تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست لوله و پروفیل کیان پرشیا


تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:48
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/2 39,50048.32درز مستقیم6متری کیان پرشیاکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم


شرکت کیان پرشیا یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین شرکت ها در زمینه ی تولید لوله داربست_ لوله و پروفیل است. این شرکت نیز مانند هر شرکت دیگری کسب و کار خود را با حداقل افراد و مواد اولیه شروع کرده است و اکنون به یکی از بزرگ ترین کارخانه ها تبدیل شده است و میلیون ها نفر از تولیدات این کارخانه استفاده می کنند.

از تولیدات این کارخانه می توان به لوله داربست، لوله پروفیل،  قوطی های مستطیل و مربع شکل و غیره اشاره کرد ما در این مقاله به معرفی لوله داربست_ لوله و پروفیل کیان پرشیا می پردازیم و با یک دیگر می خوانیم که لوله داربست_ لوله و پروفیل کیان پرشیا چیست ؟ این لوله های درز دارد در سایز ها و اندازه های مختلفی ساخته می شوند. باید خدمتتان عرض کنیم که این درز ها به تنظیم ارتفاع کار کمک می کنند . جنس این لوله ها از آهن و یا فولاد است که مقاومت و استحکام کار را به مقدار قابل توجهی بالا می برند. چنان چه قصد خرید لوله داربست_ لوله و پروفیل کیان پرشیا را دارید با ما همراه باشید.

کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل کیان پرشیا

شایان ذکر است که این که کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل کیان پرشیا چگونه باشد را شکل ظاهر آن مشخص می کند.  باید به این نکته اشاره کنیم که این لوله ها طول و هم چنین قطر های متفاوتی دارند و این عامل موجب تغییر در وزن لوله داربست_ لوله و پروفیل کیان پرشیا می شود. این طبیعی است که هر چه ضخامت، ارتفاع و قطر کار بیش تر باشد وزن آن نیز بالا تر می رود و قیمت آن نیز بالا تر می رود. در این باره در قسمت قیمت لوله داربست_ لوله و پروفیل کیان پرشیا بیش تر با یک دیگر صحبت می کنیم. 

در رابطه با کاربرد باید بدانید که این داربست ها در ساخت و ساز ها خیلی مهم است زیرا هر فردی که باشد قطعا کار بالای دو متر را بدون ابزار و وسیله نمی تواند انجام بدهد و عملا کار ساختمان سازی و نما کاری ها نصفه و نیمه باقی می ماند.  لوله پروفیل ها نیز در سازه های داخلی مثل راه پله ها،  نرده ها و سازه های این چنینی خیلی به کار می آیند.  این عوامل دلایل قانع کننده ای برای بالا رفتن اهمیت لوله داربست_ لوله و پروفیل هستند.

آیا قیمت لوله داربست_ لوله و پروفیل کیان پرشیا گران است؟

اگر می خواهید به طور دقیق از قیمت لوله داربست_ لوله و پروفیل کیان پرشیا مطلع شوید می توانید آخرین قیمت های به روز شده را بر روی سایت مشاهده کنید.‌ کارشناس ها هر روز این قیمت ها را به روز می کنند و شما می توانید لوله ها را با ویژگی های منحصر به فرد مشاهده کنید و در آخر نیز خرید خود را ثبت کنید.  همان گونه که در بخش قبل اشاره کردیم برای تعیین قیمت تمام شده ی این لوله‌ ها به موارد زیر بستگی دارد.

  • حالت لوله
  • قطر آن
  • ضخامت لوله ها
  • نوع آن
  • نوع ورق

لازم به ذکر است که واحد فروش لوله داربست ها معمولا کیلو گرم است. شما می توانید این لوله ها را به صورت حضوری و غیر حضوری تهیه کنید. 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .