تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله داربست - شرکت لوله و پروفیل آریا افق پاسارگاد

تاریخ به روز رسانی :-8:39
کدشرحقیمتسایزضخامتاستانداردحالتبرندمحل بارگیرینوع ورقواحد


اگر به دنبال خرید لوله داربست برای انجام کار های ساختمانی خود هستید پیشنهاد میکنیم از لوله داربست مرغوب و با کیفیت آریا فوق پاسارگاد استفاده کنید. شرکت آریا افق پاسارگاد یکی از بهترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده لوله داربست است که بیش از چندین دهه در این حرفه فعالیت می کند. اکنون شما عزیزان می توانید برای خرید لوله داربست به صورت آنلاین و یا حضوری خرید خود را انجام دهید اما قبل از آن بهتر است اطلاعات کاملی را در مورد لوله داربست لوله و پروفیل آریا افق پاسارگاد به دست آورید. اطلاعات در این باره بسیار وسیع است که ما امروز قصد داریم در مورد جنس و کاربرد و وزن و قیمت لوله داربست با شما عزیزان صحبت کنیم از این رو توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

کاربرد لوله داربست شرکت لوله و پروفیل آریا افق پاسارگاد

از لوله داربست استفاده های مختلف می شود اما عمده استفاده از آن در ساختمان های بلند است. در واقع افرادی که از لوله‌ های داربست استفاده می‌ کنند آن ها را با بست به یکدیگر اتصال داده و به راحتی از روی آن ها بالا می ‌روند تا بتوانند به طبقات بالا تر رسیده و عملیات خود را انجام دهند کاربردلوله داربست لوله و پروفیل آریا افق پاسارگاد به شرح زیر می باشد:

  • از لوله داربست برای نقاشی و رنگ کردن نمای بیرونی ساختمان ها استفاده می شود.
  • هم چنین برای ساخت نمای سنگی یا آلومینیومی انواع ساختمان های پزشکی و مسکونی و تجاری استفاده می کنند.
  • برای رنگ کردن پنجره ها و یا تمیز کردن شیشه ساختمان های بلند از لوله داربست استفاده می شود.

با توجه به این که محدوده استفاده از این لوله ها بسیار وسیع است قطعاً کیفیت و جنس آن ها به طوری است که می تواند وزن افرادی که بر روی آن فعالیت های مختلفی انجام می دهند را تحمل کند.

قیمت لوله داربست شرکت لوله و پروفیل آریا افق پاسارگاد

قیمت لوله داربست در بازار متفاوت و گوناگون است به طوری که افراد بهتر از قبل از خرید حتما استعلام قیمت بگیرد در این صورت می توانند به صورت آنلاین به لیست قیمت انواع لوله داربست دست یابند. عوامل متعدد و گوناگونی بر قیمت روز لوله داربست موثر هستند. برای مثال نوسانات بازار که به خاطر عوامل سیاسی و اقتصادی است می ‌توانند بر روی قیمت لوله داربست هم اثر گذار باشد. نام شرکت تولید کننده لوله داربست و هم چنین ابعاد و اندازه های لوله ها نیز از تاثیر قیمت بر روی آن ها مستثنا نیستند. منظور از ابعاد همان طول و ضخامت لوله های داربست می باشد. توجه داشته باشید که بهترین و مرغوب ترین لوله موجود در بازار لوله داربست شرکت لوله و پروفیل آریا افق پاسارگاد است.

وزن لوله داربست شرکت لوله و پروفیل آریا افق پاسارگاد

حتماً مشتریان به وزن لوله های داربستی فکر کردند زیرا قرار است آن ها را به محل مورد نظر حمل کنند اما باید به این عزیزان بگوییم که وزن این لوله ها در حد و اندازه ‌ای است که بتوان به راحتی آن ها را حمل نمود زیرا به وسیله بست به یکدیگر اتصال داده می شوند. وزن لوله داربست به ضخامت و طول آن بستگی دارد اما به طور کلی وزن هر لوله بین ۱ تا ۶ کیلوگرم می باشد. زیرا طول هر یک از این لوله ها بین ۳ تا ۶ متر است و ضخامت آن ها نیز از دو نیم تا ۵ میلی متر می باشد. اکنون می توانید لوله داربست شرکت لوله و پروفیل آریا افق پاسارگاد را خریداری نمایید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .