساده در اندازه ها و ضخامت مختلف تولید می شود. البته که از کلاف ساده استفاده های زیادی می شود. دو نوع میلگرد همواره تولید می شود، میگرد شاخه و میلگرد کلاف که میلگرد کلاف همان کلاف ساده است. از این رو می توان گفت که بسیار هم پر کاربرد می باشد. امروز هم در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی کلاف ساده ذوب آهن اصفهان تا اگر قصد خرید دارید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. هر چند که در مورد تولید و قیمت آنلاین کلاف ساده ذوب آهن اصفهان نیز صحبت خواهیم نمود. پس لطفا تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت میلگرد کلاف ساده ذوب آهن اصفهان

کارخانه کلاف ساده ذوب آهن اصفهان

خوشبختانه برای برطرف کردن نیازی که در صنعت و ساختمان سازی به کلاف ساده وجود دارد، در ایران کارخانه هایی مشغول تولید کلاف ساده هستند که کارخانه ذوب آهن اصفهان هم یکی از آن ها می باشد. البته که این کار خانه کلاف ساده را در بهترین کیفیت تولید و عرضه می کند. بنابراین اگر برای خرید کلاف ساده مراجعه کنید نام کلاف ساده ذوب آهن اصفهان را نیز خواهید شنید. برای ساخت کلاف ساده در کارخانه ها، ابتدا شمش های بزرگی که حاوی مقادیر مختلفی گوگرد و کربن و فسفر و سلیسیوم و منگنز است را در کوره ای ذوب می کنند. سپس این مواد ذوب شده را با غلطک های مخصوص صاف نموده و با نورد آن ها را به اندازه ضخامت مورد نظر می رسانند. پس از آن به دور حلقه ای بزرگ می پیچانند و در محل مناسبی برای سرد شدن قرار می دهند. پس از آماده شدن به بازار عرضه می کنند.

کاربرد کلاف ساده ذوب آهن اصفهان

همان طور که گفته شد در ساختمان سازی و صنعت از کلاف فولادی استفاده می شود که همان کلاف ساده است. البته که کلاف های میلگرد دو دسته اند، کلاف آجدار و کلاف ساده که هر کدام کاربرد های خود را دارند. اما به طور کلی کلاف ساده 5/5 تا ضخامت 16 تولید می شود. از ضخامت 12 به بعد را فقط به سفارش مشتری تولید می کنند. کاربرد کلاف ساده ذوب آهن اصفهان به شرح زیر است:

  • از کلاف ساده در ساختمان سازی برای استحکام دیوار ها و ستون ها استفاده می شود.
  • هم چنین برای افزایش استحکام سازه های بتنی
  • برای تقویت اتصالات گازی و بلوک های فومی و بلوک های نسوز
  • در صنعت نیز برای خودرو سازی مثل سوپاپ ها و فنر ها
  • دکل ها و سیم های برق و هم چنین جوشکاری و الکترود سازی
  • استفاده در تولید تایر و سیم بکسل ها

قیمت کلاف ساده ذوب آهن اصفهان

یکی از پارامتر های مهم در سفارش و خرید کلاف ساده، قیمت آن است. چیزی که تعیین می کند قیمت روز کلاف ساده ذوب آهن اصفهان نوسان داشته باشد، ضخامت و اندازه آن است. هر چه ضخامت و اندازه کلاف ساده ذوب آهن اصفهان بزرگ تر باشد قطعا قیمت آن نیز بیش تر می باشد. شما عزیزان نیز برای خرید کلاف ذوب آهن اصفهان می توانید هم اکنون به صورت آنلاین به سایت آهن آنیل مراجعه کنید و استعلام قیمت نیز بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .