تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت میلگرد کلاف ساده گروه صنعتی فولاد یزد

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:01
کدشرحقیمتسایزاستانداردحالتبرندمحل بارگیری
1کلاف 6.5 ساده 1008نورد فولاد یزد احرامیان26,3106.51008کلاففولاد یزد کارخانه
2کلاف 8 ساده RST34 نورد فولاد یزد احرامیانتماس8RST34کلاففولاد یزد کارخانه
3کلاف 10 ساده RST34 نورد فولاد یزد احرامیانتماس10RST34کلاففولاد یزد کارخانه


 کلاف ساده گروه صنعتی فولاد یزد

برای ساخت هر نوع سازه ای از کلاف ساده استفاده می شود. اما این که ضخامت آن چه قدر باشد بستگی به نیاز محل مورد نظر دارد. زیرا برخی موارد نیاز به کلاف ساده با ضخامت کم و برخی با ضخامت بیش تر دارند. در هر صورت وجود آن ضروری است. قطعا بدون وجود کلاف ساده استحکام ممکن نیست. البته که اگر برای خرید به بازار مراجعه نمایید متوجه ضخامت های متفاوت آن خواهید شد. امروز هم ما اینجا هستیم تا در مورد کلاف ساده گروه صنعتی فولاد یزد اطلاعاتی نظیر کاربرد و قیمت و حتی وزن را در اختیار تان قرار دهیم به همین خاطر از شما دعوت می نماییم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

مجموعه کلاف ساده گروه صنعتی فولاد یزد

در واقع کلاف ساده تحت حرارت بسیار بالا و حدود 1100 درجه سانتیگراد ساخته می شود. زیرا قطعات و شمش هایی که حاوی منگنز و سیلسیوم و فسفر و موارد دیگری هستند به سادگی ذوب نمی شوند از این رو باید تحت حرارت بسیار بالا قرار گیرند. پس از آن با غلطک های مخصوص آن ها را صاف می کنند. سپس با نورد آن ها را به حالت رشته در آورده و بعد به دور حلقه های می پیچانند و به, این صورت کلاف ساده گروه صنعتی فولاد یزد را تولید و به بازار عرضه می نمایند. هم اکنون افرادی که در یزد زندگی می کنند، می توانند برای خرید کلاف ساده جهت ساخت و ساز اقدام نمایند.

کارخانه کلاف ساده گروه صنعتی فولاد یزد

در ایران کارخانه های زیادی در زمینه تولید کلاف ساده فعالیت می کنند. اما کلاف ساده گروه صنعتی فولاد یزد دارای ویژگی هایی است که, در زیر به طور کلی به آن ها اشاره شده است:

  • کلاف ساده گروه صنعتی فولاد یزد دارای کیفیت فوق العاده ای است.
  • در ضخامت های مختلف قابل تولید می باشد.
  • وزن هر کلاف ساده حدود 2200 کیلو گرم می باشد.
  • کاربرد های بسیار زیادی دارد.

با توجه به چنین نکاتی مشتریان می توانند به راحتی برای خرید اقدام کنند. البته فروش به صورت آنلاین هم امکان پذیر است.

کاربرد کلاف ساده گروه صنعتی فولاد یزد

اگر هنوز هم در مورد کاربرد کلاف ساده چیزی نمی دانید ما به شما خواهیم گفت که از کلاف ساده برای استحکام سازی ستون ها و دیوار های بتونی و آجری استفاده می شود. در واقع استحکام سازی اعظم ساختمان ها و سازه ها به وسیله کلاف ساده با ضخامت های مختلف انجام می گیرد. برای استحکام و تقویت اتصالات گازی نیز می توان از کلاف ساده استفاده نمود. هر چند که از کلاف ساده گروه صنعتی فولاد یزد در صنعت نیز استفاده می شود. برای مثال برای ساخت تایر و صنایع الکترود سازی و جوشکاری نیز به کلاف ساده نیاز است. اما باید توجه داشت که قیمت این کلاف ها متفاوت است و به وزن و ضخامت آن ها بستگی دارد. از این رو برای اطلاع از قیمت کلاف ساده گروه صنعتی فولاد یزد بهترین کار استعلام قیمت است که در مدت زمان کوتاهی انجام می شود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .