تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت میلگرد کلاف ساده پرشین فولاد آریا

تاریخ به روز رسانی :-9:05
کدشرحقیمتسایزاستانداردحالتبرندواحدمحل بارگیری


 کلاف ساده پرشین فولاد آریا

کارخانه پرشین فولاد آریا در سال ۶۵ تاسیس شد و یکی از کارخانه های پیشرو در زمینه صنعت می باشد. این کارخانه با تولید محصولات فولادی از جمله میلگرد ساده و آجدار و همچنین میلگرد کلاف ساده و شاخه ای توانست تولیدات داخلی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. همچنین صادراتی نیز به کشورهای همسایه داشته باشد. هم اکنون کارخانه پرشین فولاد آریا سالانه ۵۰۰ هزار تن فولاد را به بهره‌برداری می رساند. این کارخانه سالانه ۸۰۰ هزار تن آهن اسفنجی، ۴۰۰ هزار تن تیرآهن و دویست هزار تن ورق گالوانیزه تولید می کند و همچنین با جذب ۲۵۰۰ نفری نیرو توانسته برگ زرین در کارنامه اشتغال زایی خود به ثبت برساند. علاوه بر این شرکت هایی نیز به صورت زیر مجموعه برای این کارخانه کار می‌کنند که از بین آنها می توان به شرکت فاران فولاد تهران که در سال ۸۷ تأسیس شد، اشاره کرد. این کارخانه با تولید استاندارد و با کیفیت و همچنین قیمتی استثنایی تاکنون موفق عمل کرده است.

کلاف ساده پرشین فولاد آریا چیست و چگونه تهیه میشود؟

میلگردها که در زمینه ساختمانی و صنعتی استفاده زیادی دارند به دو دسته  کلاف و شاخه ای تقسیم بندی می شود. میلگردهای کلاف که حول یک دایره به دور یکدیگر پیچیده اند و در نتیجه حمل و نقل شان آسان تر بوده برای ساخت  ابتدا شمش فولادی که تشکیل شده از کربن، سیلیسیوم، منگنز همچنین فسفرو گوگرد می باشند را با حرارت ۱۱۰۰ درجه گرم کرده و توسط غلطک های کششی با اعمال فشار ذوب می کنند و به حالت استاندارد در می آورند. میلگرد های تولید شده بعد از این مرحله باید دور یک حلقه بپیچند و توسط سیستم اتوماتیک خنک کننده به حالت دمای محیط در بیایند بعد از آنکه به حالت دمای محیط درآمدند وارد فاز بسته بندی می شوند.

کاربرد میلگرد کلاف ساده پرشین فولاد آریا

میلگرد کلاف ساده برای تقویت ستون ها، افزایش استحکام بتن، استحکام اتصالات فلزی،استحکام بلوک های نسوز، پیچ و مهره، میخ، پرچ، شیر فلکه ، برشکاری و سایر قطعات فولادی استفاده می شود متناسب با سایز فولاد و همچنین وزن آن در مکان مورد نظر از آن‌ها استفاده خواهد شد.

قیمت کلاف های ساده کارخانه پرشین فولاد آریا

عوامل مختلفی بر قیمت میلگرد کلاف ساده تاثیر می گذارند به عنوان مثال ابعاد کلاف، کاربرد،قابلیت کشش، ساده یا اجدار بودن ، کارخانه تولیدی، نیروی کار به کار گرفته شده و مواد اولیه با توجه به نوسانات قیمت نمی‌توان قیمتی را برای این محصول به طور ثابت در نظر گرفت اما کارخانه پرشین فولاد آریا تا حدودی با قیمت ها کنار آمده و سعی دارد با جلب توجه مشتریان و در نظر گرفتن شرایط اقتصادی فولادی با کیفیت و قیمتی مناسب به بازار عرضه کند شما می توانید با تماس با پشتیبانان از قیمت میلگرد کلاف ساده  پرشین فولاد آریا به صورت لحظه‌ای مطلع شوید.

سایز و وزن میلگرد کلاف ساده پرشین فولاد آریا

کارخانه پرشین فولاد آریا با در نظر گرفتن استانداردها محصولاتی با وزن متفاوت و کاربردی برای شما تولید می کند تا شما بتوانید خرید ایمن داشته باشید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .