تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست و پروفیل تهران شرق

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:01
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/240,91017.752درز مستقیم6متری تهران شرقکارخانهورق فولاد مبارکه اصفهانکیلوگرم


قبل از این که به سراغ لوله داربست_ لوله و پروفیل تهران شرق برویم بهتر است به قدمت آهن اشاره کنیم. چندین قرن است که آهن و فولاد به کمک بشر آمده اند و در هر ساخت و سازی به آن ها کمک کرده اند. لازم به ذکر است که استحکام و مقاومتی که آهن به کار می بخشد خیلی قابل انکار است و به هیچ وجه نمی توان آن را نادیده گرفت. به جرات می توان گفت که اگر آهن نبود هیچ ساختمانی درست نمی شد و هیچ کارخانه و صنعتی قادر به انجام فعالیت نبودند و بشر به هیچ عنوان به این پیشرفت و تکنولوژی دست پیدا نمی کرد زیرا آهن بخش اصلی ساختمان و صنعت های مختلف است. حتی می توان گفت که این فاز سرد به خیلی از کسب و کار ها گرما بخشیده است. حال به سراغ لوله داربست_ می رویم. خیلی از کاربران از ما سوال می پرسند که لوله داربست_ لوله و پروفیل تهران شرق چیست؟ باید خدمتتان عرض کنیم که لوله داربست یک نوع لوله درز دار است که باعث به وجود آمدن داربست ها می شوند.

کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل تهران شرق

شایان ذکر است که لوله های داربست در دو نوع ساخته می شوند.

  • سبک
  • سنگین

قطعا همه ی ما تا حدودی کاربرد لوله داربست_ لوله و پروفیل تهران شرق را می دانیم و متوجه هستیم که این لوله ها چه اهمیتی در ساخت و ساز دارند.  قطعا بدون داربست نما کاری ها در طبقات بالا تقریبا غیر ممکن می شود و کار معمار را چندین برابر می کند.  باید خدمتتان عرض کنیم که این لوله ها اندازه های متفاوتی دارند و همین موضوع موجب شده است که وزن لوله داربست_ لوله و پروفیل تهران شرق با یک دیگر فرق داشته باشند. اگر می خواهید درباره کارخانه تهران شرق بدانید باید اضافه کنیم که این کارخانه نزدیک به یک قرن است که در این زمینه فعالیت می کند و کارکنان آن تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین و با کیفیت ترین لوله ها را به مشتری تحویل دهند . شما می توانید این لوله ها را به دو شکل حضوری و غیر حضوری تهیه کنید.

قیمت لوله داربست_ لوله و پروفیل تهران شرق

یکی از متداول ترین سوال های کاربران این است که قیمت روز لوله داربست_ لوله و پروفیل تهران شرق چه قدر است؟ تیم حرفه ای ما برای راحتی کار مشتری ها یک لیست از قیمت ها در سایت تهیه کرده اند و هر روز نیز آن ها را به روز رسانی می کنند و شما می توانید به روز ترین قیمت ها را از سایت استخراج کنید‌.  بهتر است این نکته را نیز بدانید که قیمت نهایی هر محصولی به مواد اولیه،  خصوصیات آن محصول و دیگر عواملی دارد. این که لوله داربست مد نظر شما چه قیمتی دارد می توانید با وارد کردن اطلاعات و خصوصیات آن قیمت دقیق آن ها را مطلع شوید‌. دیگر نیاز نیست برای تهیه ی لوله داربست ساعت ها وقت و انرژی خود را تلف کنید همکاران ما کار بارگیری ،حمل و نقل را نیز برای شما انجام می دهند شما تنها کافی است که آدرس محل تخلیه را در اطلاعات خود وارد کنید و داربست های خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .