تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت میلگرد کلاف ساده مجتمع فولاد الیگودرز

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:00
کدشرحقیمتسایزاستانداردحالتبرندمحل بارگیریواحد
1کلاف ساده 5.5 الیگودرز27,9705.5A1کلافمجتمع فولاد الیگودرزکارخانهکیلوگرم


 کلاف ساده مجتمع فولاد الیگودرز

از جمله مواردی که وجود آن در ساختمان سازی ضروری است، میلگرد کلاف ساده است. در واقع برای ساخت هر نوع سازه ای از جمله مدرسه، برج و رستوران و ادارات و هر نوع اماکن عمومی و خصوصی دیگر از کلاف ساده استفاده می شود. از این رو می توان گفت که بهترین کار این است که در مورد کلاف ساده اطلاعات بیش تری کسب نمود تا بتوان به راحتی برای خرید اقدام نمود. مجتمع فولاد الیگودرز که در استان لرستان وجود دارد یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان کلاف ساده است. از این رو امروز در خدمت شما عزیزان هستیم تا در مورد کلاف ساده مجتمع فولاد الیگودرز اطلاعات بیشتری به شما عزیزان بدهیم از جمله قیمت و کاربرد آن که بسیار حائز اهمیت می باشد. پس لطفا تا پایان این مطلب ما را یاری کنید.

قیمت میلگرد کلاف ساده مجتمع فولاد الیگودرز

مجموعه کلاف ساده مجتمع فولاد الیگودرز

اگر تا به حال در مورد کلاف ساده تحقیق نموده باشید، متوجه خواهید شد که نه تنها در ساختمان سازی بلکه در صنعت هم از آن استفاده می شود. از جمله کاربرد کلاف ساده مجتمع فولاد الیگودرز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • از کلاف ساده با ضخامت کم در صنعت به عنوان سیم بکسل استفاده می شود.
  • از دیگر موارد مصرف کلاف ساده می توان به استفاده در دکل و سیم های برق اشاره نمود.
  • حتی برای پیچ و مهره ها در صنعت نیز از کلاف ساده استفاده می کنند.
  • علاوه بر آن در ساختمان سازی برای استحکام ستون ها و تقویت آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • هم چنین برای تقویت نواهای فلزی که در فنداسیون وجود دارد نیز استفاده می شود.

البته که وجود کلاف ساده در ساختمان سازی از اهمیت بالایی برخوردار است. مثلا ساختمانی که دارای اتصالات گازی است برای استحکام بیش تر نیازمند کلاف ساده با ضخامت و وزن مورد نظر می باشد.

وزن کلاف ساده مجتمع فولاد الیگودرز

کلاف های ساده موجود در بازار به خاطر ضخامت متفاوتی که دارند دارای وزن مختلفی نیز هستند. از این رو شما عزیزان باید بدانید که به طور متوسط وزن هر کلاف ساده مجتمع فولاد الیگودرز 2200 کیلوگرم است. که قطر آن حدود 850 میلیمتر است. به همین خاطر در مواردی که ضخامت کلاف ساده کم باشد خریداران ضخامت مورد نظر خود را سفارش می دهند. ضخامت کلاف ساده از 5/5 شروع می شود و به 16 می رسد. اما به طور معمول کارخانه ها فقط تا ضخامت 12 را تولید می کنند و ضخامت بیش از آن را باید سفارش داد.

قیمت کلاف ساده مجتمع فولاد الیگودرز

به خاطر این که ضخامت کلاف ها با یکدیگر متفاوت می باشد، طبیعی است که قیمت آن ها نیز با هم فرق کند. از این رو پیشنهاد می کنیم حتما برای خرید استعلام قیمت بگیرید. همچنین همه خریداران و مشتریانی که در استان لرستان زندگی می کنند بدون طی کردن مسافت طولانی می توانند به راحتی قیمت کلاف ساده را گرفته و خرید خود را انجام دهند. پس از آن کلاف ساده را با حمل و نقل در مسافت کوتاه تری تحویل بگیرند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .