تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت میلگرد کلاف ساده شرکت نورد فولاد کاران افق

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:12
کدشرحقیمتسایزاستانداردحالتبرندواحدمحل بارگیری
1کلاف 5.5 کششی RST34 فولاد نورد کاران افق ابهر26,3655.5RST34کلاف فولادکاران افقکیلوگرمکارخانه
2کلاف 5.5 کششی 1006 فولاد نورد کاران افق ابهر26,3655.51006کلاف فولادکاران افقکیلوگرمکارخانه
3کلاف 6.5 کششی RST34 فولاد نورد کاران افق ابهر26,3656.5RST34کلاف فولادکاران افقکیلوگرمکارخانه


 کلاف ساده شرکت نورد فولاد کاران افق

شرکت نورد فولاد کاران افق که در سال ۱۳۹۰ در نزدیکی زنجان با هدف تولید روز افزون فولاد و اشتغال زایی و جذب نیروی کار تاسیس شد. یکی از کارخانه های پیشرو در زمینه صنعت می باشد این کارخانه توانست در مدت زمان کوتاهی که شروع به کار کرده است رضایت مشتریان را جلب کرده و به میزان تقاضا پاسخ دهد این کارخانه که از استانداردهای بین المللی مثل: استاندارد ملی ۱۰۳۰،استاندارد ملی ۳۱۳۲ ،استاندارد بین المللی روسیه و آلمان تبعیت می کند و کلاف های کششی و ساده مطابق با این استاندارد ها تولید می کند.

کاربرد کلاف ساده شرکت نورد فولاد کاران افق

شرکت فولاد کاران افق با ساخت مفتول های آلیاژی که مورد استفاده در الکترود روکش دار های مخصوص جوشکاری و مفتول های مورد استفاده در جوشهای زیر پودری هستند را تولید و در این زمینه به خودکفایی رسیده است. محصولاتی که این کارخانه تولید می کند عبارتند از:

مفتول اس جی ۳: از این مفتول برای جوشکاری با گاز محافظ استفاده می شود.

مفتول اس ۲ ام او: این محصول برای سیم های جوش استفاده میشود.

مفتول اس ۲:مفتولی کم کربن بوده و برای جوشهای زیر پودری استفاده میشود.

از محصولات این کارخانه در زمینه تولید سیم، توری پرسی، فنر، میخ، پیچ و غیره استفاده می شود. کارخانه شرکت نورد فولاد کاران افق یکی از معدود کارخانه هایی است که کلاف ساده تولید می کند. کارخانه فولاد کاران افق با رعایت استانداردهای بین المللی محصولاتی را تولید می کند که مشتریان از آنها راضی باشند در نتیجه سایز و وزن محصولات به صورت ایده‌آل بوده و شما می توانید آن را با استانداردها بسنجید تفاوتی در این محصولات با استاندارد را مشاهده نمی کنید.

کلاف ساده چیست؟

میلگرد ها به دو صورت کلاف یا شاخه ای می باشند در میلگرد های کلاف میلگرد دور یک حلقه پیچیده شده و به صورت یک کلاف در می آید این کار مزایای زیادی دارد برای مثال حجم کمتری را اشغال کرده به راحتی می‌توان آن را جابجا کرد. میلگرد کلاف ساده در سایت های متفاوتی به بازار عرضه می شوند به عنوان مثال:میلگرد 5.5 کلاف ساده، میلگرد 6.5 کلاف ساده، میلگرد های ۸ و ۱۰ کلاف ساده می باشند. میلگرد ها بر اساس میزان کربن نیز تقسیم بندی میشوند میلگردهای کم کربن انعطاف پذیری بالایی داشته وچون مقدار کربن کمتر است می‌توانند تحت کشش قرار بگیرند اما میلگردهای کربن متوسط برای تولید تایر استفاده شده و کربن بیشتری دارند میلگرد های پر کربن که دیگر در جوشکاری استفاده نشده و انعطاف پذیری کمتری نسبت به دو نوع قبل دارند در سیم بکسل و تایر از آنها استفاده می شود.

قیمت کلاف ساده شرکت نورد فولاد کاران افق

قیمت روز میلگرد کلاف ساده شرکت نورد فولاد کاران افق بر اساس مواد اولیه، سایز و قطر آهن موجود متغیر می‌باشند و نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آنها در نظر گرفت اما کارخانه نورد فولاد کاران افق با در نظر گرفتن توان خرید سعی داشته محصولاتی با کیفیت و قیمتی استثنایی در اختیار خریداران قرار دهد شما می توانید با مراجعه به سایت آهن آنیل و صحبت با پشتیبانان از قیمت لحظه‌ای میلگرد کلاف ساده مطلع شوید پیشنهاد ما به شما این است که هرگز کیفیت را فدای قیمت نکنید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .