تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت میلگرد کلاف ساده فولاد نطنز

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:11
کدشرحقیمتسایزاستانداردحالتبرندمحل بارگیری
1کلاف 6.5 ساده 1006 فولاد نطنزتماس6.51006کلاففولاد نطنزکارخانه
2کلاف 6.5 ساده USD7 فولاد نطنز24,8556.53spکلاففولاد نطنزکارخانه
3کلاف 6.5 ساده S2 فولاد نطنزتماس6.5S2کلاففولاد نطنزکارخانه


 کلاف ساده فولاد نطنز

حتما می دانید که برای ساخت ساختمان های عظیم و مستحکم از مصالح مرغوب و با کیفیت استفاده می کنند. یکی از این مصالح کلاف ساده است. قطعا استفاده از کلاف ساده کار بسیار مفید و به صرفه ای می باشد. کلاف های ساده در ضخامت های مختلف تولید و عرضه می شوند. البته که مشتریان به انتخاب خود می توانند ضخامت کلاف ساده را انتخاب کنند. هر چند که در صورت نبود ضخامت مورد نظر می توانند آن را سفارش دهند. کارخانه های بسیار زیادی در ایران مشغول تولید کلاف ساده هستند که کارخانه کلاف ساده فولاد نطنز نیز یکی از آن ها است. امروز هم در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی این نوع کلاف ساده تا شما را با کاربرد ها و قیمت آن آشنا کنیم. پس لطفا تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت کلاف ساده فولاد نطنز

کلاف ساده موجود در بازار قیمت های متفاوتی دارد. زیرا ضخامت و کارخانه تولیدی آن ها با یکدیگر متفاوت است. به همین خاطر شما عزیزان قبل از خرید باید حتما استعلام قیمت بگیرید. یکی از دلایلی که باعث نوسان قیمت روز کلاف ساده فولاد نطنزمی شود، ضخامت 5/5 و 6 و 3/6 و 7 و 8 و 5/6 و 9 و 12 و 10 و 14 و 16 است. البته که در بازار فقط 5/5 تا 12 یافت می سود و برای خرید ضخامت بیش تر باید سفارش داد. چه چیزی بهتر از این که شما سفارش خود را به کارخانه معتبری همچون فولاد نطنز دهید. از دیگر عواملی که بر قیمت کلاف ساده تاثیر می گذارد نوسانات اقتصادی و سیاسی است که موجب بالا و یا پایین شدن مقطعی قیمت ها می شود.

کاربرد کلاف ساده فولاد نطنز

اگر به دنبال کاربرد کلاف ساده هستید باید بدانید که کاربرد های آن یکی و دوتا نیست. بلکه کاربرد های بسیار زیادی دارد از این رو افراد زیادی برای خرید آن اقدام می نمایند. کاربرد کلاف ساده فولاد نطنزبه شرح زیر است:

  • در صنعت برای قطعات خودرو سازی مثل سوپاپ و فنر
  • در صنایع جوشکاری و الکترود سازی
  • پیچ و مهره و سیم بکسل
  • هم چنین در ساختمان سازی برای تقویت استحکام ستون ها
  • محکم بودن بلوک های فومی و بلوک های نسوز
  • گره زدن میلگرد های مستطیلی و دایره ای

مجموعه کلاف ساده فولاد نطنز

تمام رشته های کلاف ساده را در کارخانه های مجهزی همچون کارخانه کلاف ساده فولاد نطنز می سازند. این رشته ها همگی از شمش های بزرگ و محکمی که حاوی موادی مثل منگنز و سلیسیوم و گوگرد و فسفر و غیره هستند ساخته می شوند. البته که برای ذوب چنین موادی به حرارتی بالای 1100 درجه سانتیگراد نیاز است. پس از آن به راحتی با غلطک مواد ذوب شده را صاف, و به وسیله نورد به ضخامت مورد نظر تبدیل می کنند. از این جهت می توان به راحتی برای خرید و یا سفارش اقدام نمود. به جرات می توان گفت فولاد نطنز، کلاف ساده را به بهترین نحو و بالا ترین کیفیت تولید و عرضه می کند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .