تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد ترانس تکفاز

تاریخ به روز رسانی :-8:40
کدشرحقیمتولتاژقدرت
1تکفاز روغنیتماس2010
2تکفاز روغنیتماس2015
3تکفاز روغنیتماس2025
4تکفاز روغنیتماس2050
5تکفاز روغنیتماس2075


یکی دیگر از میلگرد های موجود در بازار میلگرد ترانس تکفاز است. البته که میلگرد ترانس سه فاز هم در بازار موجود است که در ساختار تفاوتی با میلگرد ترانس تک فاز ندارند. میلگرد ترانس تکفاز در بازار با قیمت بسیار خوبی به فروش می رسد، زیرا کاربرد و موارد استفاده از آن متفاوت و مختلف می باشد.

اکنون اگر برای خرید میلگرد در بازار مراجعه کنید متوجه شکل و مدل آن خواهید شد. در واقع عملکرد میلگرد ترانس تکفاز به صورتی است که نیرو های مغناطیسی را به نیروی الکتریکی تبدیل می کند. میدان مغناطیسی در وسط می تواند همه نیرو های مغناطیسی را جذب نموده و توسط سیم های رسانا آن را هدایت نموده و به جریان الکتریکی یا نیروی الکتریکی تبدیل کند. اکنون اگر شما هم می خواهید اطلاعات بیش تری در مورد میلگرد ترانس تکفاز به دست آورید پیشنهاد می کنیم که این مطلب را تا پایان دنبال کنید.

قیمت میلگرد ترانس تک فاز

 خوشبختانه میلگرد ترانس تکفاز در بازار ایران به راحتی یافت می شود. اگر تا به حال برای کاربرد های مختلف به بازار مراجعه نموده باشید پس از استعلام قیمت متوجه خواهید شد که قیمت میلگرد ترانس تکفاز در بازار بستگی به یک سری عوامل دارد. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نوسانات بازار و عوامل سیاسی و اقتصادی
  • وزن میلگرد ترانس تکفاز
  • ابعاد و ضخامت و اندازه میلگرد ترانس تکفاز
  • شرکت یا کارخانه تولید کننده میلگرد ترانس تکفاز
  • مقدار و نحوه خرید آن
  • و مواردی از این قبیل...

همه این موارد می ‌توانند باعث کم و زیاد شدن قیمت میلگرد ترانس تکفاز  شوند. اما این شما هستید که انتخاب می کنید میلگرد ترانس تکفاز مورد نظر خود را از چه تولید کننده و برندی و با چه اندازه ای خریداری نمایید. زیرا همان طور که می دانید فرآیند ساخت میلگرد ترانس تکفاز بسیار پیچیده و سخت است که در کارخانه های تولید کننده سراسر کشور تولید می شود.

وزن میلگرد ترانس تکفاز

شما عزیزان از زمان که بخواهید برای خرید و سفارش مراجعه کنید البته که روش ‌های خرید به صورت حضوری و یا آنلاین وجود دارد. شما عزیزان می توانید به هر اندازه و ضخامتی که میلگرد ترانس تکفاز نیاز دارید به صورت آنلاین استعلام قیمت گرفته و همان لحظه ثبت سفارش کنید. وزن میلگرد ترانس تکفاز بستگی به ضخامت و طول آن دارد.

یعنی هر چه طول و ضخامت میلگرد ترانس تک فاز بیشتر باشد وزن آن سنگین تر خواهد بود و به طبع قیمت آن نیز بالا تر خواهد رفت. همچنین اگر در طول آن کم شود قطعاً وزن کم تری خواهد داشت و قیمت آن ارزان تر از نمونه های دیگر خواهد بود. به همین خاطر نمی توان وزن دقیقی برای میلگرد ترانس تکفاز تعیین نمود چرا که از آن به سلیقه مشتری و کارخانه تولید کننده آن بستگی دارد. اما مطمئن باشید با بالا ترین کیفیت و استحکام تولید می شود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .