تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت میلگرد کلاف ساده ذوب و نورد ملایر

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:12
کدشرحقیمتسایزاستانداردحالتبرندواحدمحل بارگیری
1کلاف 6.5 ساختمانی ملایر26,0006.5A1کلافذوب و نورد ملایرکیلوگرمکارخانه


کلاف ساده ذوب و نورد ملایر

میلگرد در حقیقت یکی از مصالح ساختمانی پر اهمیت می باشد که استفاده صنعتی نیز دارد میلگرد به صورت مکمل با بتن عمل کرده و به ساختمان قدرت کششی می بخشد. به میلگردها تقویت کننده بتن هم می گویند. بتن ها تنها در مقابل فشار قدرت بالایی دارند اما میلگرد در حقیقت به بتن قدرت کششی بخشیده و به آن انعطاف می دهد میلگردها در سایزهای متفاوت و همچنین انواع مختلفی دسته بندی می شوند یکی از انواع دسته بندی میلگردها بر اساس کلاف می باشد. میلگرد کلاف ساده و آجدار میلگردهای کلاف ساده در سایزهای پنج و نیم تا ۱۰ میلیمتر وجود دارند اما اگر شما میلگردی با سایز بیشتر می خواهید باید آن را سفارش دهید علاوه بر این میلگردها کلاف ساده کاربرد بالایی داشته و در نتیجه میزان تقاضا هم بیشتر است این میلگردها در سیم های خاردار، توری ها ، زنجیر های فلزی، توری حصاری، مفتول، خرپا و غیر استفاده می شوند.

حمل و نقل میلگردهای کلاف ساده ذوب و نورد ملایر

برای حمل میلگرد کلاف ساده ذوب و نورد ملایر قوانینی وجود دارد که باید از آنها تبعیت کرد میلگردهای سایز کوچیک یعنی کمتر از ۱۰ میلیمتر را می ‌توان در حالت کلاف جابجا کرد و هنگام استفاده کلاف مورد نظر را باز میکنند کلاف ها در حقیقت به حمل و نقل کمک بسیاری می ‌کنند میلگرد کلاف را در کارگاه و با مسایل مخصوصی از هم باز میکنند. باید دقت شود که در هنگام انبار کردن میلگردها از هرگونه زنگ زدگی آنها جلوگیری شود پوشش های نایلونی با افزایش جذب رطوبت ممکن است باعث زنگ زدگی میلگرد بشوند در نتیجه کاربرد پوششی مناسبی ندارد و شما می توانید از پوشش های برزنتی برای نگهداری میلگرد های خود استفاده کنید.

کارخانه ذوب و نورد ملایر

کارخانه ذوب و نورد ملایر که در ۲۵ کیلومتری ملایر و در سال ۸۶ به بهره برداری رسید پیشرو در زمینه صنعت و تولید فولاد می باشد. نام دیگر این کارخانه نورد زاگرس است. کارخانه ذوب نورد ملایر با تولید سالانه ۹۰ هزار تن شمش فولاد و ۲۰۰ هزار تن میلگرد از تولید کنندگان اصلی فولاد در کشور به شمار می رود. علاوه بر آن محصولاتی از این کارخانه به کشورهای همسایه صادر می شود که همین اصل نشان دهنده بازاریابی خوب و همچنین رعایت استانداردهای بین المللی می باشد. لازم به ذکر است که این کارخانه به مدت ۵ سال به حالت تعلیق درآمده و به علت نوسانات قیمت آهن دچار مشکلاتی شده بود اما با تلاش همه جانبه و همچنین نیروی کار مجرب کار این کارخانه از سر گرفته شد و در سال ۹۷ کارخانه ذوب و نورد ملایر بار دیگر راه اندازی گشت. کارخانه ذوب و نورد ملایر با در نظر گرفتن مشتری سعی داشته در زمینه سایز قطعات و همچنین مواد اولیه نهایت تلاش خود را به کار گیرد و محصولی با کیفیت در اختیار مشتری قرار دهد.

قیمت میلگرد کلاف ساده ذوب و نورد ملایر

همانطور که گفته شد به دلیل نوسانات قیمت این کارخانه با مشکلاتی مواجه گشت بنابراین نمی‌توان قیمت ثابتی را برای محصولات این کارخانه در نظر گرفت. نه تنها این کارخانه که هیچ کارخانه ای نمی تواند قیمت ثابت در نظر بگیرد و شما می‌توانید با مراجعه به سایت های آنلاین از قیمت روز میلگرد کلاف ساده ذوب و نورد ملایر مطلع شوید.

 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .