تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست - لوله و پروفیل یاران

تاریخ به روز رسانی :1403/03/249:07
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/240,82514.52درز مستقیم6متری یارانکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم


قبل از هر چیزی باید درباره کارخانه ای که این لوله ها می سازد صحبت کنیم. لازم به ذکر است که برند یاران جز پنج برند برتر لوله داربست است. در اصل نام تجاری این برند شرکت کارخانه جات لوله نورد یاران است.  اولین بار در سال ۷۷ بود که این برند به ثبت رسید اما در سال ۵ سال بعد فعالیت خود را به طور رسمی شروع کرد و در همان سال اول ظرفیت تولید ۱۰۵ هزار تن محصول را داشت اما خب مردم تقاضای خیلی بیش تری نسبت به این محصولات داشتند و این شرکت مجبور به چند برابر کردن محصولات خود شد. در جواب به این که لوله داربست_ لوله و پروفیل یاران چیست؟ باید خدمتتان عرض کنیم که این لوله های آهنی حاوی درز هایی هستند که ارتفاع کار را درست کنند.

کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل یاران

لازم به ذکر است که این لوله ها با ضخامت های گوناگونی مثل ۲ و ۵/۲ ساخته می شوند و قطر های مختلفی دارند. کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل یاران  با توجه به این ابعاد و سایز ها مشخص می شود. به طور معمول از این لوله داربست ها در اکثر کسب و کار ها استفاده می شود. برای مثال در صنعت آگهی رسانی و تبلیغات این داربست ها هستند که بنر ها را روز ها و ماه ها بر افراشته نگه می دارند.  کاربرد دیگری که این لوله ها دارند این است که ساختمان سازی با آن ها راحت تر می شود. قطعا شما هم می دانید که کار کردن تا یک ارتفاعی امکان پذیر است و بعد از آن فرد به ابزار آلات و وسایل نیاز دارد یکی از این وسایل لوله داربست است. البته که این لوله و پروفیل ها کاربرد های زیادی دارند شما می توانید در پایان این مقاله برای دیگر کاربران بنویسید که این لوله داربست ها را برای چه کاری نیاز دارید.

قیمت لوله داربست_ لوله و پروفیل یاران

خیلی از کاربران به ما مراجعه می کنند و در رابطه با قیمت روز لوله داربست_ لوله و پروفیل یاران سوال می پرسند ما نیز تصمیم گرفتیم تا در این بخش به تمام این عزیزان توضیح بدهیم.  لازم است بدانید که قیمت هر محصولی از چندین عامل تاثیر می پذیرد و قیمت لوله داربست نیز از این قاعده مستثنی نیست.  قطعا چندین عامل مثل مواد اولیه،  کارشناس ها و پرسنلی که برای تولید این محصول تلاش کرده اند و خیلی از موارد دیگر بر روی قیمت نهایی موثر هستند. وزن لوله داربست_ لوله و پروفیل یاران، ضخامت و قطر آن از اصلی ترین عواملی هستند که قیمت تمام شده را بالا و پایین می کنند. کارشناس های ما برای راحتی کار شما هر روزه قیمت های جدید و به روز را بر روی سایت قرار می دهند و مشخص می کنند که این لوله چه خصوصیاتی دارد و شما می توانید با یک جست و جوی کوتاه قیمت دقیق لوله ها را حساب کنید و در آخر نیز میزان لوله های دلخواه را به سبد خرید خود اضافه کنید و چنان چه هیچ گونه اطلاعی در این باره ندارید نیز می توانید با کارشناس های ما مشورت کنید تا آن ها شما را راهنمایی کنند و بگویند که چه لوله هایی و در چه ابعادی به کار شما می آید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .