تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست گروه صنعتی سپاهان

تاریخ به روز رسانی :-8:50
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/2 تماس48.32درز مستقیم6متری سپاهانکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم
2لوله داربستی 11/2 تماس48.32.5درز مستقیم6متری سپاهانکارخانهلوله داربستی st38کیلوگرم


لوله داربست _ لوله پروفیل سپاهان چیست؟ در رابطه با این سوال که خیلی از کاربران از ما می پرسند باید خدمتتان عرض کنیم که این لوله ها در واقع تکیه گاه هایی هستند که دسترسی به نقاط سخت را امکان پذیر می کنند. این لوله ها درز هایی دارند که کار را راحت تر می کنند. به طور معمول جنس این لوله ها از فولاد و یا آهن می باشد. 

لازم به ذکر است که این لوله ها ویژگی های منحصر به فردی دارند. ضخامت های گوناگون، قطر های مختلف و وزن های مختلف ازجمله ویژگی های منحصر به فرد این لوله ها هستند.  کارخانه ی سپاهان چندین سال است که در زمینه ی تولید لوله داربست و لوله پروفیل فعالیت می کند و به خاطر کیفیت خیلی بالای این محصولات افراد زیادی مشتری آن ها شده اند. ما در بخش های بعد به کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل سپاهان  و قیمت روز لوله داربست_ لوله و پروفیل سپاهان با یک دیگر صحبت می کنیم پس با ما همراه باشید

کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل سپاهان

کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل سپاهان این است که شما می توانید به کمک آن ساختمان های قدیمی را باز سازی کنید و یا این که ساختمان های جدید بسازید و آن ها را نما کنید. اگر در زمینه ی تبلیغات فعال هستید نیز می توانید بنر های تبلیغاتی خود را به وسیله ی این لوله های داربست نصب کنید و محصول مورد نظر خود را به همشهریان خود معرفی کنید.

لوله های دیگر نیز در ساختمان سازی مثل ساخت پله، پاگرد و راه پله نقش دارند.  این داربست کارایی خیلی زیادی دارند که مطمئن باشید در یک بخش کوتاه جا نمی شوند اما اجازه بدهید یک  نکته ی خیلی مهمی در این رابطه به شما بگوئیم و آن این است که کاربرد این لوله ها بر اساس شکل ظاهری و مشخصات این لوله ها مشخص می شود.

قیمت لوله داربست_ لوله و پروفیل سپاهان

در گذشته ی نه چندان دور افراد مجبور بودند که چندین ساعت و یا حتی چندین روز را برای خرید این لوله ها صرف کنند و قطعا می دانید که در دنیای کار ساعت ها خیلی ارزشمند هستند زیرا شما می توانید حجم انبوهی از کارهای خود را در آن ساعات انجام بدهید و خرید حضوری مشتری را مجبور می کرد که این ساعات را از دست بدهد. اما خرید غیر حضوری این گونه نیست و شما می توانید در زمان استراحت خود این کار را انجام دهید.  شما می توانید وارد سایت شوید و با یک حرکت خرید خود را تایید کنید.  البته می توانید قبل از ثبت خرید قیمت  لوله داربست_ لوله و پروفیل سپاهان را نیز در سایت مشاهده کنید.

هر روزه این قیمت ها به روز رسانی می شوند.  بهتر است بدانید که این قیمت ها از عوامل مختلفی مثل قطر، ارتفاع ، حالت،  مدل و وزن تاثیر می پذیرد. اما خب با توجه به این نکات هم قیمت این لوله ها خیلی بالا نیست و شما می توانید آن را تهیه کنید پس تعلل را کنار بگذارید و همین حالا تعداد لوله های دلخواه را سفارش بدهید. چنان چه اطلاعات کاملی در این زمینه ندارید نیز می توانید قبل از خرید به صورت رایگان با مشاور های ما صحبت کنید و در رابطه با اندازه و تعداد این لوله ها از آن ها بپرسید  مطمئن باشید که مشاور های ما با شکیبایی تمام به سوالات شما پاسخ می دهند و شما را در این امر راهنمایی می کنند و شما می توانید یک خرید اگاهانه و مقرون به صرفه داشته باشید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .