تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد آجدار معراج کردکوی

تاریخ به روز رسانی :-9:19
کدشرحقیمت سایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد آجدار 12 معراج کردکویتماس12شاخه 12 متریA3کارخانهمعراج کردکویکیلوگرم
2میلگرد آجدار 14 معراج کردکویتماس14شاخه 12 متریA3کارخانهمعراج کردکویکیلوگرم
3میلگرد آجدار 16 معراج کردکویتماس16شاخه 12 متریA3کارخانهمعراج کردکویکیلوگرم
4میلگرد آجدار 18 معراج کردکویتماس18شاخه 12 متریA3کارخانهمعراج کردکویکیلوگرم


کارخانه ی میلگرد آجدار کرد کوی

برای اولین بار در دهه ی ۸۰ یعنی سال ۸۷ با میزان سرمایه ای چند میلیاردی در استان گلستان تاسیس شد و امروزه حدود ۱۵۰ نفر از همشهریان خود را مشغول به کار کرده اند. این کارخانه حدود ۳۰۰ هزار تن میلگرد آجدار کرد کوی تولید می کند. از آن جایی که کیفیت این میلگرد ها به خاطر مواد اولیه ی درجه یکی که دارند به سرعت در میان مردم ایران و  بلکه جهان محبوب شد به گونه ای که امروزه خیلی از این محصولات علاوه بر سراسر ایران به دیگر کشور های همسایه نیز صادر می شوند. این کارخانه انواع مختلفی از میلگرد ها را تولید می کند.

مجموعه میلگرد آجدار کرد کوی

یکی از قوی ترین مجموعه ها در این زمینه است. ما در بخش های بعد به کاربرد میلگرد آجدار کرد کوی و وزن میلگرد آجدار کرد کوی می پردازیم پس لطفا تا انتهای این متن را با دقت بخوانید.

کاربرد میلگرد آجدار کرد کوی چیست؟

کاربرد میلگرد آجدار این است که شما می توانید به کمک آن ها ساخت و ساز های خود را محکم تر و مطمئن تر کنید.  لازم به ذکر است که آج روی میلگرد ها موجب می شود که بتن بهتر به میلگرد بچسبد و به اصطلاح بتن در میلگرد قفل شود. باید این نکته را اضافه کنیم که این شیار ها یا همان برآمدگی ها موجب می شوند که اصطکاک کار بالاتر از نمونه ی صاف برود . پس اگر می خواهید با فشار های بیرونی ساختمان تان خراب نشود باید این میلگرد ها به صورت عمقی کار شوند. شایان به ذکر است که همین مدل میلگرد به سه حالت ختم می شود.

  • حالت A1 که مقاومت تسلیم و مقاومت کششی آن به ترتیب ۲۳۰۰ و ۳۸۰۰ کیلو گرم بر سانتی متر مربع است.
  • حالت A2 با مقاومت تسلیم و مقاومت کششی با ترتیبی ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ کیلو گرم بر سانتی متر مربع است.
  • حالت A3 با مقاومت تسلیم و مقاومت کششی با ترتیبی ۴۰۰۰ و ۶۰۰۰کیلو گرم بر سانتی متر مربع است.

قیمت میلگرد آجدار کرد کوی چه قدر است؟

به هیچ عنوان نگران قیمت میلگرد آجدار کرد کوی نباشید زیرا عزیزانی که در این کارخانه فعالیت می کنند تمام تلاش خود را می کنند تا بیش ترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت به مشتری ارائه بدهند . باید این نکته را نیز خدمتتان عرض کنیم که همکاران ما هر روز قیمت های جدید را بر روی سایت قرار می دهند و شما می توانید تنها با یک جستجو در مرور گر گوگل و یا یک تماس تلفنی از قیمت ها مطلع شوید و این نکته را نیز در نظر بگیرید که قیمت نهایی از ویژگی های منحصر به فرد میلگرد ها نشات می گیرد یعنی هر چه طول یک میلگرد بیش تر باشد و یا این که میلگرد ضخیم تر باشد به طبع قیمت آن نیز بالا تر است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .