تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله آب - لوله و پروفیل کیهان

تاریخ به روز رسانی :-8:18
کدشرحقیمتسایزحالتواحدضخامتمحل بارگیری
1لوله سیاه تست شده 1 لوله و پروفیل کیهانتماس33.76متریکیلوگرم2.3کارخانه
2لوله سیاه تست شده 2 لوله و پروفیل کیهانتماس60.36متریکیلوگرم2.5کارخانه
3لوله سیاه تست شده 3 لوله و پروفیل کیهانتماس88.96متریکیلوگرم2.5کارخانه


لوله آب - لوله و پروفیل کیهان

شرکت لوله و پروفیل کیهان از جمله شرکت‌های معتبر در صنعت لوله و پروفیل است که در سال ۱۳۷۰ تاسیس و شروع به کار کرد. محصولات شرکت لوله و پروفیل کیهان تحت استانداردهای ملی ایران هستند. این شرکت تنوع بالایی در تولید انواع محصولات لوله و پروفیل را دارد. لوله‌های سیاه و سفید آب، پروفیل‌های درب و پنجره، چارچوب‌های در، پروفیل‌های مربع و مستطیل، گاردریل، لوله‌های گاز، لوله‌های آبرسانی و لوله‌های صنعتی از جمله محصولات تولید شده در شرکت لوله و پروفیل کیهان هستند. در شرکت لوله و پروفیل کیهان از تکنولوژی روز همچون جوش القائی با فرکانس بالا تحت نظارت برترین متخصصان با تجربه استفاده می‌شود.

لوله آب - لوله و پروفیل کیهان چیست؟

در شرکت لوله و پروفیل کیهان برای تولید لوله آب از مواد مختلفی استفاده می‌شود. فولاد، مس، آلومینیوم، فولادی آلیاژی و مواد پلیمری از جمله مواد اولیه لوله‌های آب در شرکت لوله و پروفیل کیهان هستند. البته اغلب لوله‌ها در صنعت از نوع فولادی هستند و لوله آب شرکت کیهان نیز از این قاعده مستثنی نیست. لوله آب در اندازه، ابعاد و طول‌های متفاوت تولید می‌شود، و در مکان‌های مختلف با توجه به نوع شرایط از لوله‌هایی با طول متفاوت استفاده می‌شود.

مواردی که در تعیین نوع و اندازه لوله آب موثر هستند شامل: محل قرارگیری لوله به عنوان مثال نوع لوله آب استفاده شده در لوله‌کشی خانگی با نوع لوله استفاده شده در لوله‌کشی گلخانه و مزارع متفاوت است. فشار، دما و نوع سیالات جریان یافته در لوله، شرایط محیطی و نوع آب و هوا به عنوان مثال در مناطق مرطوب باید دقت داشت که از لوله‌ای با قابلیت ضد زنگ استفاده کرد. میزان ارتعاشات موجود در لوله‌کشی و میزان خورندگی سیالات. در شرکت لوله و پروفیل کیهان پوشش مقاومی بر سطح داخلی و خارجی لوله‌های آب ایجاد می‌کنند، به خصوص در لوله‌های حفر شده در خاک و یا لوله‌کشی زیر آبی برای انتقال نفت و گاز این پوشش محافظتی از اهمیت بالایی برخوردار است.

قیمت لوله آب - لوله و پروفیل کیهان

قیمت هر ابزاری در صنعت به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله صنایع لوله و پروفیل، چرا که در ساخت این ابزار از مواد اولیه متفاوت استفاده می‌شود. به هر میزان که متریال به کار رفته در لوله و پروفیل کیفیت بالایی داشته باشد قیمت بالایی نیز خواهد داشت. در عوض لوله آب از طول عمر بالایی نیز برخوردار خواهد بود. اگر جنس لوله آب نامناسب باشد و یا نحوه لوله‌کشی درست نباشد در سیستم آبرسانی اختلالاتی ایجاد می‌شود که به مراتب هزینه‌های بیشتری در پی خواهد داشت.

کاربرد لوله آب - لوله و پروفیل کیهان

لوله‌های تولید شده در شرکت لوله و پروفیل کیهان کاربردهای گسترده‌ای در صنعت دارند. در لوله کشی آب، گاز، نفت، صنایع پالایشگاهی، جایگاه‌های سوخت، آزمایشگاه‌ها، مصارف شهری، صنایع پزشکی برای انتقال گازهای مختلف، تاسیسات گرمایشی و سرمایشی و نیروگاه‌ها کاربرد دارند.

وزن لوله آب - لوله و پروفیل کیهان

لوله آب در شرکت لوله و پروفیل کیهان در ابعاد مختلف تولید می‌شود. همچنین لوله‌ها اشکال مختلفی همچون دایره، بیضی، مربع و مستطیل دارند که البته لوله‌های آب به صورت استوانه تو خالی هستند. لوله‌ها با قطری بین ۱/۸ الی ۲۴ اینچ ساخته می‌شوند. در برخی صنایع و برای استفاده در بعضی از کارخانجات مانند نیروگاه‌ها و کارخانه سیمان لوله‌هایی با قطر بالا یعنی به طور میانگین بین ۳۶ الی ۱۲۰ اینچ تولید می‌شود. با توجه به این تفاوت‌ها در قطر و اندازه لوله‌ها وزن‌های متفاوتی دارند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .