تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربستی و پروفیل امید البرز

تاریخ به روز رسانی :-8:49
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/2 تماس48.32درز مستقیم6متری امید البرزکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم


 لوله داربست لوله و پروفیل امید البرز

یکی دیگر از شرکت های تولید کننده لوله داربست لوله و پروفیل امید البرز است. که توانسته رتبه خوبی را از نظر کیفیت و جنس لوله داربست در بازار به دست آورد. به طوری که هر زمان که شما عزیزان برای خرید لوله داربست به بازار مراجعه کنید و یا اینکه از طریق آنلاین اقدام نمایید نام شرکت امید البرز را در سطح شرکت های تولیدی لوله داربست خواهید دید. لوله داربست در بازار به خاطر عوامل مختلفی به فروش می ‌رسد که در ادامه حتماً به کاربرد های آن اشاره خواهیم نمود. امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفیلوله داربستی لوله و پروفیل امید البرز  البته که در مورد قیمت و وزن آن نیز با شما عزیزان گفتگو خواهیم کرد از این رو دعوت می ‌کنیم که تا پایان این مطلب را مورد مطالعه قرار دهید.

کاربرد لوله داربست لوله و پروفیل امید البرز

کاربرد های متفاوت لوله داربست باعث شده که در بازار فروش بیش تری داشته باشد حال ممکن است برای تان سوال پیش آید که از لوله داربست چه استفاده ای می شود؟ در پاسخ این سوال باید گفت که اگر می‌خواهید به کاربردهای لوله داربست پی ببرید بهتر است نگاه دقیق و عمیق تری به اطراف خود بیندازید. کاربرد لوله داربست لوله و پروفیل امید البرز را به صورت موارد زیر دسته بندی نموده ایم توجه شما را به این موارد می کنیم:

  • برای نصب بنر های مختلف تبلیغاتی و خبری از لوله داربست استفاده می شود.
  • در نقاشی و رنگ کاری ساختمان ‌ها نیز از لوله داربست استفاده می‌ کنند.
  • یکی دیگر از موارد استفاده از لوله داربست در ساخت نمای سنگی و آلومینیومی می باشد.
  • برای رنگ کردن پنجره ها و نصب شیشه ها در برخی موارد از لوله داربست بهره می گیرند.

وزن لوله داربست لوله و پروفیل امید البرز

شاید تا به حال بعد از دیدن لوله داربست در مورد وزن آن ‌ها کنجکاو شده باشید و برای تان سوال پیش آمده باشد که وزن لوله  داربست چه اندازه ای است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت وزن هر لوله داربست بستگی به ابعاد و اندازه های آن دارد. هر گاه ما از ابعاد و اندازه های یک لوله داربست صحبت می کنیم منظورمان دقیقاً طول و ضخامت لوله داربست است. که طول و ضخامت و وزن لوله داربست به ترتیب ۳ تا ۶ متر و دو و نیم تا ۵ میلیمتر و ۱ تا ۶ کیلوگرم می باشد. همه این ابعاد و اندازه ها بستگی به سفارش و انتخاب و نظر مشتری دارد. قطعاً لوله داربست می تواند وزن زیادی را بر روی خود تحمل کند و بدون هیچ گونه سقوط و آسیبی مستحکم بماند.

قیمت لوله داربست لوله و پروفیل امید البرز

قیمت لوله داربست در بازار متفاوت است و متاثر از موارد مختلف است که یکی از آن ها شرکت یا برند تولید کننده لوله داربست می باشد. البته که لوله داربست لوله و پروفیل امید البرز یکی از بهترین و با کیفیت ترین لوله ها را نسبت به قیمت دیگر لوله داربست های موجود در بازار دارد. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت روز لوله داربست نوسانات بازار است که در اثر برخی اقدامات سیاسی و اقتصادی به وجود می آید. حتی می توان ابعاد و اندازه های لوله داربست را در قیمت آن موثر دانست. زیرا هر چه لوله داربست طویل تر و ضخیم تر باشد قطعاً قیمت بیش تری نیز خواهد داشت.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .