تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد کششی نورد فولاد کاران افق

تاریخ به روز رسانی :-9:13
کدشرحقیمتسایزاستانداردحالتبرندمحل بارگیری


 میلگرد کششی نورد فولاد کاران افق

میلگرد کششی یکی از مهم ترین و بهترین میلگردهای مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی است. زمانی که از میلگرد کششی نورد صحبت می شود منظور این است که در کارخانه های مجهز شمش های فولادی را طی فرایند مخصوصی که نورد نام دارد به میلگرد تبدیل می کنند. میلگرد کششی نورد فولاد کاران افق نیز یکی از همین میلگرد ها می باشد. این نوع میلگرد را طی فرآیند نورد گرم و نورد سرد می سازند. البته که دمای تبدیل فولاد میلگرد در فرآیند نورد گرم با حرارت ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد انجام می شود. اما در نورد سرد فرایند به صورتی است که در دمای پایین تر از متبلور شدن شمش را در هنگام عبور به طور ناگهانی سرد می کنند. اکنون در خدمت شما عزیزان هستیم تا در مورد میلگرد کششی نورد اطلاعات بیش تری در اختیار تان قرار دهیم.

قیمت میلگرد کششی نورد فولاد کاران افق

قطعاً یکی از پارامتر های مهم هنگام خرید میلگرد های کششی نورد قیمت آن ها است. از این رو شما عزیزان باید اطلاع کاملی از قیمت ها داشته باشید تا بتوانید به راحتی تصمیم گیری و خرید داشته باشید. البته که قیمت میلگرد کششی نورد فولاد کاران افق به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل به شرح زیر می باشند:

  • نکته تاثیرگذار در قیمت میلگرد کششی نورد اندازه و طول آن است.
  • چیزی که می تواند بر قیمت میلگرد کششی نورد اثرگذار باشد نوع نورد آن است که گرم باشد یا سرد
  • این که شما چه مقدار میلگرد کششی نیاز داشته باشید نیست می ‌تواند بر کم و زیاد شدن قیمت اثر گذارد.
  • ضخامت میلگرد کششی از جمله عواملی است که در تغییر قیمت ها اثر گذار است.
  • گاهی به علت نوسانات بازار و عوامل سیاسی و اقتصادی قیمت ها دچار تغییر می شوند.

کاربرد میلگرد کششی نورد فولاد کاران افق

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که کاربرد میلگرد کششی چیست و یا این که از آن چه استفاده ای می شود. در واقع عمده استفاده از میلگرد کششی نورد فولاد کاران افق در ساختمان سازی است. در واقع بتن هایی که برای دیوار ها یا سقف ساختمان ها استفاده می کنند برای استحکام بیش تر به میلگرد احتیاج دارند. چه چیزی بهتر از میلگرد کششی نورد که خرید و دسترسی با آن بسیار راحت است و در سایز ها و ضخامت مورد نظر تولید می شود. البته که در صنعت خودرو سازی نیز از میلگرد کششی نورد استفاده می شود.

وزن میلگرد کششی نورد فولاد کاران افق

وزن میلگرد کششی در بازار متفاوت است زیرا به طول و ضخامت آن بستگی دارد. معمولاً طول میلگرد کششی نورد فولاد کاران افق ۱۲ متری است اما اگر شما بخواهید در ابعاد کم تر و ضخامت و طول کوتاه تر نیز تولید و برش داده می شود. بنابراین شما است که تعیین می کنید اندازه و ضخامت میلگرد کششی چه قدر باشد. سپس می توان وزن آن را به طور کلی و یا جزئی اندازه گیری کرد و اندازه دقیقی به دست آورد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .