تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله اسپیرال 32

تاریخ به روز رسانی :-8:25
کدشرحقیمتسایزضخامتبرندواحد
1لوله اسپیرال 32 کالوپتماس32 اینچ.کالوپکیلوگرم


گفته می‌شود که قدمت لوله در جهان بیش از هزار سال است، یعنی در عصر باستان نیز از لوله استفاده می‌شد البته بیشتر در جهت مصارف کشاورزی و یا شاید خانگی از لوله استفاده می‌کردند. اما امروزه با پیشرفت فناوری‌های نوین و انجام تحقیقات فراوان از لوله علاوه بر کشاورزی و خانه در صنایع مختلف نیز استفاده می‌شود. در ابتدا بیشتر لوله‌ها از جنس سنگ و بتن و گذشت مدتی با آهن ساخته می‌شد. اما در جهان امروز با توجه به نیازهای گسترده مردم و صنعت جنس لوله‌ها نیز توسعه یافته است، امروزه لوله‌هایی با جنس فولاد، پلی اتیلن، پلاستیک، استیل و غیره تولید می‌شود که در مصارف گوناگون کاربرد دارند.

لوله اسپیرال 32 چیست؟

لوله اسپیرال 32 یکی از لوله‌های کاربردی در جهان امروز است، از این لوله در صنعت بسیار استفاده می‌شود. واژه اسپیرال به معنای مارپیچ است، پی همان طور که از نام لوله اسپیرال 32 مشخص است این لوله به شکل مارپیچ و با ابعاد گوناگون تولید می‌شود. یکی از ویژگی‌های مهم لوله اسپیرال 32 مقاومت بالای این لوله است، به گونه‌ای که در برابر فشارهای وارد شده از جانب مواد جریان یافته در داخل لوله و نیروی‌های وارد شده از محیط بیرون استحکام خوب و قابل قبولی از خود نشان می‌دهد. با توجه به اینکه سطح داخلی و خارجی لوله اسپیرال 32 با موادی همچون پلی اتیلن سه لایه پوشانده می‌شود، در برابر رطوبت و زنگ زدگی نیز عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد.

لوله یک جزء جدایی‌ناپذیر در صنعت است و به همین علت باید از کیفیت و استاندارد بالایی برخوردار باشد، به همین منظور پس از اتمام مراحل تولید لوله اسپیرال 32 تست‌ها و آزمایش‌های سختگیرانه و مختلفی برای ایجاد اطمینان درباره کیفیت لوله انجام می‌شود. یکی از آزمایش‌هایی که برای تعیین کیفیت لوله اسپیرال 32 انجام می‌شود، آزمایش عملکرد مکانیکی لوله است. در این آزمایش مواردی همچون مقاومت و استحکام لوله، نحوه انتقال مواد و سیالات در لوله و عملکرد لوله در شرایط مختلف بررسی می‌شود. یکی دیگر از آزمایش‌های صورت گرفته بر روی لوله اسپیرال 32 آزمایش یکنواختی و همواری لوله است. طی این آزمایش تمام بخش‌های لوله به ویژه بخش‌های محل جوش به دقت بررسی می‌شود تا از وجود هرگونه عیب احتمالی در سطح خارجی و داخلی لوله اسپیرال جلوگیری شود. آزمایش دیگری که برای بررسی کیفیت لوله اسپیرال 32 انجام می‌شود، آزمایش گرمادهی و شعله‌وری لوله اسپیرال است.

کاربرد لوله اسپیرال 32

لوله اسپیرال 32 به طور گسترده در انتقال سیالات استفاده می‌شود، آب و گاز از جمله مواردی هستند که توسط لوله اسپیرال 32 منتقل می‌شوند. همچنین از این لوله برای جابه‌جایی مواد به هنگام بارگیری نیز استفاده می‌شود. در سیستم‌های بادگیری و سیستم‌های گرمایشی نیز از لوله اسپیرال 32 استفاده‌های زیادی می‌شود.

وزن و قیمت لوله اسپیرال 32

برای تولید لوله اسپیرال 32 از انواع ورق فولادی با ضخامت‌های مختلف استفاده می‌شود، ضخامت ورق فولادی مهم‌ترین عاملی است که وزن لوله اسپیرال 32 را تعیین می‌کند.

لوله اسپیرال 32 با روش‌های مختلفی تولید می‌شود، در ساخت این لوله از تکنولوژی روز و متخصصان با تجربه بهره می‌گیرند. همانطور که قبل‌تر هم اشاره شد تست‌ها و آزمایش‌های گوناگونی برای بررسی کیفیت لوله انجام می‌شود با در نظر گرفتن تمام این موارد می‌توان حدس زد که نحوه قیمت گذاری چگونه است. البته در کنار تمام این‌ها باید ویژگی‌های فیزیکی لوله اسپیرال 32 را نیز در نظر گرفت. اما به هر میزان که کیفیت محصول خریداری شده بالاتر باشد عملکرد آن در طولانی‌مدت صرفه اقتصادی خواهد داشت. جهت مشاهده به روز قیمت روز لوله اسپیرال 32 با کارشناسان آهن آنیل تماس حاصل فرمایید یا به سایت مراجعه کنید. 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .