تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربستی و پروفیل کچو

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:21
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/2 37,53048.32درز مستقیم6متری کچوکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم


از جمله لوله داربست باکیفیت و مستحکم موجود در بازار برای همه مشتریان لوله داربست لوله و پروفیل کچو می باشد. هیچ ساختمان و سازهای را پیدا نمی کنید که بدون وجود لوله داربست ساخته شده باشد یعنی حتماً برای ساخت ساختمان های چندین طبقه از لوله های داربست کمک می گیرند. البته دسترسی برای خرید و یافتن لوله داربست در بازار بسیار ساده است. اما بهتر است اطلاعات خود را در مورد این محصول افزایش دهید. لوله های داربستی موجود در بازار از جنس فولاد و آهن هستند که باعث استحکام و ایستادگی آن ها شده است. اما بهتر است بدانید که بهترین تولید کننده لوله داربست لوله و پروفیل کچو می باشد. اکنون اگر می‌ خواهید اطلاعات بیشتری مثل کاربرد و قیمت و وزن لوله داربست را بیابید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

وزن لوله داربستی لوله و پروفیل کچو

لوله های داربستی موجود در بازار وزن های مختلفی دارند. البته که اختلاف وزن لوله های داربستی به خاطر طول و ضخامت آن ها می باشد. شکل لوله های داربستی به شکل لوله های تو حالی است که قطر مناسبی برای آن ها در نظر گرفته شده است. مشخصات و ابعاد لوله داربست لوله و پروفیل کچو به شرح زیر می باشد:

  • ضخامت هر لوله داربست بین دو و نیم تا ۵ میلی متر است.
  • وزن هر لوله داربست بین ۱ تا ۶ کیلوگرم می باشد.
  • طول هر لوله داربست ۳ تا ۶ متر است.

لوله داربست به وسیله بست های محکم و قوی به هم متصل می شوند. همین موضوع باعث شده که وزن زیادی را تحمل کنند. شما عزیزان می توانید لوله داربست مورد نظر خود را با ابعاد و اندازه های مختلف مورد نظر تان را سفارش دهید و در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

کاربرد لوله داربست لوله و پروفیل کچو

همان طور که گفته شد موارد استفاده از لوله داربست بسیار وسیع است زیرا وزن خوبی را می تواند تحمل کند. یکی از کاربرد های لوله داربست در ساخت و ساز ساختمان ها می باشد. یعنی برای ساخت نمای ساختمان های چندین طبقه و برج ها از لوله داربست لوله و پروفیل کچو استفاده می شود. اگر بخواهند بر روی دیواری که بسیار بلند است نقاشی یا طرحی بکشند لوله داربست به کمک آن ها می آید. حتی برای رنگ کاری پنجره ها و قسمت های مختلف یک ساختمان لوله داربست استفاده می‌ کنند. حتی برای تمیز کردن برج هایی که شیشه زیادی دارند نیز می توان لوله داربست استفاده کرد.

قیمت لوله داربست لوله و پروفیل کچو

برای این که بتوانید از قیمت لوله داربست سر دربیاورید پیشنهاد می ‌کنیم استعلام قیمت بگیرید در این صورت متوجه خواهید شد که برند ها و ابعاد مختلف لوله داربست می ‌تواند در قیمت آن دخیل باشد . منظور از برند های تولید کننده لوله داربست هستند که لوله داربست لوله و پروفیل کچو نیز یکی از آن ها به حساب می آید. در واقع واحد اندازه ‌گیری قیمت روز لوله داربست بر اساس متراژ آن ها می باشد. هر چه لوله داربست مورد نیاز شما بیش تر باشد به متراژ بیش تری از آن نیاز دارید و هم چنین باید هزینه بیش تری برای خرید بپردازید. اکنون که دیگر اطلاعات کافی در مورد لوله داربست به دست آورده اید می توانید به صورت آنلاین و یا حضوری برای خرید اقدام نمایید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .