تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت میلگرد کلاف ساده نورد فولاد گلستان

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:20
کدشرحقیمتسایزاستانداردحالتبرندواحدمحل بارگیری
1کلاف ساده 5.5 نورد فولاد گلستان26,2005.53spکلافنورد فولاد گلستانکیلوگرمکارخانه


میلگرد کلاف ساده نورد گلستان

 بر کسی پوشیده نیست که میلگردها چه کاربرد وسیعی در زمینه ساختمان سازی دارند و همچنین کاربرد میلگرد در صنعت بسیار زیاد است وظیفه اصلی میلگرد ها در ساختمان افزایش مقاومت کششی بوده و در مقابل خطرات ریزش از ساختمان محافظت می کند میلگردها بر دو دسته میلگرد ساده و آجدار و همچنین در طبقه بندی دیگری به صورت کلاف و شاخه ای می باشند. میلگرد های کلاف در حقیقت پرکاربردترین میلگرد ها در زمینه فولاد می باشند این میلگردها که به صورت فولاد پیچ خورده بوده و به آنها میلگردهای کلاف می گویند میلگردهای کلاف نیز بر دو دسته کلاف ساده و آجدار تقسیم‌بندی می‌شوند میلگرد های ساده مانند میلگرد های کلاف مفتول یا کم کربن میلگردهای کلاف کربن متوسط مانند میلگردهای کلاف الکتروجوش.

کاربرد میلگرد کلاف ساده کارخانه فولاد نورد گلستان

میلگرد کلاف ساده در ساختمان سازی برای افزایش مقاومت کششی بتن ها، استحکام بلوک و نیز افزایش اتصالات گازی استفاده می شود در صنعت نیز این میلگردها کاربرد داشته و برای ساخت پیچ و مهره در سیم بکسل ها در جوشکاری قطعات خودرو، تراشکاری، دکل ها و غیره کاربرد دارد.

مجموعه میلگردهای کلاف ساده کارخانه فولاد نورد گلستان

 میلگرد کلاف ساده که در انواع مختلفی در این کارخانه تولید و به بازار عرضه می شوند عبارتند از: میلگرد 5.5 کلاف ساده، میلگرد 5 و 6 دهم، میلگرد 8 و میلگرد 10 کلاف ساده.

کارخانه میلگرد کلاف ساده فولاد نورد گلستان

این کارخانه با هدف تولید ملی و رسیدن به خودکفایی در زمینه تولید فولاد در کشور تاسیس گردیده در سال ۸۹ فعالیت خود را آغاز کرد و امروز توانسته یکی از کارخانه های پیشرو در زمینه فولاد در شمال کشور باشد. این کارخانه با همت شبانه روزی پرسنل زحمتکش و مهندسان اکنون یکی از برترین کارخانه های تولید کننده می باشد و سالانه حدود ۳۴۰ هزار تن فولاد را تولید می کند و برای این کار اشتغال زایی زیادی ایجاد کرده است این کارخانه با تولید کلاف های ساده و آجدار از قطر 5 میلیمتر تا 14 میلیمتر همچنین میلگرد های گنبد ساده از قطر ۸ تا ۲۸ میلیمتر توانسته برگ زرینی در کارنامه افتخارات خود داشته باشد. از آن جایی که محصولات پس از تولید توسط بازرسان و بخش کنترل کیفی کاملاً آنالیز می گردند در نتیجه شما نگران موضوع قیمت و یا سایز نباشید چرا که همه این موارد از نگاه بازرسان کنترل خواهد شد این کارخانه برای تولید فولاد از آخرین متد و پیشرفته‌ترین تجهیزات بهره می گیرد تا میلگردهایی مقاوم و استاندارد را تولید کند.

وزن میلگرد کلاف ساده فولاد نورد گلستان

همانطور که گفته شد این کارخانه با نیروی مجرب بهترین میلگرد ها را در استاندارد ترین سایزها تولید می کند و از آنجا در بخش کنترل کیفی استاندارد آنها تعیین می شود در نتیجه نیاز نیست که نگران وزن میلگرد ساده نورد گلستان باشید و همواره به خرید آن بپردازید چرا که شما متناسب با میلگردی که می خواهید باید همان سایز را انتخاب کرده و در ساختمان و صنعت به کار گیرید.

قیمت میلگرد کلاف ساده فولاد نورد گلستان

قیمت میلگرد ساده نیز مانند سایر محصولات متغیر می باشد چرا که در تولید فولاد قیمت شمش اولیه ساده، آجدار بودن کلاف و شاخه ای بودن، میزان کربن ، سایز فولاد و قطر آن دخیل هستند پس ما نمی‌توانیم قیمتی ثابت را برای محصولات این کارخانه بیان کنیم اما شما می‌توانید به صورت آنلاین  از قیمت محصولات مطلع شوید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .