لیست وزن

   

  قیمت میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس

  تاریخ به روز رسانی :9:051402/07/03
  کدشرحقیمتسایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
  1میلگرد 14 صبا فولاد زاگرس22,43214شاخه 12 متریA3کارخانهصبا فولاد زاگرسکیلوگرم
  2میلگرد 16 صبا فولاد زاگرس22,43216شاخه 12 متریA3کارخانهصبا فولاد زاگرسکیلوگرم
  3میلگرد 18 صبا فولاد زاگرس22,43218شاخه 12 متریA3کارخانهصبا فولاد زاگرسکیلوگرم
  4میلگرد 20 صبا فولاد زاگرس22,43220شاخه 12 متریA3کارخانهصبا فولاد زاگرسکیلوگرم
  5میلگرد 22 صبا فولاد زاگرس22,43222شاخه 12 متریA3کارخانهصبا فولاد زاگرسکیلوگرم


   کارخانه میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس

  کارخانه صبا فولاد زاگرس تولید کننده مقاطع فولادی در کشور می باشد که در سال 1391 تاسیس شده و ظرفیت تولیدی این کارخانه نیز به میزان 90 هزار تن می باشد. این کارخانه در شهرکرد و کیلومتر 35 جاده بروجن و در شهرک صنعتی سفید دشت واقع شده است.

  میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس چیست؟

  میلگرد های تولید شده در شرکت صبا فولاد زاگرس از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشند و همین عامل باعث شده که این میلگرد ها به یکی از با پر کاربردترین و با کیفیت ترین تولیدات داخلی در کشور تبدیل شوند. میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس  از شناسه آج 400 برخوردار می باشد و در گرید A3 طبقه بندی می شود. در این تولیدی ها از روش خنک کنندگی به وسیله ترمکس برای تنظیم میزان حرارت میلگرد ها استفاده می شود.

  مجموعه میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس

  مجموعه صبا فولاد زاگرس در دو فاز تاسیس شده است که یکی از آن ها در زمینه تولید مقاطع فولادی فعال بوده و دیگری در عرصه فولاد سازی فعالیت دارد. این مجموعه باعث شده است که یک گام بزرگ در زمینه رونق یافتن تولیدات داخلی کشور در عرصه مقاطع فولادی ایجاد شود و از این نظر هم یکی از مجموه های تولیدی مهم کشور به شمار می رود. هدف از ایجاد این مجموعه، حمایت از تولیدات داخلی و همچنین ایجاد مشاغل برای افراد متقاضی شغل در داخل کشور بوده است. فاز اول این کارخانه ظرفیتی معادل 420 هزار تن در سال را دارد که با سرمایه گذاری های داخلی و خارجی توانسته تولیدات خود را افزایش نیز بدهد. تجهیزات و ماشین آلات به کار رفته در این کارخانه ها همگی از شرکت SIMENSE آلمان بوده و همواره کیفیت بالا و حفاظت از محیط زیست جز اولویت های مهم در روند تولیدات این مجموعه بوده است. هدف از احداث فاز دوم نیز تولید شمش بوده که این فاز نیز با موفقیت به کار خود تا امروز ادامه داده است.

  قیمت میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس

  به این علت که میزان قیمت میلگرد آجدار  در بازار اهن آلات همواره در حال نوسان و جا به جایی می باشد، لازم است تا پیش از اقدام به خرید قیمت میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس را از وبسایت آهن آنیل پیدا کرده و آن را به خاطر داشته باشید. لازم به ذکر است که این قیمت ها اکثرا به صورت کیلویی و به میزان هر شاخه میلگرد آجدار به اندازه 12 متر محاسبه می شود.

  کاربرد میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس

  میلگرد های گرید A3 تولید شده توسط شرکت صبا فولاد زاگرس از کربن 27 الی 28 درصد برخوردار می باشند که تنش تسلیم آن ها 4000 بوده و مقاومت کششی به کار رفته در آن ها نیز به میزان 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. به طور نسبی، تغییر شکل پلاستیکی آن ها به اندازه 14 درصد بوده و به دلیل ترد بودن این میلگرد ها برای ساختمان مناسب می باشند. آج به کار رفته در این نوع میلگرد ها از نوع آج جناقی (به شکل هفت و هشت) بوده که اکثرا جهت استفاده در اعمالی نظیر آهنگری و یا جوشکاری با زاویه های تند به کار می روند.

  وزن میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس

  وزن میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس به طور معمول بر اساس کیلوگرم محاسبه می شود که می بایست بر اساس نیاز خود، وزن مورد نیاز خود را جهت خرید انتخاب نمایید. در ضمن هر شاخه میلگرد آجدار به اندازه 12 متر بوده و وزن میلگرد زاگرس  بسته به نوع و گرید آن ها متفاوت خواهد بود.


  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .