تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست و پروفیل مشهد

تاریخ به روز رسانی :-8:29
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد


مشهد نیز یکی از تولید کنندگان لوله داربست در کشور است که می تواند لوله داربست را با بهترین کیفیت و مرغوب ترین جنس تولید و به بازار عرضه کند. از این رو عکس طرح لوله های داربست که در اطراف خود می بینید از شرکت تولیدی لوله داربست مشهد هستند. جنس لوله داربست از فولاد و آهن است بنابراین قطعاً مستحکم و با قدرت می باشد. از این رو می تواند در موارد مختلف مورد استفاده قرار گیرد. امروز هم ما در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی لوله داربست آن هم از نوع لوله و پروفیل مشهد که در میان انبوه لوله داربست ها در بازار شناخته شده و معروف است. حالا اگر می خواهید اطلاعات بیش تری در مورد این موضوع داشته باشید از شما عزیزان دعوت می کنیم که با ما همراه باشید.

کاربرد لوله داربست لوله و پروفیل مشهد

با توجه به اینکه جنس لوله داربست بسیار مرغوب است بنابراین کاربرد استفاده از آن هم مختلف و متفاوت می باشد. یکی از موارد استفاده از لوله داربست که همه شما عزیزان قطعاً در اطراف خود دیده اید برای نصب بنر است. بنر های تبلیغاتی مختلفی که به طور موقت در سطح شهر و بر سر خیابان ها نصب می شوند به وسیله لوله داربست به نمایش گذاشته می شوند. از دیگر کاربرد هایلوله داربست لوله و پروفیل مشهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برای اجرای نمای ساختمان ها حتما از لوله داربست استفاده می شود.
  • برای طراحی و نقاشی برای دیوارهای بلند و وسیع
  • هم چنین رنگ و نقاشی ساختمان ها و پنجره ها
  • حتی گاهی برای تمیز کردن شیشه برج ها

با توجه به چنین مواردی می ‌توان دریافت که برای اکثر فعالیت هایی که نیاز به بالا رفتن دارند انتخاب لوله داربست گزینه خوبی به نظر می رسد.

قیمت و خرید لوله داربست لوله و پروفیل مشهد

اگر برای خرید لوله داربست مراجعه نموده باشید اولین سوالی که به ذهن تان می ‌رسد این است که قیمت آن چقدر است. در پاسخ به چنین سوال باید گفت این موضوع بستگی به انتخاب و نیاز شما دارد. زیرا قیمت روز لوله داربست به طول و ابعاد آن بستگی دارد با این وجود اگر شما لوله داربست با طول بلند و ضخامت زیاد را انتخاب کنید قطعاً قیمت آن بالا تر از قیمت لوله داربست با طول کوتاه تر و ضخامت کم تر می باشد. هر چند که نوسانات بازار هم می تواند بر قیمت لوله داربست تاثیر بگذارد و باعث بالا و پایین رفتن قیمت آن شود. یکی دیگر از نکاتی که باعث تغییر قیمت لوله داربست می‌شود شرکت تولید کننده آن است. که لوله داربست لوله و پروفیل مشهد یکی از بهترین ها می باشد.

وزن لوله داربست لوله و پروفیل مشهد

شاید برای همه این سوال پیش آمده باشد که وزن لوله داربستی چقدر است که در نمای بیرونی ساختمان ها نصب می شود. در پاسخ به این سوال باید گفت که به هیچ عنوان نگران ریزش لوله داربست ها نباشید زیرا با بسته های بسیار محکم به یکدیگر متصل می ‌شوند اما وزن آن ها متناسب با ابعاد و ضخامت آن ها است. وزن لوله های داربستی در حدی است که می توان آن ها را حمل نمود به مکان ‌های مختلف برد. به طور متوسط لوله داربست لوله و پروفیل مشهد حدود ۱ تا ۶ کیلو گرم وزن دارد. زیرا ابعاد آن بین ۳ تا ۶ متر است و ضخامت آن نیز بین دو و نیم میلی متر تا پنج و نیم میلی متر می باشد. البته که همه این ابعاد و ضخامت ها بستگی به سفارش مشتریان و شرکت تولیدی نیز دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .