تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله آب گروه صنعتی سپاهان

تاریخ به روز رسانی :1403/03/108:47
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتواحدبرندمحل بارگیری
1لوله تست شده 21/2 اینچ ضخامت 3 سپاهانتماس7636متریکیلوگرمسپاهانکارخانه
2لوله تست شده 21/2 اینچ ضخامت 4 سپاهان42,8707646متریکیلوگرمسپاهانکارخانه
3لوله تست شده 3 اینچ ضخامت 4 سپاهان42,87088.946متریکیلوگرمسپاهانکارخانه
4لوله تست شده 3 اینچ ضخامت 3 سپاهان42,87088.946متریکیلوگرمسپاهانکارخانه
5لوله تست شده 4 اینچ ضخامت 4 سپاهان42,870114.346متریکیلوگرمسپاهانکارخانه
6لوله تست شده 4 اینچ ضخامت 3 سپاهان42,870114.336متریکیلوگرمسپاهانکارخانه
7لوله تست شده 5 اینچ ضخامت 3 سپاهان42,870141.336متریکیلوگرمسپاهانکارخانه
8لوله تست شده 5 اینچ ضخامت 5 سپاهان42,870141.356متریکیلوگرمسپاهانکارخانه
9لوله تست شده 6 اینچ ضخامت 3 سپاهان42,870168.336متریکیلوگرمسپاهانکارخانه
10لوله تست شده 6 اینچ ضخامت 4 سپاهان42,870168.346متریکیلوگرمسپاهانکارخانه
11لوله تست شده 8 اینچ ضخامت 4 سپاهان42,870219.146متریکیلوگرمسپاهانکارخانه


لوله آب یکی از اتصالات ساختمانی به حساب می‌آید. این نوع لوله قابلیت انتقال آب، گاز و سایر مایعات را به شکل‌های مختلف دارد.

لوله آب گروه صنعتی سپاهان چیست؟

شرکت سپاهان یکی از بزرگترین گروه‌های صنعتی در تولید لوله‌های فولادی به حساب می‌آید. گروه صنعتی سپاهان در سال ۵۲ در اصفهان تاسیس شد، که پیش از این نیز تجربه طولانی در تولید انواع لوله و پروفیل داشت. این گروه صنعتی انواع مختلف لوله را که در شرایط مختلف قابل استفاده باشند را تولید می‌کند. گروه صنعتی سپاهان قابلیت تولید ۴۲۰ هزار تن محصولات مختلف در طول سال را دارد. این گروه صنعتی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشور است که از جایگاه و اعتبار تجاری بالایی در خاورمیانه برخوردار است. گروه صنعتی سپاهان انواع مختلفی از لوله‌های فولادی از جمله لوله CDW، لوله گالوانیزه، لوله‌های گاز توکار و روکار، پروفیل فولادی، لوله‌های صنایع نفت و گاز، انواع ورق و قوطی فولادی تولید می‌کند، که هر کدام برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرند به عنوان مثال لوله‌های پروفیل درب و پنجره، لوله‌های گاز روکار در ساختمان‌های مسکونی و تجاری، پالایشگاه‌ها و نیروگاه‌ها استفاده می‌شوند. قوطی‌های فولادی نیز در اسکلت‌های فلزی و ساختمان سازی کاربرد دارند. در این مقاله به دو نوع از این لوله‌ها که در انتقال آب مورد استفاده قرار می‌گیرند اشاره می‌کنیم:

لوله CDW، این لوله جایگزین بسیار مناسبی از لحاظ فنی و اقتصادی برای لوله‌ بدون درز است. ضخامت یکسانی دارد و امکان تخت شدن آن به صورت کامل و تا قطر ۱۰۰ درصد وجود دارد. از لوله CDW علاوه بر انتقال آب در صنایع دیگری همچون سیستم‌های هیدرولیک، نفت و گاز، پتروشیمی و اطفا حریق نیز استفاده می‌شود.

لوله گالوانیزه، این لوله از نوع لوله‌های درزدار است و به دو روش تولید می‌شود؛ گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم، با این روش از آسیب دیدگی و خوردگی لوله آب در طول سالیان متمادی جلوگیری می‌شود. لوله‌های گالوانیزه توسط روی عایق می‌شوند و در نتیجه دچار رنگ زدگی نمی‌شوند. سطوح داخلی و خارجی لوله آب گروه صنعتی سپاهان گالوانیزه می‌شود تا طول عمر بالایی داشته باشد و نیاز به تعویض مکرر لوله‌ها نباشد.

بهترین نوع لوله آب گروه صنعتی سپاهان لوله گالوانیزه است. لوله آب گالوانیزه از ورق سیاه تولید می‌شود، این ورق‌ها از نوع فولادی و نرم هستند. اتصالات لوله آب گروه صنعتی سپاهان به راحتی از طریق جوشکاری، خم کاری و بریدن صورت می‌گیرد. این لوله‌ها در برابر رطوبت و تغییرات آب و هوایی و تغییرات محیطی مقاومت بالایی دارند و به راحتی دچار خوردگی یا رنگ زدگی نمی‌شوند. البته لوله آب گروه صنعتی سپاهان تحت تاثیر آب‌های قلیایی و اسیدی قرار می‌گیرند.

قیمت لوله آب گروه صنعتی سپاهان

در تولید لوله آب گروه صنعتی سپاهان از مواد اولیه گوناگون با کیفیت‌های متفاوت استفاده می‌شود. جنس لوله‌ها متفاوت است و برای تولید آن‌ها از روش‌های متفاوتی نیز استفاده می‌شود. گروه صنعتی سپاهان با درنظر گرفتن تمامی این شرایط قیمت‌های متفاوتی برای لوله آب تعیین می‌کنند.

کاربرد لوله آب گروه صنعتی سپاهان

 از لوله آب برای به جریان درآمدن مواد مختلفی استفاده می‌شود. از جمله کاربردهای لوله آب گروه صنعتی سپاهان عبارت است از: صنایع آب و فاضلاب و پساب، انتقال سیالات صنعتی، انتقال آب آشامیدنی در منازل مسکونی، صنایع کشاورزی و گلخانه‌ها و انتقال آب به بخش‌های مختلف موتورخانه.

وزن لوله آب گروه صنعتی سپاهان

لوله آب گروه صنعتی سپاهان از نوع لوله گالوانیزه قطری بین ۱ تا ۸ اینچ دارد. این لوله‌ها با ارتفاع ۶ متر تولید می‌شوند. با در نظر گرفتن قطر و ارتفاع لوله آب گروه صنعتی سپاهان وزن متغیری دارد و با توجه به مورد استفاده و مکان استفاده انواع مختلف لوله آب نصب می‌شود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .