تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست - شرکت لوله و پروفیل گل نرده

تاریخ به روز رسانی :-8:31
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد
1لوله داربستی 11/2تماس48.32درز مستقیم6متری گل نردهکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم
2لوله داربستی 11/2 تماس48.32.5درز مستقیم6متریگل نردهکارخانهلوله داربستی st37کیلوگرم


یکی از مهم ترین و بهترین لوله های داربستی موجود در بازار لوله داربست شرکت لوله و پروفیل گل نرده است. در واقع لوله داربست را از جنس فولاد و دیگر مواد مستحکم می ‌سازند که بتواند وزن بسیار زیادی را تحمل کند اما دچار خمیدگی و آسیب نشود. از این رو موارد استفاده از آن بسیار زیاد است. با این وجود زمانی که برای خرید لوله داربست به بازار مراجعه کنید متوجه تنوع آن ها خارج شود البته که تنوع لوله داربست به خاطر برند و شرکت سازنده آن می باشد. هرچند که بهترین لوله داربست را شرکت گل نرده تولید و روانه بازار می کند. با این وجود شما در هر کجای کشور که باشید می توانید لوله داربست شرکت گل نرده را سفارش دهید و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

کاربرد لوله داربست شرکت لوله و پروفیل گل نرده

کاربرد های لوله داربست بسیار زیاد و مختلف است اما اکثر افراد با توجه به کیفیتی که لوله داربست ها دارند آن ها را انتخاب می کنند. لوله های داربستی به وسیله بست های بسیار محکم فولادی به همدیگر متصل می شوند تا بتوان سازه ای بلند را به وجود آورد و به وسیله آن کارهای مختلفی انجام داد. موارد استفاده ازلوله داربست شرکت لوله و پروفیل گل نرده به شرح زیر است:

  • برای رنگ کاری ساختمان ها از لوله داربست استفاده می شود.
  • یکی دیگر از موارد استفاده از لوله های داربست ساختن نما می باشد.
  • البته که در کشیدن نقاشی های خاص بر روی برخی مکان ها نیز از لوله داربست استفاده می ‌کنند.
  • برای نصب شیروانی و تمیز بودن شیشه ها و پنجره ها نیز گاهی از لوله داربست استفاده می شود.

وزن لوله داربست شرکت لوله و پروفیل گل نرده

وزن لوله  داربستی با یکدیگر متفاوت است زیرا ضخامت و ابعاد آن ها با هم فرق می کنند. با این حال به راحتی قابل حمل هستند و می توان آن ها را به محل مورد نظر انتقال داد. ضخامت هر لوله داربست بین دو و نیم میلی متر تا ۵ میلی متر است. طول هر لوله داربست بین ۳ تا ۶ متر می رسد. چنین عواملی می ‌توانند بر روی وزن لوله داربست تاثیر گذار باشند. اما متوسط وزن هر لوله داربست ۳ تا ۶ کیلوگرم است. هم چنین می توان گفت هرچه ضخامت و توله لوله داربست بیشتر باشد بر روی وزن آن نیز تاثیر می گذارد و وزن بیش تری پیدا می کند. هر چند که وزن لوله  داربست باید به شکلی باشد که وزن انسان و یا مصالح مختلف را بتواند تحمل کند.

قیمت لوله داربست شرکت لوله و پروفیل گل نرده

قیمت لوله داربست در بازار متفاوت است که حاکی از نوسانات سیاسی و اقتصادی و تأثیر آنها بر قیمت لوله داربست هستند. اما باید بسیار زیرک و زرنگ باشید تا بتوانید به سرعت استعلام قیمت گرفته و به راحتی به قیمت انواع لوله داربست موجود در بازار پی ببرید. خواهید دید که قیمت روز لوله داربست شرکت لوله و پروفیل گل نرده  تاثیر پذیر از ابعاد و وزن و اندازه آن است. حتی ممکن است شرکت‌ های تولید کننده دیگری هم به بازار لوله داربست وارد کنند اما شما باید بهترین آن ها یعنی محصول شرکت گل نرده را انتخاب نمایید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .