تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد آجدار فولاد سپهر ایرانیان

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:02
کدشرحقیمتسایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد آجدار 8 فولاد سپهر ایرانیان23,7308شاخه 12 متریA2کارخانهفولاد سپهر ایرانیانکیلوگرم
2میلگرد آجدار 10 فولاد سپهر ایرانیانتماس10شاخه 12 متریA2کارخانهفولاد سپهر ایرانیانکیلوگرم


 کارخانه میلگرد آجدار فولاد سپهر ایران

کارخانه فولاد سپهر ایران در سال ۸۸ توسط مهندسان ایرانی طراحی و اجرا شد این کارخانه که در اتوبان تهران ساوه قرار دارد سالانه هزار تن فولاد را تولید کرده و به بازار عرضه می کند دو محصول اصلی این کارخانه عبارتند از: میلگرد و نبشی. در این بخش به بررسی میلگرد آجدار فولاد سپهر ایران خواهیم پرداخت.

میلگرد آجدار فولاد سپهر ایران چیست؟

در حقیقت میلگرد آجدار محصولی است که در صنعت ساخت و ساز استفاده زیادی دارد. همانطور که میدانید استحکام یک ساختمان به مواد اولیه به کار رفته در آن برمی‌گردد. میلگرد مقاومت زیادی برای ساختمان ایجاد کرده است. کارخانه فولاد سپهر ایران با تولید میلگرد های باکیفیت و مرغوب ساختمان شما را از گزند حوادث حفظ میکند.

میلگرد آجدار فولاد سپهر ایران

میلگرد آجدار8  فولاد سپهر ایران در سایزهای ۸ الی ۳۲ تولید می‌شوند. این میلگردها در دو نوع A2 و A3 به بازار عرضه می شوند.علاوه بر این نبشی هایی نیز این کارخانه تولید کرده که سه میلیمتر طول دارند و ناودانی هایی در سایز ۶ الی ۱۲ تولید می گردد. میلگردهای ۸ میلیمتر در سه دهم کیلو گرم، میلگرد های سایز ۱۰ شش دهم، سایز ۱۲ هشت دهم، سایز ۱۴ یک و دو دهم، سایز ۱۶ یک و پنج دهم، سایز ۱۸ دو، سایز ۲۰ ۲.۴ ،سایز ۲۵ ،۳.۸ سایز ۲۸ ۴.۸ و سایز ۳۲ با ۶.۳ کیلوگرم وزن را دارا هستند.

کاربرد میلگرد آجدار فولاد سپهر ایران

از آنجا که بتن ها قابلیت کشش و چرخش ندارند میلگرد ها درون آن به کار برده می‌شود تا این خاصیت را به بتن ببخشند و از این رو استحکام ساختمان را افزایش دهند. در هنگام وقوع زلزله میلگردهای آجدار با افزایش مقاومت کششی جلوی تخریب ساختمان را می گیرند به این ترتیب شما می توانید مطمئن شوید که خطری تهدید تان می کند. ضریب انبساط دمایی در بتن و فولاد به یکدیگر نزدیک بوده و در نتیجه تنش های اضافی را از ساختمان می گیرد و تخریب بتن جلوگیری می کند میلگرد 32 آجدار معروفترین آرماتور های استفاده شده در ایران می باشد.

قیمت میلگرد آجدار فولاد سپهر ایرانیان

از آنجا که میلگرد محصولی پرفروش در کارخانجات می باشد قیمت متغیری دارد و چون قیمت آهن در سالهای اخیر نوسانات زیادی داشته میلگرد هم دچار ثبات قیمت نبوده. عدم ثبات وضعیت اقتصادی، افزایش میزان عرضه و تقاضا و تغییر قیمت ارز قیمت فولاد را تحت تاثیر قرار داده نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که کارخانه میلگرد آجدار فولاد سپهر ایران توانسته مقداری با نوسانات قیمت کنار آمده و ثبات خود را تا حدودی حفظ کند از این رو میلگردهایی با استانداردهای ملی و بین المللی تولید کرده است. جهت مشاهده قیمت روز میلگرد آجدار فولاد سپهر ایرانیان میتوانید به صورت 24 ساعته به سایت آهن آنیل مراجعه کنید.

نحوه اتصال آرماتورها به یکدیگر

برای اتصال آرماتورها به یکدیگر می توان از روشهای زیر استفاده کرد:

جوشکاری،اتصال مکانیکی آرماتورها به یکدیگر و اتصال میلگرد با سیم

در پروژه‌های بزرگ و برای ساخت و سازهای عظیم میلگردها را با روش جوشکاری به یکدیگر نزدیک میکنند. هنگامی که آرماتورها قطر کمی داشته و حدوداً ۲۰ میلیمتر باشند از اتصال مکانیکی استفاده می شود. برای مثال: در ستون و تیرهای ساختمان از روش مکانیکی برای متصل کردن آرماتور ها استفاده می شود. روش اتصال میلگردهای آجدار با سیم روشی آسان تر است و بستگی به میزان مقاومت مورد نیاز دارد شما می توانید مطابق با مقاومتی که نیاز دارید سیم مورد نظر خود را انتخاب کنید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .