تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله اب شرکت لوله و پروفیل سپنتا

تاریخ به روز رسانی :1403/03/318:49
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتواحدمحل بارگیری
1لوله آبرسانی 1/2 ضخامت 2 سپنتاتماس21.226متریکیلوگرمکارخانه
2لوله آبرسانی 3/4 ضخامت 2 سپنتاتماس26.726متریکیلوگرمکارخانه
3لوله آبرسانی 1 ضخامت 2.5 سپنتاتماس33.72.56متریکیلوگرمکارخانه
4لوله آبرسانی 11/4 ضخامت 2.5 سپنتاتماس42.22.56متریکیلوگرمکارخانه
5لوله آبرسانی 11/2 ضخامت 2.5 سپنتاتماس48.32.56متریکیلوگرمکارخانه
6لوله آبرسانی 2 ضخامت 2.5 سپنتاتماس60.32.56متریکیلوگرمکارخانه
7لوله آبرسانی 21/2 ضخامت 3.5 سپنتاتماس763.56متریکیلوگرمکارخانه
8لوله آبرسانی 3 ضخامت 3.5 سپنتاتماس88.93.56متریکیلوگرمکارخانه
9لوله آبرسانی 4 ضخامت 3.5 سپنتاتماس114.33.56متریکیلوگرمکارخانه
10لوله آبرسانی 5 ضخامت 4 سپنتاتماس141.346متریکیلوگرمکارخانه


 لوله آب شرکت لوله و پروفیل سپنتا

لوله‌های آبرسانی در صنعت ساختمان سازی از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که بخش مهمی از راحتی ساکنان واحد‌های مسکونی و اداری و تجاری را فراهم می‌کند. بطور کلی لوله کشی ساختمان اعم از گاز و آب بخش مهمی در ساخت و ساز یک بنا است. شرکت لوله و پروفیل سپنتا یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید لوله‌های فولادی و آهنی است، این شرکت با سابقه درخشان خود در صنعت لوله و پروفیل ثابت کرده است که گزینه قابل اطمینانی برای خرید انواع لوله و پروفیل است.

لوله آب شرکت لوله و پروفیل سپنتا چیست؟

لوله آبرسانی از جمله محصولات شرکت لوله و پروفیل سپنتا است. شرکت لوله و پروفیل سپنتا انواع مختلفی از لوله‌های فولادی و آهنی تولید می‌کند، یکی از کاربردهای این لوله‌های فولادی در سیستم لوله کشی و آبرسانی است. شرکت سپنتا با تولید لوله‌ گالوانیزه به عنوان لوله آب در سیستم آبرسانی نقش مهمی دارد.

یک روش ساده برای محافظت از لوله‌های فولادی و آهنی در مقابل خوردگی و زنگ زدگی و آسیب‌های ناشی از آب و هوا گالوانیزه کردن است. گالوانیزه کردن به معنای ایجاد یک عایق از جنس عنصر روی و درصد کمی آهن بر روی لوله‌های فولادی و آهنی است. گالوانیزه کردن یک روش بسیار ساده برای محافظت از انواع لوله‌ آبرسانی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف است.

 لوله‌های گالوانیزه کاربرد مهمی در سیستم آبرسانی منزل دارند و با قطرهای ۵ تا ۸ اینچ توسط شرکت لوله و پروفیل سپنتا تولید می‌شوند. از جمله ویژگی‌های مثبت لوله آب از نوع گالوانیزه این است که این لوله‌ها قابل بازیافت هستند و از این رو کمک زیادی به محیط زیست می‌کنند، استحکام و مقاومت بالایی دارند، در برابر زنگ زدگی و خوردگی از لوله آب جلوگیری می‌کنند، در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید و عرضه می‌شوند.

طول لوله آب بطور معمول ۶ تا ۱۲ متر است البته در شرایط مختلف و با توجه به نیازهای متفاوت شرکت لوله و پروفیل سپنتا به صورت سفارشی لوله آب با متراژهای مختلف تولید می‌کند. این نوع لوله اب با نام لوله سفید نیز شناخته می‌شود البته رنگ اصلی لوله آب گالوانیزه خاکستری است. لوله آب با از فولاد نرم تهیه می‌شود و برای ایجاد مقاومت بیشتر در این لوله گالوانیزه کردن یک راه حل مناسب و مقرون به صرفه است.

قیمت لوله آب شرکت لوله و پروفیل سپنتا

لوله آب شرکت لوله و پروفیل سپنتا در اندازه‌های مختلف و ضخامت‌های مختلف تولید و روانه بازار می‌شود. از این رو در تعیین قیمت روز لوله آب شرکت لوله و پروفیل سپنتا به عوامل مختلفی همچون اندازه، وزن، مواد اولیه و وضعیت بازار توجه می‌شود. البته لوله آب شرکت لوله و پروفیل سپنتا با توجه به کیفیت خوبی که دارد از قیمت مناسبی نیز برخورد است.

کاربرد لوله آب شرکت لوله و پروفیل سپنتا

شرکت سپنتا با سابقه طولانی در تولید لوله، لوله‌هایی با کاربردهای متفاوت تولید کرده است. لوله آب شرکت لوله و پروفیل سپنتا در لوله‌کشی آب در ساختمان‌های مسکونی و تجاری، مراکز تصفیه آب، آبیاری در کشاورزی و آبیاری گلخانه‌ها، سازه‌های فلزی و دکل‌های مخابراتی و برق استفاده می‌شود.

وزن لوله آب شرکت لوله و پروفیل سپنتا

وزن لوله آب با ابعاد و اندازه آن رابطه مستقیم دارد. در مصارف خانگی و شهری برای اینکه دسترسی به لوله آب راحت باشد و امکان حمل و نصب راحت آن فراهم باشد باید در وزن مناسبی تولید شود. شرکت لوله و پروفیل سپنتا با در نظر گرفتن تمامی این شرایط لوله آب با وزن سبک و مناسب برای انواع مصارف صنعتی تولید کرده است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .