تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت پروفیل درب و پنجره ضخامت 1.5 تهران

تاریخ به روز رسانی :-9:06
کدشرحقیمتضخامتطولواحدوزن(kg)
1سپری پروفیل 507تماس1.56کیلوگرم11.2
2لنگه دری پروفیل 508تماس1.56کیلوگرم11.2


 پروفیل درب و پنجره ضخامت ۱.۵ تهران

یکی از انواع مصالح و لوازمی که برای ساخت انواع ساختمان ها استفاده می شود پروفیل درب و پنجره است. امروزه در بازار انواع مختلفی در و پنجره وجود دارد که از آهن و ورق فولاد و غیره ساخته شده اند اما بهترین آن ها پروفیل درب و پنجره ضخامت ۱.۵ تهران است. در واقع این نوع پروفیل در کارخانه های تهران طی فرایند مخصوصی ساخته می شود.

در ساخت پروفیل درب و پنجره از فولاد و پی وی سی و یو پی وی سی بهره می برند. که علاوه بر استحکام لازم وزن مناسبی هم دارند. قطعاً اگر به ساختمان های مختلف اطراف تان نگاه کنید متوجه شکل جدید و مدرن پنجره ها خواهید شد. از این رو ممکن است برای شما هم جالب و جذاب باشد که اطلاعات بیش تری در این باره داشته باشید شاید شما هم یکی از مشتریان این محصول باشید.

وزن پروفیل درب و پنجره ضخامت ۱.۵ تهران

استفاده از پروفیل در و پنجره در ساختمان سازی ضرورت بسیاری دارند اما برای کسانی که در حال ساخت و ساز هستند قطعاً وزن این درب و پنجره ها مهم است. زیرا همان طور که می دانید بر اساس معیارها و کلیه قوانینی که در ساخت و ساز استفاده می شود بر اساس کاهش بار در آن است. بنابراین نباید وزن پنجره ها و درب ها آن قدر زیاد باشد که بار ساختمان را بالا ببرد. خوشبختانه پروفیل درب و پنجره ضخامت ۱.۵ تهران از وزن متناسبی برخوردار می باشد. البته که باید گفت وزن آن علاوه بر ضخامت به ابعاد و اندازه های ساخت آن نیز بستگی دارد.

قیمت پروفیل درب و پنجره ضخامت ۱.۵ تهران

البته که قیمت خرید پروفیل درب و پنجره برای مشتریان بسیار مهم است. به همین خاطر برای خرید بهتر است همه جوانب را در نظر بگیرند. در حقیقت منظور این است که قبل از اقدام به خرید بهتر است برای اطلاع ازقیمت روز پروفیل درب و پنجره ضخامت 1.5 تهران استعلام قیمت بگیرند. استعلام قیمت هم به روش حضوری و هم به روش تلفنی و یا آنلاین امکان پذیر می باشد. البته که قیمت پروفیل در و پنجره به موارد زیر هم بستگی دارد:

  • یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت پروفیل درب و پنجره ابعاد و اندازه آن است.
  • نوسانات بازار نیز بر روی قیمت پروفیل درب و پنجره اثر گذار می باشد.
  • شرکت یا کارخانه تولید کننده پروفیل درب و پنجره نیز می تواند باعث تغییرات قیمت آن شود
  • تعداد و ضخامت پروفیل در و پنجره تعیین کننده قیمت آن است.

بنابراین می‌ توان فهمید که عوامل مختلف و بسیار زیادی بر روی قیمت پروفیل درب و پنجره موثر می باشند.

کاربرد پروفیل درب و پنجره ضخامت 1.5 تهران

همان طور که از نام پروفیل درب و پنجره مشخص است قطعاً کاربرد آن در ساخت و اجرای در و پنجره های مکان ‌های مختلفی هم چون مدارس و باشگاه‌ ها و سینما ها و استخر ها و منازل و ادارات و برج ها و دیگر مکان های عمومی و خصوصی است. از این رو شما عزیزان هر زمان که بخواهید برای در نظر گرفتن در و پنجره های محل مورد نظرتان می توانید مشاوره دقیق و کاملی دریافت نمایید تا ابعاد و اندازه ها را بر اساس استاندارد ها تعیین نموده و سفارش دهید. بنابراین محدوده استفاده از پروفیل درب و پنجره ضخامت 1.5 تهران بسیار گسترده است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .