تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله اسپیرال 28

تاریخ به روز رسانی :-8:24
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


لوله اسپیرال 28

لوله اسپیرال جزو لوله‌ صنعتی و فولادی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. لوله فولادی تاریخچه مفصلی دارد و روز به روز با پیشرفت صنعت این ابزار مهم در صنعت نیز پیشرفت کرده است، و نسبت به زمان گذشته از لحاظ کیفیت و کارایی توسعه یافته است. همواره در صنایع مختلف برای انتقال سیالات و یا برای ساخت سازه‌های فلزی از لوله فولادی استفاده می‌شود. امروزه صنعتگران با استفاده از تکنولوژی‌های نوین انواع مختلفی از لوله فولادی را تولید می‌کنند که هر کدام برای یک کار مشخص کاربرد دارند. در ادامه با یک نوع از لوله فولادی با نام لوله اسپیرال 28 آشنا خواهید شد.

لوله اسپیرال 28 چیست؟

لوله اسپیرال 28 همانطور که از نامش مشخص است با روش اسپیرال تولید می‌شود، در این روش فرایند جوش از اهمیت زیادی برخوردار است. ابتدا در سال 1960 لوله اسپیرال توسط متخصصان آلمانی ابداع و وارد بازار آهن و فولاد شد، با گذشت زمان و انجام تحقیقات گسترده در این حوزه صنعتگران توانستند لوله‌هایی با بهره‌وری بهتر و کیفیت بالاتر تولید کنند. لوله اسپیرال 28 از موادی همچون فولاد، پلی اتیلن و مقداری الیاف کربنی مقاوم ساخته می‌شود، این لوله بسیار قطور و مستحکم است. لوله اسپیرال 28 در جنس‌های متفاوت برای کاربردهای گوناگون تولید می‌شود، یعنی طراحان و مهندسان همواره می‌توانند بین کیفیت‌های مختلف یکی را انتخاب کنند؛ اگر شما به دنبال انجام یک کار به صورت حرفه‌ای و با کیفیت هستید توصیه می‌شود که از نوع درجه یک لوله تهیه کنید.

 سیالاتی که درون لوله اسپیرال 28 جریان دارند به دیواره لوله فشار وارد می‌کنند، علاوه بر فشار وارد شده از جانب این سیالات جریان هوا نیز درون لوله‌ها وجود دارد. در لوله اسپیرال 28 اندازه‌گیری جریان هوا آسان‌تر است. به طور کلی لوله اسپیرال در بسیاری از صنایع استفاده می‌شود، یکی از علت‌های این موضوع قطرهای متنوع در لوله اسپیرال است چرا که لوله اسپیرال در اندازه 5 تا 120 اینچ تولید می‌شود،

بنابراین در هر پروژه‌ای با توجه به نیازهای آن پروژه لوله با قطرهای مختلف وجود دارد. لوله اسپیرال 28 با معمولا به دو روش تولید می‌شود: روش تک مرحله‌ای و روش دو مرحله‌ای. هر کدام از این شیوه‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند و تقریبا از هر دو روش به یک اندازه برای تولید لوله اسپیرال 28 استفاده می‌شود. لوله اسپیرال 28 به طور عمده با دو اندازه 6 متری و 12 متری و در موارد محدود با اندازه‌های بزرگتر تولید می‌شود.

کاربرد لوله اسپیرال 28

لوله اسپیرال 28 همانند سایر لوله‌های فولادی یک عنصر ثابت در صنعت است. صنایع مختلف با توجه به فعالیتی که انجام می‌دهند از انواع گوناگون لوله اسپیرال استفاده می‌کنند. برای انتقال انرژی حرارتی و برای ساماندهی سیستم گرمایشی از لوله اسپیرال 28 به طور گسترده استفاده می‌شود. یکی دیگر از کاربرد لوله اسپیرال 28 استفاده از آن به عنوان سازه‌های فلزی و همچنین لوله‌های آب است.

وزن و قیمت لوله اسپیرال 28

وزن لوله اسپیرال 28 با توجه به عوامل گوناگون متغیر است، در ساخت هر نوع لوله از مواد اولیه و متریال‌های مختلف با آلیاژهای متفاوت استفاده می‌شود، لوله‌ها در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند که همه این موارد در تعیین وزن لوله موثر است. قیمت روز لوله اسپیرال 28 با در نظر گرفتن گزینه‌های مختلف همچون وضعیت بازار آهن، قیمت مواد اولیه و نوسانات بازار ارز و قیمت دلار تعیین می‌شود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .